Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

annaif - a podali konkretny powód? dlaczego to jego wina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo ta część wysiadła więc to jego wina. Może stwierdzili, że za często używał telefonu i on zepsuł się przez to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli stwierdzają usterkę z winy użytkownika to mają obowiązek podać w jaki sposób zawinił, np. zalanie wodą, nieprawidłowe użytkowanie (w jaki sposób?) czy na przykład ingerowanie mechaniczne w telefon, jeżeli był rozkręcany gdzieś poza oficjalnym serwisem. Jeżeli powiedzieli tylko "z winy użytkownika" to jest to trochę za mało by unieważnić gwarancję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Wystarczy że zrootował Androida i serwis stwierdzi "ugotowanie" płyty przez niefirmowy system operacyjny. To jednocześnie największa bzdura i najczęstsza przyczyna odmowy uznania gwarancji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Używam Skype od niedawna, dopiero dziś zauważyłam, że program wyświetla coś takiego jak: "ostatnia aktywność". Czy oznacza to, że jeśli zrobię cokolwiek na Skype, to wszyscy będą o tym wiedzieć? Czy też odnosi się to tylko do aktywności z danym kontaktem? Ktoś wie jak to działa? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Skype jak i każdy inny program sieciowy, musi Ci oferować możliwość decydowania co udostępniasz w sieci. Nie znajdę teraz dyrektywy, ale jest. Więc jeżeli nic nie udostępniasz, ostatnia aktywność jest tylko dla Twojej wiadomości, np. na wypadek sklerozy ;) Jeżeli to jest nowa funkcja trzeba przejrzeć ustawienia konta, czy czasem nie nastąpiło "samoustawienie" publikowania w sieci czegoś czego nie chcesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie jakąś dobrą stronę z maturami próbnymi? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wie ktoś jak uratować telefon po zalaniu? Bo naprawdę nie jest mi na rękę kupowanie nowego, a stary postanowił wykąpać się w wodzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyciągnij baterię i pozostaw go niech wyschnie. :) Miałem tak ze swoim. :)


Broń boże nie susz bo może ci się spalić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim telefonie po zalaniu bateria zaczęła puchnąć. Musiałem ją wymienić, ale poza tym telefon działał. Tylko to był telefon, nie żaden smartfon. Nie wiem jak nowa technologia reaguje na takie sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: nie wiem, czy taka metoda działa, ale masz lajka za nietypowy pomysł :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 Dla Nymph. A metoda jak najbardziej działa. Tylko nie włączać telefonu przez co najmniej 48h, żeby mieć pewność, że wszystko tam dokładnie powysychało. Jest szansa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłam na "Jako w piekle, tak i na ziemi". Dobry horror (raz wrzasnęłam w kinie jak się przestraszyłam :P), choć końcówka mnie niemile zaskoczyła, ale film ma przesłanie. Rodzinka była na "Miasto 44" i mówią, że im się podobało, więc jak lubisz filmy tego typu to myślę, że warto. Przyjaciele byli na "Lucy" i również polecają, sama bym się wybrała, ale chyba będę musiała sobie odpuścić.

Zależy co lubisz : ) Oglądnij trailery i na pewno coś wybierzesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś polecić jakąś stronę internetową, gdzie można znaleźć nauczycieli języków obcych (mam na myśli lekcje prywatne)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś kupował książki prze strony: Czytam.pl, Matras czy merlin?

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupowałam przez merlin. Wszystko było w porządku jeżeli o to ci chodzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie mam mały dylemat. Święta idą w tempie ekspresowym, a prezentu zero. Planuję mojej mamie kupić książkę (50 twarzy Greya, nie pytajcie XD).

Na stronie Czytam.pl jest ona za 24,50 zł (Empik 36,50 zł, Czytam.pl

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanko! Własnie zamówiłam sobie glany firmy Light gait, zwykle nosze buty w rozmiarze 36/37, ale jacyś niecni ludzie wykupili te rozmiary w dwa dni, gdy się namyślałam, czy kupić, więc wzięłam 38. Nogi mam szczupłe i trochę martwię się, że będę wyglądała jak clown. Musiałam kupić za duże, bo nie mam na zimę butów, a w trampkach jest mi piekielnie zimno i tylko te były w rozsądnej (jak dla studenta) cenie, no i chciałam, żeby przyszły przed Świętami, bo jak spadnie śnieg, albo przymrozi to moje stopy umrą!

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą, czy też z noszeniem glanów za dużych o około dwa rozmiary?

Jakoś przeżyję, jak będą za duże, ale... co mi szkodzi zasięgnąć waszej opinii o sprawie! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez całe liceum nosiłam za duże glany firmy STEEL. To buty wiązane, więc łatwo można je dopasować do szerokości nogi. Znacznie gorzej jest z długością stopy - pamiętam, że przez źle wybrany rozmiar, glany mnie bardzo obcierały. Po jakimś miesiącu stały się całkiem wygodne xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.