Jump to content

beatag60

Administrators
 • Content Count

  3386
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  178

beatag60 last won the day on June 27 2023

beatag60 had the most liked content!

Community Reputation

2263 Excellent

7 Followers

About beatag60

 • Birthday September 14

Personal Information

 • Płeć
  female
 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jedyny bardzo lubiany przeze mnie utwór wykonany tylko przez Troya. Tu pasuje jego głos i sposób śpiewania, jest świetny.
 2. Jestem zakochana w tym utworze. Przekaz i atmosfera jaką tworzy muzyka i wokal jest tak wyraźna i oczywista, że zawsze wyciska ze mnie łzy wzruszenia.
 3. Marco najstarszy członek zespołu: myślę że chciał zwolnić tempa działalności muzycznej na swoich warunkach. Jako młody małżonek i ojciec otrzymał od życia nowe priorytety i to pokierowało jego decyzją.
 4. Myślę, że pandemia i sznur wydarzeń: odejście Marco, ciąża Floor i nie wiemy co jeszcze..osłabiły siłę kapeli. Nie wierzę, żeby Tuo przestał tworzyć muzykę, raczej przeniesie się całkiem do innych projektów.
 5. Chwała Floor, że nie stawia tylko na karierę, bo wszystko można pogodzić i być szczęśliwym w wielu dziedzinach życia.
 6. Dla fanów zespołu taki news jest niepokojący, zwłaszcza że NW rzadko uzasadnia swoje zaskakujące decyzje! Boimy się, że nie wrócą do koncertowania, a wiadomo co na żywo to na żywo. Że może są to kroki do zawieszenia czy rozwiązania działalności NW. Myślę, że zrobili kawał roboty i nawet gdyby to był ich finał to jest się czym delektować. Pocieszam się, że mamy do obserwacji równie udane poboczne projekty członków kapeli.
 7. Nie na wszystkich płytach odbieram słuszną spójność emocjonalną utworów. Zdecydowanie wolę odsłuchiwać je pojedynczo zależnie od potrzeby nastroju.
 8. Bardzo oryginalna twórczość z magią w wymowie. Fajnie gdybyś wydała albumik swoich prac i ...tylko nie przestawaj malować🙂
 9. beatag60

  Tuomania

  Myślę, że na taki odbiór dzisiejszego Tuo i Tuomasiowego szaleństwa może mieć wpływ dojrzałość Holopainena do innego etapu jego życia, co czujemy i naszej dojrzałości też. Sądzę, że zauroczone Tuomasem fanki istnieją i szaleją podobnie jak kiedyś my. Wynika to z zachłystywania się magią NW, z poznawania jego specyfiki. My i rzesza fanów, która towarzyszy zespołowi od wielu lat spokojniej patrzymy na to co się dzieje z NW. Przyjmujemy za oczywistość możliwość rotacji muzyków i zmian w stylu, bo zmiany są wszędzie . Przyznam jednak, że rzadko udaje mi się wysłuchać ulubionych utworów bez wzruszenia.
 10. Jestem przeogromnie ciekawa nowego albumu. Jakie muzyczne niespodzianki będą powodem do burzliwych dyskusji?
 11. Jesteś przykładem niewyczerpanych pokładów cierpliwości i wierności pasji- gratuluje:)
 12. Przyznam, że czekam z ogromną niecierpliwością. Zmiany "muzyczne" jakie zachodzą w każdym z nas mogą przynieść zaskoczenie jak nie porównując Human. :II: Nature.
 13. Każde odtworzenie uświadamia mi jak bardzo ich lubię:) a akcja WOŚP była strzałem w 10tkę.
 14. beatag60

  Epica

  Nie wiem czy Epika zaskoczy nas jakąś kompozycją, bo jak piszecie są "przewidywalne"i jakby "znajome". Jeśli jednak ktoś kocha ich muzyczną charakterystykę będzie zawsze zadowolony. I o to chodzi:)
 15. Intrygująca płyta, a tu cisza? Nie mam faworyta. Dla mnie krążek jest zrównoważony. Każdy utwór ma w sobie coś "genialnego". Jak coś się zmieni uaktualnię wpis:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.