Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Bylem na Wembley!!!! - nad samiutka scena; widzialem wszystkich czlonków zespolu ( ale ten Tuomas ma nochal :) ). Bedzie moja relacja z koncertu (mam juz pomysl na to, aby podzielic sie z wami emocjami, które towarzyszyly mi podczas wystepu zespolu w Londynie; musze tylko zmienic ustawienia w klawiaturze, tak bym mógl poslugiwac sie polskimi znakami).

 

Poza tym, jestem szczesliwy bo sa swieta (i mam wolne od pracy, przez jeden dzien, ale i tak to napawa mnie optymizmem). Wesolych swiat ;)

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek przyszedł do mnie i powiedział, żebym włączyła "Warszawo walcz" :D W końcu ktoś w tej rodzinie lubi to, co ja. Nie wspomnę o tym, że rozpoznaje już głos Kotiego i bardzo lubi Floor ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hee, no to ja moją siostrzenicę czasami próbuję indoktrynować teledyskami. Wiecie, staram się wybierać różne śmieszne, zwariowane, takie, które nie znudzą małego dziecka, i robię to z cichą nadzieją, że może przy okazji strona muzyczna też przypadnie jej do gustu i tego... No. Ostatnio mnie prosiła, żebym jej znowu włączyła tego pana, co w samych majtkach tańczy po pokoju...

tumblr_inline_miaituYaGk1qz4rgp.gif

...o tego właśnie pana, pana Mikę z jego "We Are Golden" i przezarąbistymi SPARKLĄCYMI! butami. I jeszcze chciała wąsatego pana w spódnicy (na pewno widzieliście klip do "I Want to Break Free", prawda?). No, czyli podoba jej się Mika i Freddie, czyli jest nieźle.

W ogóle że ja jej biednej małej sześcioletniej funduję takie mindfucki, jak "I Believe in a Thing Called Love" The Darkness, to to jest trochę, nie wiem, niedobre dla jej kruchej dziecięcej psychiki może, czy coś... Eee, w sumie jak wyrośnie na świra, to tylko lepiej dla niej. :3


...Pamiętamy ten gif, forumowicze? Z pewnością pamiętamy ♥

tumblr_m5olu7xVsP1r70p9yo7_r1_250.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam jeszcze to:

 

I to:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na przerwie przed EDB przyszły do nas dwie dziewczyny z humana, i jedna siedziała mojemu koledze na kolanach, a druga pokazywała nam zdjęcie swojego chłopaka, i jeszcze mówiła, jak długie ten chłopak ma włosy, i Emi uznała, że chyba tylko ona jest taka biedna, niechciana i samotna. I potem, jak one już poszły, a Emi marudziła koledze, że jest samotna, ten kolega, który jest przyjacielem Emi, pocałował swoją dłoń i położył ją na policzku Emi, żeby ją pocieszyć, mówiąc, że w ten sposób można dawać buziaki wszystkim, to znaczy nie wszystkim, tylko tym wybranym, bliskim ludziom, i to było takie miłe i urocze i kochane i, i... *.* Może nie mam faceta, ale mam przyjaciela *.*

I jeszcze jedna odrobina szczęścia z dzisiaj: siostrzenica najpierw wywlokła mnie z pokoju, żebym pobawiła się z nią Lego, a potem skoczyła na mnie, przyszpiliła do podłogi i zaczęła się kitłosić, całować, przyduszać, rozgniatać i ogólnie kochać mnie intensywnie, i śmiałyśmy się z mojego unieruchomienia, no i w pewnym momencie mówię, że jestem "przygwożdżona", na co mała odparła, że raczej "przymiłoszczona", i tak mi się niesamowicie to słowo spodobało, że nie macie pojęcia. Zapiszę je gdzieś sobie. Takie zdolności słowotwórcze w wieku lat sześciu i pół, zaimponowała mi dziewczyna. Widać, że wdała się w ciocię, hehe. Dumna jestem :3

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pada śnieg! :happy: Nareszcie! Jak ja się cieszę! :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ucieszyło wczorajsze spotkanie z Arrowem - którego osobisty geniusz jak zwykle nie zawiódł: zgubić się, szukając ulicy, na której się stoi... Mistrzostwo świata ♥ No i śnieg - u mnie co prawda od 30 grudnia, ale wciąż jest wszędzie, i jest milusio, kiedy ma się glany, czyli jedyne buty, które nie przemokną nawet wtedy, kiedy idzie się dwadzieścia minut w dziesięcio-, piętnastocentowym śniegu. Aww ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiła mnie nareszcie o 1 w nocy chwila wytchnienia :D W sumie to od Sylwestra nie robię nic oprócz spotykania się ze znajomymi, ale kocham ten chroniczny brak czasu. No i tak, spotkałem się w poniedziałek z Paulą nareszcie, jako że przejeżdżałem przez Opole, więc czemu by nie zajechać. Oczywiście się zgubiłem, będąc 100m od celu, no ale nieważne, nie mówmy o tym :p I poszliśmy do herbaciarni i piłem jakąś herbatę z białej małpy czy coś takiego, ale pyszna była ♥ Super się rozmawiało, no ale trzeba było się zbierać. Więc jeszcze tylko selfiacz na odchodne i rozstaliśmy się na dworcu (oczywiście pociąg spóźnił się 40 minut, ale to detal, każdy przecież kocha PKP). I ogólnie ostatnio wszystko mnie uszczęśliwia :D Łapcie nasze piękne zdjęcie!!!

ACrgJXk.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie udało mi się nagrać pseudo - cover Our Decades in the Sun i nie brzmieć przy tym jak zdychająca krowa :') Well... Chyba xD

Zawsze kiedy mam zaśpiewać coś, co w oryginale wykonuje Floor, mam wrażenie, że wyję jak psy moich sąsiadów.

Ale chyba wreszcie jako tako mi się udało, i nikt nie umrze od słuchania xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nareszcie udało mi się nagrać pseudo - cover Our Decades in the Sun i nie brzmieć przy tym jak zdychająca krowa :') Well... Chyba xD

 

Link or didn't happen!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Link or didn't happen!

 

Are you sure? :P

Jutro będę miała normalny Internet i wtedy zasypię moją galeryjkę ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałem napisać!! W niedzielę byłem na rynku w Krakowie na WOŚP i grał Jelonek :D trochę poskakałem w tym małym pogującym tłumie, bo reszta stałą i się patrzyła , ale przynajmniej się trochę wybawiłem :D No i dzisiaj się nareszcie wyspałem (co prawda miałem sie od rana uczyć, ale kto by tam zwracał na takie rzeczy uwagę) :P

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dobre wiadomości. Żyję. :D

 

 

tumblr_o089fxnkbL1v3b86do1_500.gif

 

 

 

[spotify]

[/spotify]

 

 

 


To jest cała playlista, ale widać tylko pierwszy utwór :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję się mądra. Eloczy dwudzieste czwarte ♥ (Tak skromnie dodam, że to na pewno przez nasze olimpiady i MUNy i wszystko). Perspektywy poprawiły mi humor na koniec dnia przed studniówką... :D

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=2520:ranking-liceow-ogolnoksztalcacych-2016&catid=177&Itemid=351&strona=1

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, a my jesteśmy czterdzieści siódmi, też nieźle :) Ilo ma czterdzieste drugie, ale to u nas były najlepsze wyniki matur w tym roku, poza tym ilo to ponoć trochę więzienie, przynajmniej tak słyszałam, nawet moja cudowna polonistka z gimnazjum mówiła, że to nie szkoła dla mnie, bo dyrektorka, stara i surowa, uwielbia wszelkie zasady i ograniczenia i czułabym się tam tłamszona. No. Kocham moją polonistkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Choćby nawet, jak ktoś twierdzi, że odwołają, to moja siłą radości i pozytywu tej sytuacji nie dopuści do tak haniebnego czynu! :D Radość mnie rozwala trzymajcie mnie, bo tak mną trzęsie, jak Chiłałłą :D Nie byłem nigdy na koncercie Nightwish, a cieszę się jak debil - logika :D

Ekipo nagłośnieniowa, nie zawiedźcie mnie! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się naciągnąć ocenę z matmy na sześć ^^ Będę miała 5.0 ^^

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtłisz w Polsce!!! OMG zrobili mi dzień ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

1BwrN

 

JEDZIEEEEEEEEMYYYY:happy::happy::happy:!!

 

Do końca sierpnia chyba będę w ekstazie :D Zobaczę ich ponownie, naprawdę niesamowite wydarzenie! Tak swoją drogą zastanawiam się czego nie zrelacjonowałem Wam tego koncertu na którym byłem, ale cały czas dobrze to pamiętam, choć minęło pół roku ;) Warto ich zobaczyć za wszelką cenę! To kto się wybiera z Lublina? :D

 

Będę miała 5.0 ^^

Pjona, nie tak łatwo w liceum! Ale mi też się udało, co oznacza u mnie stypendium od szkoły :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kto się wybiera z Lublina? :D

 

Ja!! :D

 

Jak tu teraz się skupić na czymkolwiek... Żegnaj życie 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tu teraz się skupić na czymkolwiek... Żegnaj życie 3

Matura 2016 pozdrawia! xD Cieszę się na ten koncert ogromnie, jeszcze dzisiaj bardzo miłe wiadomości w życiu mojej najprzewspanialszej przyjaciółki i cudowne jazdy z kochaną instruktorką Sylwią, która jak zwykle jadła, wyzywała na zimę i śnieg, puszczała Cut the Cord w kółko i po moim półtora godziny jeździła - uwaga, cytat - z nie fifatym kursantem. Cudowny dzień! ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też bardzo cieszy koncert w Polsce. Choć dla mnie sierpień to kosmiczna odległość od teraz, wybieram się i jestem z Lublina:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.