Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

A mnie uszczęśliwił wczorajszy telefon od koordynatorki z wiadomością, że dzisiaj wolne w pracy! *.* Weekend taki długi. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam odwołany rano WOS i zamiast o 5:50 wstaję o 7:50. Kocham Krysię za te zastępstwa. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja bym chciała, żeby się doba rozciągnęła tak dwukrotnie, może do 48h, to może bym zdążyła zrobić to, co sobie wymyśliłam :)

 

Robię sobie koszulki jedna z napisem "what doesn't kill you, doesn't kill you", a druga z napisem "Banaanitkin matkustavat enemman kuin mina" czyli 'nawet banany podróżują więcej niż ja'. xD

 

A z przerabianiem tony materiału na ciuchy już jestem na finiszu. Jeszcze powstanie jedna czarna bluza z kapturem (mam ją na warsztacie teraz), jeden czarny rozpinany frak na skos bez kaptura, potem coś z tony czerwonego materiału (nie wiem co z nim zrobić, już jedną rzecz spier.oliłam... zepsułam ( muszę pociąć i poprawić), potem jeszcze zrobię jedną granatową sukienkę z krótkim. I jeszcze może spódnica by się przydała? :D

 

Czyli ogólnie te parę ostatnich dni wakacji mnie uszczęśliwia :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastycznie, brawo Adi:) Chłopak widać jest bardzo zadowolony z nagrody i Twojego dzieła-super:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrałam konkurs, sprawdzian z polskiego był łatwy i przyjaciółka zdała prawo jazdy. Bardzo miły dzień. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj nareszcie przyjechałem do Krakowa i już wprowadziłem się do akademika, rozpakowałem się i mogę w spokoju coś porobić :D A poza tym jestem strasznie szczęśliwy, bo wsparłem choć odrobinkę projekt, któremu bardzo kibicuję - Świecka Szkoła. Chodzi o zebranie 100 tys. podpisów pod projektem ustawy o niefinansowaniu lekcji religii z budżetu państwa. Udało mi się wśród znajomych zebrać prawie 60 podpisów i wysłałem je. Niby to niewiele, ale każdy podpis się liczy, tym bardziej, że został tylko tydzień do końca akcji :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu doczekałam się Internetu w domu! Juppi! Teraz mogę nadrabiać zaległości na forum. Będzie mnie tu więcej! Mam nadzieję, że tęskniliście?

Arrow - dostałam pocztówkę! Jest śliczna! Pierwsza pocztówka, jaką dostałam mieszkając w Poznaniu, dziękuję :*

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj nareszcie przyjechałem do Krakowa i już wprowadziłem się do akademika, rozpakowałem się i mogę w spokoju coś porobić :D A poza tym jestem strasznie szczęśliwy, bo wsparłem choć odrobinkę projekt, któremu bardzo kibicuję - Świecka Szkoła. Chodzi o zebranie 100 tys. podpisów pod projektem ustawy o niefinansowaniu lekcji religii z budżetu państwa. Udało mi się wśród znajomych zebrać prawie 60 podpisów i wysłałem je. Niby to niewiele, ale każdy podpis się liczy, tym bardziej, że został tylko tydzień do końca akcji :)

Arrow, podobno już jest wystarczająco dużo, żeby można było złożyć projekt, ale razem ze znajomymi też trochę pozbieraliśmy. Nie wiem, ile dokładnie, bo to przyjaciółka się tym głównie zajmowała, aczkolwiek muszę przyznać, że z pewnego rodzaju dumą podpisywałam się w dniu osiemnastych urodzin. ;)

Cieszę się jeszcze, bo przez siedemdziesięciolecie szkoły miałam odwołane wszystkie lekcje i mogłam dzisiaj spać do wpół do jedenastej. Bardzo miłe doświadczenie. ♥

No i wczoraj spotkałam się z Sami w ostatnim dniu przed jej wyjazdem do Wrocławia. Takie wyczucie czasu. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz zostałam doceniona przez mojego artystę ♥ Chodzę teraz do niego na kółko, a od przyszłego roku do niego na warsztaty (Tak robię wszystko, żeby bardzo iść później na ASP) Także, tego no i kilka bardzo dobrych ocen mi już przybyło. Na weekenedzie również założyłam konto na Deviancie: Majestatyczna.deviantart.com

Byłam ostatnio również u mojej chorej przyjaciółki na ognisku i naprawdę było super i zajebiście się bawiłam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyszła moja nagroda. ♥

 

Nie spodziewałem się, że tak szybko dojdzie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj byłem na Małopolskiej Nocy Naukowców! Jakie świetne wydarzenie! Ludzi było mnóstwo. Tak w ogóle to byłem na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej na AGH. Najpierw był wykład o technologiach 3D, potem o samochodach na wodór, a na koniec o fizyce chmur. Później jeszcze poszedłem pooglądać zabawny z ciekłym azotem i elektrycznością :D Ach, nauka jest taka niesamowita!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie cuś wyjdzie 27 października:

 

6OCzWjn.jpg

 

Shut up and take my money!! :happy:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyjechał mój współlokator i motywuje mnie do ćwiczenia z nim. Może powrócę do formy fizycznej, jaką kiedyś miałem :D Przynajmniej mam nadzieję, a on nie da mi odpuścić sobie! No i nareszcie mam z kim gadać i w ogóle jest super. A ja mam kogo uczyć angielskiego. W ogóle nie mówiłem wam, że kocham uczyć ludzi, nie? : I zauważyłem, że ja często tu coś wrzucam. Ale to chyba dobrze, że tyle rzeczy mnie uszczęśliwia, nie? :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła moja nagroda. ♥

 

Nie spodziewałem się, że tak szybko dojdzie. :)

 

A jednak. ;) Już nawet są prawie całkiem naszyte na torbę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrow - to nawet bardzo dobrze :)

Mnie cieszy to, że wrzesień się już kończy ♥ nie mogę doczekać się wypłaty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak wygląda mój plan do grudnia. Chyba umrę z nudów albo przeczytam całą bibliotekę miejską albo pójdę do jakiejś roboty... No czo te studia? o.O

 

VUgV5Ph.jpg

 

Nie musi być widać przedmiotów, bo to nikogo nie interesuje. Ale ten rozkład... O.o xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, ja bym się tam wcale nie przejmowała! Będziesz miała full czasu na szycie ;)! Czas na jesienną kolekcję od S&M..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dom! Mam nowy studencki dom! Znaczy się mieszkanie na końcu świata (w otchłaniach rozmaitych, dzikich i zalesionych dzielnic Sopotu), które póki co cuchnie obcym mieszkaniem i kurzem, ale damy radę z Izzym! Mam nawet własny pokój. :happy: A dziś połechtałam swoją żeńską próżność, sprawiając sobie nową sukienkę (tak, genialnie Tai, świetnie - zima idzie, a ja zamiast swetra... co? Sukienkę! Taka praktyczna!) i szalik.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio uszczęśliwił mnie przypadek. :happy:

Otóż narysowałam pewną osobę i nadałam jej imię. Potem zgubiłam ten rysunek i kiedy rysowałam tę osobę ponownie, nie mogłam przypomnieć sobie, jak ją nazwałam. Więc wymyśliłam inne imię, nazwałam ją Johanna. A później znalazłam ten stary rysunek i widzę, że ta osoba miała na imię Paulina. Widzisz, Paula, co za zbieg okoliczności? :D Podświadomie skojarzyłam Twoje imię z imieniem pani Romanssihuhuja! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio uszczęśliwił mnie przypadek. :happy:

Otóż narysowałam pewną osobę i nadałam jej imię. Potem zgubiłam ten rysunek i kiedy rysowałam tę osobę ponownie, nie mogłam przypomnieć sobie, jak ją nazwałam. Więc wymyśliłam inne imię, nazwałam ją Johanna. A później znalazłam ten stary rysunek i widzę, że ta osoba miała na imię Paulina. Widzisz, Paula, co za zbieg okoliczności? :D Podświadomie skojarzyłam Twoje imię z imieniem pani Romanssihuhuja! :D

Haha, magia. ♥ Jestem z ciebie dumna. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Zdjęcie Tuomasa od 10 sekundy... Kojarzycie koszulkę? :)

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne jakieś Twoje dzieło, przepraszam, nie bardzo jestem w temacie. Gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.