Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Kto dostał szóstkę za sprawdzian z matmy? Emi dostała szóstkę za sprawdzian z matmy! :3


W ogóle czo ten pan, tak wstawiać ocenę z piątkowego sprawdzianu w sobotę, wtf... Znaczy nie żeby mi to przeszkadzało, bynajmniej, tylko się dziwię, że mu się chce. Cyborg. O_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

STRATOVARIUS MA SNAPCHATA :happy: :happy: :happy:

 

Edit: Właśnie nawiedził mnie listonosz ♥

 

WQWf4ZO.jpg

 

P.S.

Wcale nie wydaję całego hajsu na płyty/koszulki/koncerty/całkiem niepotrzebne rzeczy.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie skończyłam pisać opowiadanie... Jestem wolna, mogę oddać się innym rzeczom, jak większym uczęszczaniem się na forum, co mnie bardzo cieszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój tata ma w domu dwie kasety Apocalyptiki - Reflections i Cult. Pierwsza działała, a druga nie. I byłam trochę zła z tego powodu. A dzisiaj spróbowałam jeszcze raz ją włączyć i zaczęła działać! :happy: Cieszę się. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jutro jakieś dziwne wykłady z religii, w ramach których... nie mam żadnych lekcji, mogę wstać godzinę później i nic nie muszę dziś robić! Jutro też nie zamierzam. ♥ Słodkie obijanie się przez następne półtora dnia. ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilet na Wembley! ;) Jade do Londynu na koncert - mam kupiony hotel (ogromna flaga Polski jedzie ze mna) i lot samolotem, teraz tylko czekac na 19 grudzien.

 

P1080722.jpg

 

Tak, Tak - pierwszy raz zobacze Nightwish :)

 

JARAM SIE ! ;) Nawet urlop dostalem ;)

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

prostreet94, jestem pewna że będzie to koncert "Twojego życia"- to już całkiem niedługo, liczymy na obfitą relację z przygody:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajszy koncert był mega :happy: Mimo, że musiałam wyjść z Epiki już po godzinie, to mam piękne wspomnienie z tego wieczoru. Eluveitie dali z siebie wszystko, tak samo jak pogujący fani ♥ Isaac z Epiki zrobił mi wieczór, tak się wczuwał w tą muzykę i grał całym sobą :D No i żaden inny zespół nie headbanguje tak pięknie jak Epica!

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zgadzam się. :) Koncert był na sto procent mega. Scar Symmetry nawet było spoko. Ale Eluveitie zaskoczyło mnie pozytywnie. Tak, to tylko kilka piosenek słucham. Ale koncert sprawił, że uwielbiłem ten zespół. Obudził we mnie metalowego demona. Kark mnie boli :D A na Epice mi już plecy wysiadły. Były fajne statywy. I była Simone w skórzanej sukience i jej zarąbiste włosy. :) Jedno zastrzeżenie, zrąbali nagłośnienie na Epice, bo wokal było słabo słychać. Ale działo się sporo i to nie byle jak. No i dobry Kirku jakoś mnie zauważył :) A se tak myślałem "czy go spotkam?" Szkoda, że nie odnalazłem wszystkich. Ale ta sobota była wspaniała, właściwie sobotnie popołudnie. Przed koncertem byłem na zlocie fanów Epiki i Eluveitie. Nie wiem co powiedzieć, szooook :D Było cudnie.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś pod koniec października minął rok odkąd słucham Nightwsha. Najlepszy rok w moim życiu ever (i end of an era też xD).

W sobotę byliśmy też z przyjaciółmi w Tkalni Zagadek w Łodzi. Było niesamowicie! Wybraliśmy celę. Mieliśmy 45 minut żeby się z niej wydostać. Czytałam opinie, że pokój jest łatwy i że niektórzy wyszli po 15 minutach, ale nam trochę to zajęło. Te szyfry, te zagadki! ^^

Nooo i dzisiaj mnie coś uszczęśliwiło niesamowicie :D :D Przeszłyśmy wszystkie castingi i już na 100% ujrzycie mnie i moją mamę w Fellow Imagineers ^_^

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

KONCERT APOCALYPTIKI W WARSZAWIE

Jezu byłam i do tej pory nie wierzę, że ich zobaczyłam i byłam tak blisko ich, aż przy samych barierkach. Suport taki zły nie był, dobrze grali. JEEEEEEEEEEEEEEEEEEZU, ale uśmiechał się do mnie Perttu *ASHJADSGGDGHASGKFJGKAFGJKA.error* Naprawdę było po prostu niesamowicie (choć ich ten ugh album Shadowmaker do mnie nie dochodzi, zbyt taki *American Hits 2015*). Było pięknie i nie zapomnę tego koncertu nigdy. Jeszcze Eicca później polubił mi zdjęcie na Instagramie asdfhhlkkjfj

Jestem jak:

1962zb5pr5w89gif.gif

MOJA PRZYJACIÓŁKA JEST JUŻ ZDROWA

Nie wiem czy kiedyś tu już wam się zwierzałam, ale moja Przyjaciółka była ciężko chora. Miała chłoniaka II stopnia. Byłam u niej w sobotę i dowiedziałam się, że wraca do szkoły, jest już wszystko w porządku i ogólnie to płaczę ze szczęścia. Edit: Wróciła, pochodziła te 4 dni i mówi, że na razie się dobrze czuje. :)

RYSU RYSU RYSU

Ostatnio coś poskrobałam (Aż trzy prace, wow) Więcej będzie w moim wątku za chwilę

To chyba tyle jeśli chodzi o uszczęśliwienia mojego życia. c:

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko mnie boli, ale i tak. Koncert. Anneke. Delain. Awwww ♥ Było zaj świetnie! Dziękuję pozostałym forumowiczom za super zabawę! ♥ ♥ ♥

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

To był cudowny wieczór! Wspaniały koncert, przemiłe spotkanie z forumowiczami i nie tylko! Mnóstwo autografów, rozmów, uścisków z muzykami i zdjęć. I przede wszystkim świetna zabawa! Dziękuje kochani! Szyja boli, nogi bolą, kręgosłup pęka, ale coż z tego;)! Dla takich chwil się żyje :-D!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

To... :happy: Przez tego pana nie mam czasu na studia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiły mnie listy stypendialne, na których pojawił się mój numer indeksu. Przewijając w poszukiwaniu siebie na liście omal nie dostałam ataku serca, bo był gdzieś przy samym końcu - numery indeksów są losowo powpisywane, brak jakiejkolwiek kolejności... To była wstrząsająca chwila. No, to teraz czekać na poniedziałek, na przelew. PINIONDZEEE! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dużo rzeczy :D Podpisuję się pod warszawskim koncertem. Pod tym co Ania i Paula napisały, dodaje do tego wszystkie trzy zespoły. A jak dla mnie przede wszystkim spotkanie Charlotte. Koncert, który był totalnym i pozytywnym zaskoczeniem. Delain dało wspaniałe szoł :) Wczoraj, dobry humor - idealny do tworzenia opowieści, co jednak zrobię dopiero dziś. A dziś mam w końcu moją fotomaszynkę :3 I dalej jestem "hepi".

Share this post


Link to post
Share on other sites

W drodze do domu postanowiłam przejść kawałek nad rzeką i po drodze trafiłam na gniazdo kosów! Skoro jeszcze tu są, to chyba nie odlatują na zimę i będę miała kogo dokarmiać ♥ I będę im śpiwała Alesię Eluveitie - The grass was as green as it always was, that sinister day the blackbird sang their songs as they always did.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości rozwiązałam sobie arkusz matury podstawowej z j. włoskiego, bo przymierzam się do zdawania. Kocham ten język ♥ Uczę się dopiero od zeszłego roku.

No.

I z tej matury wyszło mi 56%. Po roku nauki ^_^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit do matury: na innym arkuszu wyszło mi 92,5% :D Hmm.

Tak czy owak, zdam :D

A dziś rozpoczął się BookAThon! Trwający tydzień maraton czytelniczy. Czytamy jedną książkę dziennie ^^

Tak się złożyło, że w tym tygodniu mam tylko 2 sprawdziany, czyli... Więcej czasu na książki! Jej! :D

 

Planuję przeczytać takie pozycje:

https://www.youtube.com/watch?v=7tUQC6UIYmg

Trzymajcie za mnie kciuki :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit do matury: na innym arkuszu wyszło mi 92,5% :D Hmm.

Tak czy owak, zdam :D

A dziś rozpoczął się BookAThon! Trwający tydzień maraton czytelniczy. Czytamy jedną książkę dziennie ^^

Tak się złożyło, że w tym tygodniu mam tylko 2 sprawdziany, czyli... Więcej czasu na książki! Jej! :D

 

Planuję przeczytać takie pozycje:

https://www.youtube.com/watch?v=7tUQC6UIYmg

Trzymajcie za mnie kciuki :)

 

Wow, książka dziennie :O A ja się cieszę, jak uda mi się coś skończyć w 2 tygodnie :D Powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba zacytuję samą siebie, bo owe cytowane słowa najlepiej oddają mój obecny stan ducha:

Don't know if I should be happy because it was an absolutely beautiful show or sad because I'm saying this in the past tense.

Ja chcę jeszcze raaaaz ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Jak Chrisek przy "You fucking sinner, you fucking sinner" w "No Maker Made Me" zaczął pokazywać dłonią na widownię, to myślałam, że tam zejdę normalnie ♥ aasddsafjdghdsfkdlg I just have a lot of feelings ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba mam nowego przyjaciela :D I to z Wenezueli... Powiem tak: Nightwish - connecting people ^^

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozwiązałam moje odwieczne problemy z Chromem. Ludze w internetach (amerykańskich, bo polski internet przestał mi pomagać dawno temu) kazali mi przeinstalować cały system i ogólnie spuścić na niego bombę atomową. A tego mi się nie chciało. Więc Chrome stał się na razie storagem moich zakładek, a ja przesiadłam się na Operę. Jest o wiele mniej retardiańska niż Firefox i tylko troszeczkę mniej fancy niż Chrome.

 

I ogólnie rozwiązuję powoli moje problemy z win10. :)

 

To jest ten moment, kiedy jestem tak odurzona własną zaradnością życiową, że muszę to komuś ogłosić :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.