Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Wie ktoś jak to naprawić?

 

Te bardziej zaawansowane myszki mają w zestawie płytki ze sterownikami i ustawieniami. Podejrzewam, że tam będzie gdzieś jakaś opcja do wyłączenia. Próbowałaś może?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zapytanie odnośnie sprzętu,chciałbym kupić dobrej jakości słuchawki douszne a wiem,że ważne są odpowiednie parametry/czynniki takie jak choćby brzmienie. Wie ktoś może jakie kupić by nie były zbyt drogie a dobre? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam słuchawki Sony MDR-EX35LP, nie znam się na parametrach, ale bardzo dobrze mi się w nich słucha i mam je od kilku lat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucid, ja używam tych słuchawek do słuchania muzyki w mojej Motoroli. Znajomy używa ich z Nokią Lumia ;) Nie ma żadnych problemów. Problemy pojawiają się przy próbie użycia ich do rozmowy, ale to już zależy od telefonu. Ja w Motoroli nie mam żadnych problemów, za to Lumia już nie współpracuje tak dobrze. Ale odtwarzanie muzyki - tu jak najbardziej wszystko jest ok ;)

 

EDIT: z jakości dźwięku jestem ogromnie zadowolona, nie miałam jeszcze takich dobrych słuchawek. I takich wygodnych - wspaniale układają się w uchu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To raczej w tej kwestii cię nie zawiodą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widze,że te słuchawki można łatwo kupić jako podróbkę : P

Nie chciałbym być zawiedziony,pare negatywnych komentarzy też zauważyłem jako wada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucid, nie wiem jak podróbki, ale na allegro bez problemu dostaniesz oryginalne w cenie ok. 40zł. A to raczej dobra cena za dobre słuchawki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem słuchawki firmy Sennheiser CX 175 i jak narazie jestem zadowolony,choć wokal mógłby być lepszy bo słyszalne są wyraźnie mocne basy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartofelki, pewna dziewczyna z naszej gazetkowej redakcji chce napisać artykuł o poszanowaniu (a raczej jego braku) dla inności, dokuczaniu, prześladowaniu ludzi w jakiś sposób odstających od reszty i tak dalej. W związku z tym chciałam Was zapytać, czy może ktoś z Was miał jakieś nieprzyjemności z powodu, na przykład, ubierania się na czarno (Kostunia? Lucyfka?), nieposiadania konta na fejsie, bycia za grubym czy za chudym? A jeśli tak, to czy moglibyście mi o tym opowiedzieć? Na PW albo nie, jak chcecie. Fajnie byłoby umieścić Wasze wypowiedzi w tym jej artykule, zwłaszcza, że jesteście ludźmi z zewnątrz, spoza naszej szkoły, w dodatku z różnych rejonów Polski. No, także jakby ktoś z Was miał ochotę się podzielić swoimi doświadczeniami, to ja czekam ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałam takich wyśmiewaczy w gimnazjum i liceum, nie podobał im się, że ubieram się na czarno xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, ta koleżanka wysłała mi swój "artykuł". I to jest tak chaotyczne, rozklekotane, kupy się nie trzymające, pełne baboli i generalnie żenująco złe, że chyba nie będę jej tych Waszych wypowiedzi dawać. Nie mam serca powiedzieć jej, jaki ten jej twór jest do bani, ale pewnie będzie musiała zrobić to moja polonistka. I raczej tego w gazetce nie opublikuje. Bo to nie jest tekst, w którym trzeba wprowadzić poprawki. To jest tekst do wyrzucenia i napisania na nowo. Serio, moje posty z "Jacy oni piękni" są chyba bardziej składne... Chociaż zawierają głównie zdjęcia, serduszka i fangirlowanie... A ona mnie pyta "i jak?" i muszę udawać, że mnie nie ma, bo nie chcę jej dobijać x_X

Share this post


Link to post
Share on other sites

czasem lepiej powiedzieć prawdę mimo że nie ma się serca, tym bardziej jeżeli mowisz że jej arty nie maja składu i spójności co odbiera mu smaczek. A krytyka jest pomocna by stawać sie lepszym i udoskonalać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem. Ale ja generalnie jestem dla ludzi za miła. Chociaż ich nie lubię. :P Mama mówi, że mam za dobre serce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami nie można być miłym, czasami lepiej powiedzieć jak jest. Sam mam za dobre serce i za to sie odbija na mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna ktoś coś podobnego do Tinypic.com ,żeby się dało konwertować zdjęcia aby był z nich link na fora ,bo coś mi się tinypic zchrzanił,a potrzebuhe uzupełnić moją forumową galerię

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stawiam na Amelię lub Emilię (brzmieniowo zbliżone do siebie, dlatego nie wybiorę jednego z nich).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.