Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Znowu mam stary widok forum i mogę się normalnie po nim poruszać. Dziękuje! To też mnie cieszy haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

1BwrN

 

JEDZIEEEEEEEEMYYYY:happy::happy::happy:!!

 

PRAISE THE LORD!!!

tumblr_inline_nn8gw9ikpn1s9kmtz_500.gif

 

Kto ze mną jedzie z okolic Opola? Paula? Ktoś jeszcze? :> Moja mama powiedziała, że jedzie - powiedziałam, że przyjmiecie ją jak swoją - nie ma się czego obawiać, nie? :D

 


A, i jeszcze to: :D

 

 

q405bzg.jpg

tumblr_nl2vaaGqLq1upl4xuo8_400.gif

 

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

1BwrN

 

JEDZIEEEEEEEEMYYYY:happy::happy::happy:!!

 

40 min drogi tylko z mojego miasta.

40 min

4 0 M I N U T

Albo ja jestem w śnie albo w śnie, ale zaraz się popłaczę, bo Nightwish tak bardzo blisko mnie. :")

Tylko zbierać na bilet i szukać kogoś kto by pojechał.

Nie wierzę dalej i chyba nie uwierzę.

IMG_20151213_220636.jpg.a3a8920da3143cf731969ae28fa06d59.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kto ze mną jedzie z okolic Opola? Paula? Ktoś jeszcze? :> Moja mama powiedziała, że jedzie - powiedziałam, że przyjmiecie ją jak swoją - nie ma się czego obawiać, nie? :D

 

 

Przyjmiemy jak swoją ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kto ze mną jedzie z okolic Opola? Paula? Ktoś jeszcze? :> Moja mama powiedziała, że jedzie - powiedziałam, że przyjmiecie ją jak swoją - nie ma się czego obawiać, nie? :D

 

 

Przyjmiemy jak swoją ♥

 

 

Lucy, jak 40 minut drogi od Ciebie, to może nawet z okna byś słyszała? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish w Polsce! Z mojego miasta jest godzina jazdy. Nie wierzę. Tak blisko. :happy: Godzina. Godzina. Szok. Szok. Szok. :happy: :happy: :happy: Jak ja się cieszę! Mam nadzieję, że uda mi się pojechać na ten koncert - nigdy bym sobie na darowała, gdybym się tam nie pojawiła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami Ludzie mi już proponują żebym już tam na miejscu była. Trzeba sobie jakoś miejsce zarezerwować. XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami Ludzie mi już proponują żebym już tam na miejscu była. Trzeba sobie jakoś miejsce zarezerwować. XD

 

Nie ma to jak się dobrze ustawić :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami Ludzie mi już proponują żebym już tam na miejscu była. Trzeba sobie jakoś miejsce zarezerwować. XD

 

Nie ma to jak się dobrze ustawić :D

 

Trzeba sobie jakoś w życiu radzić. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1BwrN

 

JEDZIEEEEEEEEMYYYY:happy::happy::happy:!!

 

PRAISE THE LORD!!!

tumblr_inline_nn8gw9ikpn1s9kmtz_500.gif

 

Kto ze mną jedzie z okolic Opola? Paula? Ktoś jeszcze? :> Moja mama powiedziała, że jedzie - powiedziałam, że przyjmiecie ją jak swoją - nie ma się czego obawiać, nie? :D

Jadę! Nie wiem, jak, bo wątpię, że dostanę auto, ale może coś wykombinuję. :) I oczywiście, że przyjmiemy Twoją mamusię! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

1BwrN

 

JEDZIEEEEEEEEMYYYY:happy::happy::happy:!!

 

No właśnie ta wiadomość sprawiła,że do dzisiaj mam lekki szał :D A i ja też ze swoją rodzicielką przyjadę,może ona też się w NW wkręci .... :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam,że post za postem,ale jak zobaczyłam TĄ wiadomość,dostałam ZNOWU zawału serca..

o tym,jak biedny portfel chudnie w zastraszającym tempie nic nie będę mówiła :P :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

CZO5H_2WwAAuYLF.jpg

 

http://www.queenonline.com/en/news-archive/queen-adam-lambert-live-2016-polish-show-added/

Share this post


Link to post
Share on other sites

THIS.

 

A na moim Snapie (winterhearted), jakby się ktoś turbo nudził, jest unpacking :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego ja od razu wiedziałam, co to jest to THIS XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego ja od razu wiedziałam, co to jest to THIS XD

 

Bo mnie znasz od stu lat i wiesz co w moim małym spanikowanym móżdżku siedzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowadziłem dzisiaj kolejną lekcję astronomii dla dzieciaczków z podstawówki :D Było tak suuuper, dzieci są takie kochane. Przy każdym temacie było dosłownie milion pytań. Myślałem, że będę za krótko mówił, a w sumie mógłbym 3 razy dłużej, bo jeszcze mnóstwo rzeczy do powiedzenia i pokazania mi zostało. Najbardziej mnie rozbawiło porównanie Słońca do ciasteczka z czekoladą (plamy słoneczne to kawałki czekolady - dzieci to mają wyobraźnię) :D Świetne doświadczenie, ja tam mogę uczyć nawet w podstawówce hahaha xd No i już się pytali, kiedy znowu będę :D Kochane ♥

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sprawia Ci radość praca z dziećmi i opowiadanie o swoich zainteresowaniach to może jest do Twoja przyszła droga kariery? :) (chyba, że już swoją obrałeś, nie jestem na bieżąco) :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z dziećmi fajnie się pracuje i w ogóle, ale akurat niekoniecznie chciałbym to robić. Już gimnazjum czy liceum to inna sprawa, zresztą i tak mam studium pedagogiczne w przyszłym roku, więc będę mógł uczyć fizyki w gimnazjum i liceum po skończeniu studiów. Oczywiście to jest wariant na wypadek, gdybym nie został poważnym naukowcem w jakimś obserwatorium czy fizykiem jądrowym :D Ale zdecydowanie uczenie innych przyjemne jest!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpierw krótkie (albo i nie) backstory: razem z dziewczyną mojego BFF-a przygotowałyśmy mu najbardziej przeuroczy i kochany prezent urodzinowy ever, to znaczy nasze nowe, specjalne wydanie jego ulubionej książki z handmade okładką i życzeniami pozbieranymi od jego przyjaciół i znajomych wszelakich. Cały ten wariacki pomysł był oczywiście jej, taki z niej skarb, sama bym się w życiu nie podjęła czegoś tak bardzo wymagającego organizowania rzeczy i ludzi, ale w każdym razie ja robiłam okładkę "bo ładnie rysujesz" (akurat), kupowałam ebooka i walczyłam z jego formatem i brakiem marginesów, i skombinowałam życzenia od czterech osób z mojej klasy. Było trochę ciężko z tym konspirowaniem, bo prawie cały czas miałyśmy naszego jubilata na głowie (nawet sobie spokojnie na przerwie do humanów pójść nie można, bo za chwilę na lekcji już się pytania sypią: "A po co Ola cię szukała?" i w ogóle czemu my się tak bez niego potajemnie spotykamy, no po prostu bądź mądra i coś obgadaj z Olcią pod taką stałą kontrolą), ale dałyśmy radę zachować prezent w sekrecie, chociaż skubany domyślał się, że te nasze konspirejszyns konspirejszyns w jakiś sposób go dotyczą. Tak, i zmierzam do tego, że dzisiaj są te urodziny BFF-a i... i dostałam coś takiego na fejsiku i to mi totalnie zrobiło dzień. Awwwww ♥

Dear Emi :>

I hope you don't mind that I text you in English, as we (almost) always do. As you may domyślać się, I'd like to thank you for the wishes you wrote on that puzzle-shaped piece of paper that hardly could zmieścić more than a few words (but what the words that were!). But not only, of course - what a lovely okładka! Emm... there's one more reason for me to write in English this time - and that is to hide the fact that I'm left a little speechless after the whole day of nice suprices you took part in doing those little konspirejszyns with Ola, so without any longer speeches, let me just tell you: THANK YOU :>

A potem jeszcze:

E: (...) do you want a mental hug now?

BFF: Do I want a mental hug? YOU deserve a mental hug! *HUGE MENTAL HUG*

(...)

E: what was that thing I wanted to write and then I got distracted by writing other things and I forgot that previous one...

E: oh. it was that it makes me so happy to see you so happy

E: you're being my moodbooster now

BFF: Oh, you know - it makes me so happy too to see you so happy to see me so happy, so we're now moodboosters for each other :D

(...)

E: how could it be named, umm...

E: moodboostowanie wzajemne

E: I asked google tłumacz about this word because I forgot how to say "wzajemny" in English

E: and it told me that it's "mutual"

E: mutual moodboosting

E: I like it

BFF: mutboosting

...asdfghjkl jakie to jest KJUT ^^ Bosze, kocham ludzi. Nie lubię ich, ale ich kocham. ♥


To jest skan okładki. Mój tworek-potworek podrasowała nieco mama Oli, malarka. Dorobiła też ten piękny latawiec z tyłu. Podziwiajcie.

ZivDpxI.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

...O. Mój. BORZE. Excuse me while my ovaries explode *____*

https://www.biletomat.pl/en/koncerty/iamx-3411/

Agencje Go Ahead i P.W. Events zapraszają: Chris Corner znany jako IAMX powraca do Polski na 2 koncerty! Mroczny kapłan zimnej elektroniki 4 marca odwiedzi gdański klub B90, a 5 marca pojawi się w poznańskim Eskulapie. Koncerty promować będą wydany na początku października album „ Metanoia”

Chris Corner znany jako IAMX powraca do Polski na 2 koncerty! Mroczny kapłan zimnej elektroniki 4 marca odwiedzi gdański klub B90, a 5 marca pojawi się w poznańskim Eskulapie.

Chris Corner znany jako IAMX powraca do Polski na 2 koncerty

IAMX powraca do Polski

JadęjadęjadęjadęjadęJADĘ *.* Nie wiem jak, i z kim, i czy mama mnie puści, i ogólnie jestem małym podjaranym kłębuszkiem niewiedzy, ale JADĘ *.* Poznaniu, strzeż się, Emi nadchodzi ♥

 

 

 

Btw, ktokolwiek wpadł na określenie "mroczny kapłan zimnej elektroniki", ten oficjalnie, absolutnie i niezaprzeczalnie wielkim poetą jest.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, 40i4 ^^

 

 

 

Btw, ktokolwiek wpadł na określenie "mroczny kapłan zimnej elektroniki", ten oficjalnie, absolutnie i niezaprzeczalnie wielkim poetą jest.

 

Powinnaś sobie to dać na podpis... :D

 

 

A ja przed chwilą spędziłam jakąś radosną godzinę na osu z Emi. Panic przeplatane z IAMX, z posypką z japońskich wokaloidów i Muse. Me gusta. Sesja? A komu to potrzebne? xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, 40i4 ^^

 

 

 

Btw, ktokolwiek wpadł na określenie "mroczny kapłan zimnej elektroniki", ten oficjalnie, absolutnie i niezaprzeczalnie wielkim poetą jest.

 

Powinnaś sobie to dać na podpis... :D

 

 

A ja przed chwilą spędziłam jakąś radosną godzinę na osu z Emi. Panic przeplatane z IAMX, z posypką z japońskich wokaloidów i Muse. Me gusta. Sesja? A komu to potrzebne? xD

Kocham Cię, człowieku, który nazywasz mnie swoją cutest cinnamon bean ♥

Hm, skoro mam już w sygnaturce tego kapłana, mrocznego, posępnego i zimnego, siedzącego w wannie z mlecznym shakiem, kitkopodobnymi sterczącymi cosiami na głowie i w ch mrocznym manikiurem na łapkach, faktycznie mogłabym go opatrzyć takim podpisem XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alert! Fan_girl_moment detected! Autodestruction in 10... 9... 8... 7... 6... 6... 6... Error! I'AM(X) PANIC!

 

Obroniłem w poniedziałek inżyniera :)

Gratulacje!!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.