Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Właśnie uświadomiłam sobie, że to już rok minął od założenia tutaj konta! :happy: Pierwsza rocznica! :-D

Jestem bardzo szczęśliwa, że tamtego dnia zdecydowałam się do Was dołączyć! :) Podczas pobytu na Dream Emporium poznałam wielu wspaniałych ludzi; niejednokrotnie Wasze posty poprawiały mi humor. Cieszę się, że mogę być razem z Wami na tym fajnym forum! :)

Nie wyobrażam sobie życia bez niego i bez Was! ♥ Mam nadzieję, że spędzę tu jeszcze dużo czasu! :)

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie życia bez niego i bez Was! ♥

Ha, tacy jesteśmy wspaniali ♥

 

Kupiłam sobie właśnie karnet na Halfway Festival. Jutro ogarnę koncert Cebo, jak mi Fruja wreszcie powie, które bilety chcemy. Bo ja bym się chyba skłaniała ku płycie, a nie ku trybunom, ale no... Tak, w każdym razie kupuję sobie dobre rzeczy i jestem zadowolona. Do widzenia, pieniążki ^^

Baj de łej...

To ma być specjalna trasa przygotowana pod kątem fanów, przy okazji której ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat i których prawdopodobnie już nie zagramy, lepiej przyjdź na nadchodzące koncerty! Mamy też kilka niespodzianek.

ponownie sięgniemy do naszego wcześniejszego materiału. Zatem… jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’, których nie graliśmy od prawie 10 lat

jeśli chcesz zobaczyć nas grających takie piosenki jak 'Pure Morning’ czy 'Nancy Boy’

Nancy Boy

...fakt, że być może ograniczą granie nudnego szitu z... w zasadzie z ostatnich trzeech płyt i jednej EP-ki (przy czym przedostatnia płyta to praktycznie sam nudny szit, takoż EP, na ostatnim longplayu jest go mw. połowa, a na przedprzedostatnim tylko trochę), i jeszcze zagrają mi mój najukochańszy freak anthem, sprawia, że jestem szczęśliwa niczym just another happy junkie pojawiający się w tekście ww. freak anthemu ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, po dziesięciu latach spędzonych z kobietą która zachwyca się Nightwishem, mój mąż zaczyna słuchać zespołu :D!!! Dzięki koledze z pracy poznał "The Phantom Of The Opera" i ustawił sobie jako dzwonek. Oczywiście kiedy ja do niego dzwonię! Dziś katował "Sleeping Sun"..Jego mina gdy siedział przed laptopem w słuchawkach - bezcenna! Miałam zapodać mu coś konkretnego z Floor, ale niestety, biedak musiał iść na 18.00 do pracy ;) Jutro ciąg dalszy zarażania mojego męża twórczością Finów! Czego nie udało mi się zrobić przez wiele lat, dzieje się w ciągu kilku dni..Może pojedzie ze mną na koncert w sierpniu?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu ale Ci fajnie, moje chłopie nijak się zarazić nie daje i nic raczej nie zapowiada zmian, ale,ale... Do NW trzeba dojrzeć, a faceci dojrzewają dłużej/później. Czekam;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAM!!! W KOŃCU DOTARŁA ♥

 

4Uaq6vA.jpg

 

Czas zapętlić for foriver 3 demówki z Janim na wokalu ♥ ♥ ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emocje sięgają zenitu :D ha ha. Trza się opanować, bo jeszcze na zawał padnę.

Poukładałem plan dojazdu na Wrocławski koncert WT i wymusiłem zebranie kasy na dojazd. A jeszcze w tym tygodniu mam okazję się przekonać, że DragonForce zagra na Woodstock!! Normalnie szok. Patrzę na posta i nie skumałem nic, jakaś notka, czy coś tam. A potem ogarniam o co chodzi, a tu szok. Teraz się trzęsę, jak chiłała. Zarąbisty tydzień, oj tak :)

A ja się bałem, że nie zobaczę Smoków na innym koncercie w Polsce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wczoraj Doktor Who i jego:

[video=youtube]

made my day (a tak, bo chyba nie mówiłam, że zaczęłam ostatnio oglądać Dr Who... tak jakby po 1,5 tygodnia zaczynam 3. sezon). ♥ Ogólnie Doktor naprawia mi dzień, od kiedy zaczęłam go oglądać, zwłaszcza kiedy Tennant został drugim Doktorem - jeżu, jaka to jest pozytywna postać! ♥

 

A dzisiaj jeszcze byłam w kinie z grupą z francuskiego, a potem poszliśmy na piwo z takimi trzema superowymi moimi ludźmi, którzy jeszcze bardziej naprawili mi dzień. A potem poszli na KOD i pili moje zdrowie, podczas gdy ja pisałam o nich na blogu. Bo przecież nie mogłam zostać na KODzie, bo moje wieczorne autobusy to halucynacja. Ale nie jest mi smutno, bo ogólnie rzecz biorąc jestem leniwa w chu bardzo, a co za dużo przebywania z ludźmi to niezdrowo. Zwłaszcza, że zostałam odwieziona autkiem wypchanym po brzegi ludźmi i piosenkami Kaczmarskiego, które śpiewaliśmy przez całe może siedem minut drogi... Tak pozytywnie było dzisiaj, że aż naprawdę ciepło mi na serduszku i chce się żyć i nie myślę o maturze, bo jest tak super i ciepło, można chodzić bez kurtki i aaa... Ale to i tak na pewno zasługa Doktora! xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślałem, że dziś nie może być jeszcze lepiej. A dziś poznałem fajnego kolegę :D Ostatnio poznaję tylu ciekawych ludzi :)

O, i jeszcze fajnie jest widzieć, że ktoś uwielbia Tennanta i to jako Doctora Who :) aż mi się serial przewinął w głowie :D Ten gościu jest super!! Chciałbym mieć jego fryzurę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza rocznica mojego pobytu na forum ;) Cieszę się, że tu z Wami jestem i pomimo, że rzadko się udzielam w porównaniu do niektórych osób tutaj, codziennie Was odwiedzam i czytam wszystkie posty ♥ W ciągu swojego życia nie udało mi się trafić na zrobione lepiej technicznie forum i na większą ilość sympatycznych ludzi, jakich tu spotykam. Mam nadzieję, że spędzę jeszcze dużo czasu na DE i razem z Wami ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę minut temu kliknął się album Once jako prezent ,,na zajączka'' od siebie dla siebie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lublin właśnie odwiedziła burza, i to nie byle jaka :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaaaak, nareszcie burza! Pięknie lało, grzmiało i błyskało się! A potem tęcza i ten cudowny, niepowtarzalny, odurzajacy zapach! Stałam tak na balkonie i wdychałam to "zielone" powietrze :-D! A teraz mamy piękny zachód słońca! Aż chce się żyć!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, o, nie powiedziałam Wam, że mam już te bilety na Placebo! Mam bilety na Placebo…! ^_^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadzili pakiety VIP na kwietniowy koncert Lamberta :D Niestety mnie stać tylko na pakiet early entry, więc go kupiłam, przynajmniej ominie mnie kolejkowanie od 5 rano :P

 

Może na mieście uda mi się złapać Adama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam wczoraj maila, którego bałam się dostać, a jednocześnie chciałam dostać.

Komisja Kwalifikacyjna BAS zakończyła ocenianie zgłoszeń do Kwalifikacji [stypendialnej - przyp. Emi] 2016. Z prawdziwa przyjemnością informujemy, że Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do dalszego postępowania.

Gratulujemy!

 

W najbliższym czasie prześlemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 16 kwietnia (sobota) lub 17 kwietnia (niedziela).

Japierdzielę. Japierdzielę. JAPIERDZIELĘ. Tak mi teraz dziwnie… Ciekawe, ile ludzi się do tego zakwalifikowało, i jak bardzo będę umierać przed rozmową i w trakcie, i Jessu, Jessu, a co, jak się jednak załapię i serio wyjadę do WB, co jest totalnie nieprawdopodobne, bo tych miejsc jest paręnaście na całą Polandię, i… Feelsy takie ambiwalentne :confused:

Ambiwalentne, ale jednak głównie pozytywne, dlatego piszę o tym tutaj. ^^

Zdolna Emi.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje zęby się prostują - aparat działa i są już u mnie widoczne pierwsze zmiany. Jestem mega zadowolony - mam nadzieję, że szybko uda mi się ukończyć leczenie ortodontyczne.

 

Zacząłem też intensywnie pracować 7 dni w tygodniu (4 dni po 10 godzin, 2 dni po 7 godzin i ostatni dzień pracuję 4 godziny), bez żadnych dni wolnych, więc jestem mega zadowolony - zmęczony, ale zadowolony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam wczoraj maila, którego bałam się dostać, a jednocześnie chciałam dostać.

Komisja Kwalifikacyjna BAS zakończyła ocenianie zgłoszeń do Kwalifikacji [stypendialnej - przyp. Emi] 2016. Z prawdziwa przyjemnością informujemy, że Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do dalszego postępowania.

Gratulujemy!

 

W najbliższym czasie prześlemy Ci wszystkie szczegóły dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się w dniu 16 kwietnia (sobota) lub 17 kwietnia (niedziela).

Japierdzielę. Japierdzielę. JAPIERDZIELĘ. Tak mi teraz dziwnie… Ciekawe, ile ludzi się do tego zakwalifikowało, i jak bardzo będę umierać przed rozmową i w trakcie, i Jessu, Jessu, a co, jak się jednak załapię i serio wyjadę do WB, co jest totalnie nieprawdopodobne, bo tych miejsc jest paręnaście na całą Polandię, i… Feelsy takie ambiwalentne :confused:

Ambiwalentne, ale jednak głównie pozytywne, dlatego piszę o tym tutaj. ^^

Zdolna Emi.

EMI! ♥ Super. I nie przejmuj się, że jest kilka miejsc na cała Polandię, moje dwie znajome się dostały, jedna do Wolverhampton Royal School, a druga gdzieś pod Londyn. Także szanse są duże, jedź na tę rozmowę and blow their minds with ur awesomness :D 

 

Sami rodzice nie pozwolili jechać na BAS ani na UWC, jak Sami miała 16 lat, więc Sami teraz każdego znajomego ciśnie na UWC, niech nie zrobią tego samego błędu jak Sami, bo Sami teraz jest stara i siedzi w Polandii zamiast mieć turbo fajne życie i perspektywy na przyszłość.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Czad Festivalu w piątek 26.08 razem z NW występuje też Ensiferum i, co teraz ogłoszono, Holywood Undead. Oficjalnie ogłaszam, że wygrałam życie :D

 

https://czadfestiwal.pl/line-up/

 

Le win. Przynajmniej raz. Wszystkie zespoły, które lubię i których słucham, grają dla mnie w jeden dzień. Piękne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień jak co dzień w pracy. Dział muzyka włączył Nightwisha, więc z uśmiechem na twarzy wykładam sobie towar na półki. Nagle podchodzi do mnie koleś, tak po pięćdziesiątce, i taki podjarany pyta "przepraszam, czy pani może wie co to za muzyka? Dawno nie słyszałem czegoś takiego, to jest świetne!" :D made my day ♥

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

W szkolnej bibliotece znalazłam "Silmarillion" Tolkiena. Powtarzam: w szkolnej bibliotece, gdzie większość książek stanowią lektury i encyklopedie. Oprócz tego kilka pozycji pozaszkolnych pośród całej masy Reymontów, Prusów i Sienkiewiczów. A tam nagle Tolkien. I to jeszcze takie stare wydanie, gdzie kartki już pożółkły i całość ma ten taki specyficzny zapach niezbyt nowej już książki. A ja uwielbiam właśnie takie podstarzałe wydania, mają w sobie "to coś".

I wypożyczyłam ten "Simarillion" i czytam sobie, a z każdej kartki tchnie magia ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam szóstkę z polskiego! ♥ Jest to o tyle szczęśliwe, że zupełnie się nie spodziewałam, a tu jednak, i nawet piątkę z wosu i w ogóle jakieś takie zaskakująco wysokie oceny w porównaniu do zeszłego semestru, że aż jestem w szoku. Jeszcze trochę i z tej radości zacznę się uczyć do matury... xD

 

EDIT: I napisałam recenzję po francusku! Na jutro! A jest dopiero 19:12! ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znowu ja! Po długim i namiętnym procesie tentegowania w głowie (bo jeździć umiałam od początku :D) zdałam prawko! ♥ Wreszcie! Przy tym, to matura to takie nic ♥

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.