Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Mam bilety na Polskie Busy z Białego do Warszawy, z Warszawy do Poznania, z Poznania do Warszawy i z Warszawy do Białego. Wydaję na ten cholerny koncert kupę hajsów, i jeszcze tłukę się po osiem godzin (plus przerwy między kolejnymi autobusami) w tę i z powrotem, ale teraz tak pomyślałam, że to nie jakiś tam byle jaki koncert, tylko TEN koncert, i zaczęłam się jarać, to będzie mega ♥ A potem pojadę z Frują na Castle i z Matem na Kjurów i z Evi i Arrowem i ze wszystkimi na Wooda, i w ogóle wszędzie pojadę, and nothing can stop me ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam wczoraj ~1300e przelewu na konto za trochę fatygi ^^ Szkoda, że nie mogę ich wydać, ale coś ładnego na pewno sobie za to kupię xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogłosili koncert Within Temptation :D

 

W Hali Stulecia, a nie, jak myślałam, na rynku.

Dodam tylko, że Halę Stulecia widzę z okna. :v

 

Chociaż raz w życiu jestem wygrywem :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha :D A ja znowu wczesnoporanna wycieczka pociągiem. W 2012 nie było mnie we Wrocku,a miałam byc,to będę teraz :D

*kosztem koncertu 30.04,no ale.. życie :P *

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wytrzymam, muszę się tym podzielić :D Bardzo uszczęśliwił mnie dzisiejszy koncert Cain's Offering w Japonii. Nie było mnie tam, ale jak sobie pomyślę, jak bardzo cieszy się Jani, że po 6 latach istnienia, jego zespół w końcu występuje na żywo, to mam ochotę skakać z radości :D Co innego grać w Sonacie, czy z Kotipelto, a co innego kiedy grasz swój własny materiał ze swoim zespołem. To musi być najlepsze uczucie ever ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

EXCUSE ME WHILE I DIE :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:

 

CcEvNyZXEAAuWj6.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie kupiłam bilet na NW. :happy: JESTĘ BANKRUTĘ STUDENCKIM! DO SIERPNIA JEM ZUPKI CHIŃSKIE!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doceniono moje skrobanie! Napisałam opowiadanie na konkurs "Pudełko moich marzeń" -> http://www.pieterko.nasze.pl/?strona=13&menu=pmdk gdzieś tu o tym jest.

No. Mam drugie miejsce. Pierwszego nie przyznali, więc... :D

Jutro jest oficjalne podsumowanie i odbiór nagród. Pewnie nic specjalnego to nie będzie, ale i tak się cieszę, że ktoś to zauważył :D

Swoją drogą... Pracę oddałam pod pseudonimem L.U.C.A. :D

I w ogóle to w ramach Fellow Imagineers będziemy tworzyć cover NW (na razie nie mogę powiedzieć, który utwór). Niektórzy będą grać, inni śpiewać... Ten moment kiedy Harto napisał "singer" przy moim nazwisku ♥ Jaram się jak Rzym za Nerona ♥

I w końcu mogę forumować, bo Internet mnie znów pokochał i wrócił.

A co do załącznika: żaliłam się, że mogę nie pojechać na koncert Nightwisha. Jak dobrze mieć przyjaciół!

Tyyyyle szczęścia! :D ♥

Ola.thumb.jpg.be25f92a0c17dc8138d6b836e97cd8a4.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam właśnie maszynę do szycia (używaną, model lepszą niż planowałam, ale za to o 300zł taniej niż planowałam :) od najbardziej rąbniętej osoby, jaką miałam okazję poznać. xD

 

Nie wiem co ja robię, przelewam jej właśnie 5 stów, znam dziewczynę od 3 godzin, po poziomie naszej rozmowy na fb można by wnioskować, że ona ma 4 lata i że mój sposób bycia jest w porównaniu z tym mega dojrzały i wyrafinowany (a widzicie po tym forum na jakim poziomie są moje wypowiedzi tutaj, więc to trochę daje do myślenia xD)

 

Także tego... Nie wiem co ja robię, mama mi mówi - kupuj, podświadomość mi mówi - kupuj, Ojciec Rydzyk mi mówi - kupuj!, Obama mi mówi - kupuj!, wszechświat mi mówi - kupuj!

A rozum mi mówi - chyba jesteś nienormalna :v

 

CO JA ROBIĘ W OGÓLE?

xD Ale w sumie jakoś mnie to wszystko bawi, nie wiedzieć czemu.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam zdolności artystycznych, ale wkręciłam się w fajne antystresowe kolorowanki. Pewnie większość z was wie jak to wygląda - wzory są skomplikowane i dość szczegółowe, tak że pokolorowanie jednego zajmuje trochę czasu. Polecam, to fajna sprawa na odstresowanie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że tak (najtłiszowo) powiem...

1287635

1287613

1287629

[video=youtube]

...WE WERE (T)HERE :happy: Moje prawe ucho mnie nienawidzi (stałam za blisko głośnika, za bardzo z prawej strony... ale za to miałam tam świetny widok na Janine, a Janine na scenie jest życiem ♥) i spędziłam większą część weekendu na tłuczeniu się po kraju w Polskich Busach, w dodatku ten ostatni miał opóźnienie, bo przed nami na trasie zdarzył się jakiś wypadek, ale było warto :happy:

 

 

 

...Aha, i kocham moją Evi i moją Miszcz ^^

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszła do mnie moja nowa cudowna maszyna do szycia, model 240eX ♥

 

Znaczy - przyszła już w piątek, ale ja zobaczyłam ją dopiero przed chwilą, jak wróciłam do tego cudownego miasta, jakim jest Wrocław sarcasm overload.

 

I jaram się jak pochodnia, najchętniej wyciągnęłabym byle jaki materiał z szafy i zaczęła coś z tego szyć. A wiem, że nie mogę tak robić, bo nauczona doświadczeniem, wiem jak to się skończy - skończę z masą ubrań w szafie, których nie noszę. Dlatego wskrzeszam bloga szyciowego i zaczynam pracę nad szafą idealną ♥

 

POZA TYM znalazłam cudowną sukienkę na ślub przyjaciółki, a że oryginał pochodzi od turbo znanego projektanta, a ja nie mam wolnych $8400, to sobie uszyję. Mam maszynę, jeszcze tylko kupić materiał i naprzód. ^^

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
POZA TYM znalazłam cudowną sukienkę na ślub przyjaciółki, a że oryginał pochodzi od turbo znanego projektanta, a ja nie mam wolnych $8400, to sobie uszyję. Mam maszynę, jeszcze tylko kupić materiał i naprzód. ^^

 

Pokażesz jak skończysz?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZA TYM znalazłam cudowną sukienkę na ślub przyjaciółki, a że oryginał pochodzi od turbo znanego projektanta, a ja nie mam wolnych $8400, to sobie uszyję. Mam maszynę, jeszcze tylko kupić materiał i naprzód. ^^

 

Pokażesz jak skończysz?:D

 

Na pewno pokażę :) Ale to pewnie za jakiś czas, na razie mogę pokazać prototyp, na którym będę się wzorować.

Taka, dokłądnie taki kolor i wszystko, tylko długość nie do ziemi, ale takie 7/8 :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna suknia, wytworna i elegancka- też czekam na fotkę: "Sami w sukni"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łaaaa, esej na biologię napisany ♥ Zrobiłam rzecz ♥ Skończyłam rzecz ♥ Hura ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łaaaa, esej na biologię napisany ♥ Zrobiłam rzecz ♥ Skończyłam rzecz ♥ Hura ♥

 

Heh, znam to uczucie :D

Ja dzisiaj byłam produktywna od 8.00 rano, co mi się ogólnie nie zdarza :v

A jak wróciłam do domu, to ogarnęłam notatki z dwóch przedmiotów, zrobiłam pdfy ze zdjęć mikroskopowych, które zrobiłam wczoraj, potem dokończyłam jeszcze jednego pdfa, tym razem z notatkami, a teraz piszę maila w sprawie praktyk do najbardziej kochanej osoby, jaką w życiu udało mi się spotkać. (Pani jest doktorem mikrobiologii, a w dodatku potrafi uszyć żakiet z podszewką. Kiedy będę duża, chcę być taka jak ona :D )

 

I ogólnie byłam dzisiaj tak produktywna... Że aż sama siebie nie poznaję.

 

 


11.03 update

 

Właśnie sobie sama zrobiłam prezent i kupiłam sobie materiału za dużo piniądza.

Piniądz wydan, będzie szycie. :D

Bo jak dzisiaj poszłam na zakupy materiałowe, to wróciłam z sukienką, kurtką dżinsową i swetrem :v Także fail...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

THIS:

[video=youtube]

...Trochę chamówa, że te wszystkie zdjęcia w filmiku są poucinane tak, żeby nie było widać Pierwszego Steve'a, w końcu Pierwszy Steve grał na tych garach przez dwanaście lat jakby nie patrzeć, jestem jednak skłonna im to wybaczyć. (Swoją drogą, na zdjęciu z mojego avka jest Robert, najpierwsiejszy perkusista, co wyleciał bardzo szybko, bo nie dogadywał się z Brianem, i to zdjęcie też pojawia się w filmiku, i Robert też jest zaciemniony. Ale jego mi nie szkoda. Robert nikogo nie obchodzi. To Steve był fajny. Pierwszy Steve. A oni go wycinają. Chlip. Ja wiem, że teraz z zespołu został tylko nieśmiertelny duet Księżniczka Molko i Królowa Stef, noaleno... Steve jest ważny ._.) Ciekawe, czy do nas przyjadą. Mały Molkuś nie jest już taki mały, to znaczy jest mały, tylko starszy, i mu się głos przez te dwadzieścia lat palenia fajek zmienił, ale i tak totalnie bym poszła na ich koncert ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dość nieudanym tygodniu nadszedł szalony weekend...

Mnóstwo rzeczy mnie ucieszyło. Ale ta ostatnia przyćmiewa je wszystkie :D

Właśnie wróciłam z koncertu. Muzyka celtycka ♥ Dłonie mnie pieką od klaskania. Było tak wspaniale... Od razu poleciałam kupić płytę. I jeszcze pogadałam trochę z członkami zespołu. I nawet mi się na tej płycie podpisali. I mam totalny chaos w głowie. I jeszcze nowe wpisy u Mili i Pauli. Dzisiaj pewnie ich nie przeczytam, wybaczcie (wata cukrowa, jednorożce, tęcze i koniczynki zamiast mózgu. Nie da rady się skupić). I jutro sprawdzian z geografii. I jak tu się uczyć? No nie da się. Ale kto by się tym teraz przejmował?

Idę słuchać nowiuśkiej płyty.

I coś mi się wydaje, że napiszę jakieś opowiadanko. Albo coś na kształt recenzji. Albo bógwiecojeszcze. Cokolwiek. Bo mnie długopis świerzbi.

 

 

Paczcie jakie zdobycze ♥

 

WP_20160313_001.thumb.jpg.3a1c0606a6d89bd8dd8c565ef2a5ee87.jpg

WP_20160313_002.thumb.jpg.8dd3c0d08d21b2bc33c7b8cc17050311.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam przez teleskop Jowisza! Mogłabym patrzeć w ten kosmos for foriver, piękne miejsce :happy:

Aha, i ostatnio o trzeciej w nocy słuchałam śpiewu jakiegoś ptaka. To było niesamowite, kiedy nagle odezwał się w ciszy ciemności ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

THIS:

[video=youtube]

...Trochę chamówa, że te wszystkie zdjęcia w filmiku są poucinane tak, żeby nie było widać Pierwszego Steve'a, w końcu Pierwszy Steve grał na tych garach przez dwanaście lat jakby nie patrzeć, jestem jednak skłonna im to wybaczyć. (Swoją drogą, na zdjęciu z mojego avka jest Robert, najpierwsiejszy perkusista, co wyleciał bardzo szybko, bo nie dogadywał się z Brianem, i to zdjęcie też pojawia się w filmiku, i Robert też jest zaciemniony. Ale jego mi nie szkoda. Robert nikogo nie obchodzi. To Steve był fajny. Pierwszy Steve. A oni go wycinają. Chlip. Ja wiem, że teraz z zespołu został tylko nieśmiertelny duet Księżniczka Molko i Królowa Stef, noaleno... Steve jest ważny ._.) Ciekawe, czy do nas przyjadą. Mały Molkuś nie jest już taki mały, to znaczy jest mały, tylko starszy, i mu się głos przez te dwadzieścia lat palenia fajek zmienił, ale i tak totalnie bym poszła na ich koncert ^^

 

No,przyjeżdżają . 29.10 Warszawa-Torwar :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dokopałam się do listy tekstów, które będziemy omawiać na historii literatury amerykańskiej (nie wiem, czy ta lista jest ciągle aktualna, ale wolę myśleć, że tak) , a tam: Emerson, Thoreau, Whitman, Poe... Czy mogło być piękniej? ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu praca !!!

Trochę namieszałem, bo:

Zostałem przyjęty do Subway'a na stanowisko 'Customer Assistant = Sandwich Artist'. Podpisałem umowę - miałem zacząć od przyszłego tygodnia (dostałem piękne czarne koszule z logo firmy oraz przewspaniały identyfikator). Mimo to, dzisiaj zadzwonili do mnie z poprzedniej pracy - rzuciłem wszystko i to jutro tam zaczynam, a ze wspaniałego 'Subway'a' zdążyłem się zwolnić, czyli nieźle namieszałem - byłby z tego naprawdę przepyszny kogel mogel. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zaś zrobiłam sobie wielkanocne wolne już od dziś! W przyszłym tygodniu mam zajęcia tylko w dwa dni i stwierdziłam, że tym razem je sobie podaruję. Mam prawie 2 tyg. wolnego! :happy: Szkoda tylko, że mam też furę zaległości do nadrobienia, prac do napisania, książek obowiązkowych do czytania... Be. :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.