Jump to content

prostreet94

Members
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

prostreet94 last won the day on April 7 2018

prostreet94 had the most liked content!

Community Reputation

259 Excellent

About prostreet94

 • Birthday 08/11/1994

Personal Information

 • Imię
  Adrian
 • Płeć
  male

Top 5

 • #1 film_tytul
  Patriota
 • #2 film_tytul
  Śpiączka
 • #1 ksiazka_tytul
  Francis Mauriac
 • #1 ksiazka_autor
  Kłębowisko żmij
 • #2 ksiazka_tytul
  Michael Palmer
 • #2 ksiazka_autor
  Eksperyment
 1. Nikt nie pobije Dolores, ale cover bardzo przyjemny. Ciarki miałem. Szczególnie ta lekka zmiana tekstu, przez co wydźwięk jest mocny. Również ukazanie zmarłej wokalistki za szybą. Jaki to super pomysł - pokazuje że zespołom nie dane było się spotkać. Na plus - przesłucham pewnie jeszcze kilka razy :)
 2. Z perspektywy czasu Nightwish to zespół nagrywający płyty w dużych odstępach czasu. Co jakiś czas artyści upubliczniają swoje solowe projekty. Ostatnia płyta została wydana 3 lata temu. Nie narzekam, bo wiem jak to wygląda u nich i wiem jak "dużo" czasu swojego mają. Marzy mi się jednak płyta Tuomasa z wokalem Floor, który jest niepowtarzalny i niedopodrobienia (wiem bo słyszałem ją na żywo). Początki zespołu i to co stworzył z Tarją to przeszłość do której się wraca. Potem era Anette i jej głos niezbyt pasujący do mocnych numerów (choć nikt tak nie zaśpiewa "Scaretale" jak ona, nawet Floor).
 3. prostreet94

  Narzekamy

  Zostawiłem klucze od domu w samochodzie firmowym i teraz muszę czekać ponad 2 godziny w firmie :) Bateria w komórce pada i za chwilę się wynudzę :)
 4. prostreet94

  Patriotyzm

  No wszyscy mnie do tego namawiają ;) Kluczowe w tym wszystkim jest bycie samemu. Muszę znaleźć sobie partnerkę. Jak to nie pomoże, trzeba będzie się wracać ;)
 5. prostreet94

  Narzekamy

  Ot tak. Tylko że była to też moja wina bo jechałem za szybko. Jeżdżąc zgodnie z przepisami, zdążył bym zahamować. Samochód odjechał natychmiastowo, nie udzielił mi pomocy. Na szczęście nic się nie stało. Wydaje mi się że liczył na to że go uderzę by wyciągnąć ubezpieczenie. Jechał z podobną prędkością co moja i tak po prostu dał po hamulcach. Zwiał natychmiastowo.
 6. Każdy będąc dzieckiem marzył o dorosłości. Gdy ona przyszła, tak bardzo chciałoby się wrócić do przeszłości. Wątek ten poświęcony będzie wspomnieniom z dzieciństwa. Jakie jest wasze pierwsze wspomnienie z tego okresu? Moje - to które pamiętam do tej pory to: zapisy do przedszkola. Byłem tam z moją mamą i strasznie przeszkadzał mi dzwonek. Był mega głośny. Musiałem zatykać uszy ;) --------- Wątek ten będzie służył do wypisywania różnych wspomnień (ważnych dla nas osób, przygód ze szkoły). Jeżeli ktokolwiek chce się podzielić z kimś historią która jest dla niego ważna i potrzebna lub ukształtowała coś w jego życiu lub zmieniła je, śmiało piszcie. ---------- Można dodawać również swoje prywatne zdjęcia z dzieciństwa z opisem. Myślę, że coś takiego się tu przyda :)
 7. prostreet94

  Nasze marzenia

  Założyłem aparat na zęby. Noszę go już 2 lata. Moim prozaicznym marzeniem jest jego ściągnięcie. Zawsze miałem krzywe zęby. Nie mogę doczekać się tego dnia.
 8. prostreet94

  Narzekamy

  Niedawno rozbiłem samochód. Kierowca jadący przede mną nagle zachamował. Niestety jechałem dość szybko, więc by uniknąć kolizji z pojazdem wjechałem w znaka
 9. prostreet94

  Patriotyzm

  Nastąpiła zmiana moich poglądów. Od ostatniego udzielania się na forum minęło sporo czasu, u mnie też dużo się zmieniło. Jestem emigrantem. Na obcej ziemi przyszło mi mieszkać. Pierwsze lata były super. Nowy język, ludzie i niezależność. Potem coraz gorzej. Poszukiwania pracy i miejsca gdzie chcę zostać. Obecnie mam stabilną sytuację. Mieszkam sam w domu, który wziąłem na kredyt obok innych kredytów i cholernie tęsknię za Polską. Polską kulturą, językiem, jedzeniem. Czy tą tęsknotę można uznać za przejaw patriotyzmu? Czy to tylko miłość do ojczyzny? Czyż miłość do Polski to nie patriotyzm?
 10. Widzę duży potencjał w zmianach, ale tylko on mi się podoba. Nie przepadam za tymi kolorami - jest zdecydowanie za jasno. Nie chodzi mi o to, że ma być mroczno - po prostu, te kolory dziwnie ze sobą się łączą i są mega naświetlone. Będę tęsknił za starym wyglądem :( :)
 11. Moje zęby się prostują - aparat działa i są już u mnie widoczne pierwsze zmiany. Jestem mega zadowolony - mam nadzieję, że szybko uda mi się ukończyć leczenie ortodontyczne. Zacząłem też intensywnie pracować 7 dni w tygodniu (4 dni po 10 godzin, 2 dni po 7 godzin i ostatni dzień pracuję 4 godziny), bez żadnych dni wolnych, więc jestem mega zadowolony - zmęczony, ale zadowolony ;)
 12. Ja natomiast nie przepadam za nową odsłoną - za bardzo razi w oczy; niebieski pastelowy jest bardziej 'naświetlony' niż biel, przez co w moim przypadku - reaguję wyłączeniem strony (oczy bolą); poza tym pojawiła się na stronie prostota, która czasami wygląda dobrze; tu natomiast zwyczajnie nie pasuje. Zdecydowanie jestem na nie. :)
 13. W końcu praca !!! Trochę namieszałem, bo: Zostałem przyjęty do Subway'a na stanowisko 'Customer Assistant = Sandwich Artist'. Podpisałem umowę - miałem zacząć od przyszłego tygodnia (dostałem piękne czarne koszule z logo firmy oraz przewspaniały identyfikator). Mimo to, dzisiaj zadzwonili do mnie z poprzedniej pracy - rzuciłem wszystko i to jutro tam zaczynam, a ze wspaniałego 'Subway'a' zdążyłem się zwolnić, czyli nieźle namieszałem - byłby z tego naprawdę przepyszny kogel mogel. :)
 14. Jakie ładne twarzyczki pojawiły się w dziale 'Ekipa' - super pomysł, wygląda to o wiele lepiej niż poprzednio ;) 'Oprócz muzyki interesuje się literaturą, językiem polskim i nie tylko, a także historią.' - brzmi to trochę nielogicznie, jakby jakaś część wypowiedzi Maćka została ucięta ;)
 15. prostreet94

  Zapodaj nutę

  Nie mam pojęcia co wrzucić, może... ? [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kDlB0QMeM7g
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.