Jump to content

beatag60

Administrators
 • Content Count

  3,376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  177

beatag60 last won the day on October 31 2020

beatag60 had the most liked content!

Community Reputation

2,262 Excellent

7 Followers

About beatag60

 • Birthday September 14

Personal Information

 • Płeć
  female
 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jesteś przykładem niewyczerpanych pokładów cierpliwości i wierności pasji- gratuluje:)
 2. Przyznam, że czekam z ogromną niecierpliwością. Zmiany "muzyczne" jakie zachodzą w każdym z nas mogą przynieść zaskoczenie jak nie porównując Human. :II: Nature.
 3. Każde odtworzenie uświadamia mi jak bardzo ich lubię:) a akcja WOŚP była strzałem w 10tkę.
 4. beatag60

  Epica

  Nie wiem czy Epika zaskoczy nas jakąś kompozycją, bo jak piszecie są "przewidywalne"i jakby "znajome". Jeśli jednak ktoś kocha ich muzyczną charakterystykę będzie zawsze zadowolony. I o to chodzi:)
 5. Intrygująca płyta, a tu cisza? Nie mam faworyta. Dla mnie krążek jest zrównoważony. Każdy utwór ma w sobie coś "genialnego". Jak coś się zmieni uaktualnię wpis:)
 6. Po odsłuchaniu Noice mam mieszane uczucia. Jak to ujęłam w pierwszym komentarzu brzmienie prawidłowo Najtłiszowe, czyli wierni fani mają swój klimat. Jednak w tym kawałku zbyt dużo muzycznych powtórzeń, jakby trochę nudno bo uszy coś podobnego słyszały. Czekam na płytę z wiarą w kreatywność Tuomasa i jego sztukę zaskakiwania wiem też że się nie zawiodę:)
 7. beatag60

  Galeria Beatki

  Za nami Walentynki 2020. Niektórzy nie akceptują tego święta, ale zakochani raczej lubią korzystać z klimatu tego dnia. W mojej ofercie były różne atrakcje, którą byś wybrał? Bukiet- niespodzianka czekający (na klamce) na powrót ukochanej, bukiet z lizakami (można zastosować inne słodycze), róża długości 1metr 30cm czy mini koszyczek z motylkiem?
 8. Relacja wspaniała! Emocje biją z wielką mocą! Zawsze się zastanawiam: jak udaje się fanom zarejestrować każdą chwilę i akcje? Gratuluje lekkiego pióra i olbrzymiej kreatywności w przekazie:)
 9. Agnieszko zdjęcia są bardzo ładne. Podobno to jedne z pierwszych Twoich kroków w tej dziedzinie? Uważam, że do mistrza Ci niewiele brakuje- gratuluje:)
 10. Spotkanie bardzo ciepłe i spokojne. Mufinki śliczne i na pewno pyszne (szkoda, że nie wiemy czy smakowały?). Jestem dumna z naszej ekipy, profesjonalnej i przesympatycznej- misja wypełniona na 6stkę:)
 11. beatag60

  Forumowa poczta

  Odświeżamy wątek zgodnie z wolą Ani i Agi, a okazja jest ku temu niebywała: przy okazji koncertu Marko Hietali i wywiadu z nim; podpisane fotki i pozdrowienia z Wrocławia. Dziękujemy:)
 12. beatag60

  Floor Jansen

  Ja najbardziej lubię Floor z włosami w lekkich lokach, także mimo wszystko dodałabym im objętości do tych fotek. Sama Floorka nie jest wizualnym standardowym pięknem jeśli chodzi o pozytywną estetyczną właściwość, ale bije z niej tyle pozytywów, ciepła i dobra, że piękno przy nich jest "malutkie";)
 13. Hej Alu, jak dla mnie Ty tu jesteś zawsze- bo kiedy Cię nie zaczepię, zawsze się odzywasz chętna i gotowa do działania. Swoją drogą im bliżej nowego krążka NW tym bardziej skupiamy się w swoim gronie by razem go świętować.
 14. beatag60

  Nasze marzenia

  Alu ogromnie cieszę się, że udało Ci się stanąć na prostą- życzę tego każdemu bo wszyscy miewamy chwile zwątpienia:( Życie składa się z sukcesów i porażek wszystkie mają kolebkę w wyzwaniach, dlatego chwalenie się osiągnięciami udowadnia sens podjętych działań. Życzę dalszego rozwoju a marzenia niech będą celami w 10tke:)
 15. beatag60

  Marco Hietala

  Rozumiem, że artyści poprzez swoją twórczość najczęściej wyrażają "siebie". Hietala zatem przedstawia nam dość spokojne kawałki- czyli dusza Marko jest z natury spokojna, nostalgiczna i taka subtelna i delikatna?Tak?;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.