Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Powiedzcie mi, kochani, jak wrzucacie zdjęcia tu na forum, ale nie ze stron typu zapodaj.net czy coś, bo po miesiącu one znikają? Bo ostatnio mi nie wchodzą zdjęcia takie, które mam na komputerze, a kiedyś je wrzucałem na moje konto Google+ i mogłem dać linka do zdjęcia i tu wrzucić, teraz nie mogę. A więc, jak wrzucacie tu zdjęcia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchaj Evi. Imgur jest dobry. Imgur nie znika zdjęć. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, kochani jesteście, tylko powiedzcie mi, czy teraz widzicie schematy zaćmień w moim kąciku? Bo podejrzewam, że wcześniej nie było ich widać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie Google nie pozwala już na linkowanie zdjęć wgranych u nich. Tak samo jak Facebook od jakiegoś czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzimy. Ale wcześniej też widzieliśmy :) U mnie przynajmniej wyświetlały się od początku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błagam, powiedzcie, czy to tylko u mnie nie chcą się wrzucać zdjęcia na imgura , czy o co chodzi, bo ani mi nie przekraczają rozmiaru, ani nic, a cały czas jest uploading i nie wgrywa mi ich ;c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojarzycie może co to za instrument w 1:09?

 

[video=youtube]

 

Brzmi jak jakiś instrument dęty, ale ręki uciąć nie dam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno dęty blaszany. I to chyba jest waltornia' date=' ale nie jestem pewiem :) [/quote']

 

Możesz mieć rację. Sprawdziłem sobie filmiki na YT i brzmienie bardzo podobne.

Bardzo mnie ten dźwięk zaintrygował - jest taki dramatyczny. :)

 

Kiitos! Biigos!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do korzystających z Paypal:

Przelałam sobie troche pieniędzy i wymieniłam na inną walutę, a wyświetla mi się ciągle, że mam te pieniądze i w zł i w tej walucie. Zapłacić za przedmiot nie mogę, czyli muszę poczekać (np. do następnego dnia), aż to się ogarnie i załapie, że ja te złotówki wymieniłam i mam tylko kasę w innej walucie? Czy coś się zepsuło? Już nie raz tak robiłam, ale wydaje mi się, że zawsze od razu mogłam zapłacić. Help, to sprawa życia i śmierci (tak, chodzi o Cain's Offering :devil: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani, znajoma bierze udział w programie muzycznym "Must be the Music" i potrzebne są głosy na Facebooku. Jeśli podoba Wam się jej wykonanie to byłoby super gdybyście poświęcili chwilkę i poklikali. ;)

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3VUbqpcaaHM

 

Info w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1086991181351080/

 

Dzięki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do osób, które tworzą ilustracje na komputerze (a wiem, że was tu sporo) :) Mój chłopak chce przez wakacje, zacząć przygodę z digitalart, raczej tak z ciekawości, żeby zobaczyć jak to wygląda, nauczyć się czegoś nowego. Jakie programy polecacie? Czy warto zainwestować w tablet graficzny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam Photoshopa i tablet graficzny. Kiedyś (chyba nawet w podstawówce jeszcze czy tam wczesnej gimbazie) dostałam na święta małego (a5) Wacoma Bambusa. Przeleżał parę ładnych lat do czasu, kiedy semestr temu postanowiłam sobie, że czas się zawziąć i nauczyć rysować digitale. Oczywiście myszką też się da (jak wszyscy wiemy i efekty mogą być genialne :)), ale prościej tabletem. To jak ołówek. Tylko na samym początku początku jest mini schiza, że rysuje się tu,a obrazek jest tam. Trzeba się przyzwyczaić do nie patrzenia na rękę, która rysuje, tylko na ekran. 

 

Photoshop... Oczywiście da się rysować i w Paincie, ale kiedyś we wczesnej młodości (bardzo wczesnej :)) chodziłam na kurs photoshopa przez jakiś czas i ten program jest dla mnie najłatwiejszy. Ale dla początkującego Paint tool SAI będzie w sam raz ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zaczęłam wreszcie trochę ogarniać GIMPa i o ile z obsługi mogę polecić, to panom od CtP się to nie podoba, bo się rozjeżdża przy druku na ploterze. Do rysowania spoko, zwłaszcza, że jest darmowy, ale do tworzenia jakichś projektów do druku nie polecam.

Btw. CtP to coś, co mogłabym robić w życiu. Jak pierdyliard innych rzeczy. Ale muszę sobie coś o tym poogarniać, a potem się podzielę z Wami wiedzą. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi :) Szukam na początek prostego programu graficznego, bo Dejvid rysować umie dobrze, ale z programami graficznymi nie jest zaprzyjaźniony, także wypróbujemy program, który proponujesz Sami.

 

Hehe z gimpem też się bawiłam, robiłam foto-manipulacje, ale jakoś już nie mam na to czasu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doradźcie człowiekowi, który większość swojego telefonicznego życia jechał na starożytnych Nokiach i Samsungach z klapką, a do niedawna na złym smartfonie po bracie, jaki telefon kupić. Taki, żeby był miły, dobry, nie zacinał się, pozwalał mi wrzucać muzykę na kartę mikro SD (bo jak wrzucałam muzykę na mikro SD wsadzoną w zły smartfon, smartfon mówił, że nie odtwarza tego typu plików audio, działały tylko te, które były na karcie już wcześniej) i nie kosztował za dużo. Bo człowiek jest zdolny i w zeszłym tygodniu upuścił złego smartfona na podłogę z terakoty tak, że złemu smartfonowi pękł ekran na całej szerokości i teraz reaguje na dotyk tylko jak dotykam nad pęknięciem. Nie znam się na smartfonach, pomocy ._.

 

 

[offtopic]W ogóle desperacja jest wtedy, kiedy tak bardzo nie masz na czym słuchać muzyki, że aż wyciągasz z czeluści szuflady swoją starą empetrójkę z 1,78 giga pojemności i dokonujesz starannej selekcji piosenek, które mają się tam znaleźć, bo jesteś ograniczona tym 1,78 giga i już nie możesz wrzucać wszystkiego na chama, żeby potem i tak słuchać w kółko pięciu na krzyż. Ale kurde, nawet taki mały różowy Soniacz, co pewnie więcej niż dwie stówy nie kosztował, gra lepiej, niż zły smartfon.[/offtopic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama mam Samsunga, mam bo tak wyszło a i tak nie lubię dotykowców choć moja stara dobra Asha to pół dotykowiec! Polecają Alcatela: dobry i nie drogi a flagowe to już troszkę większa forsa: LG...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam Lumię i polecam, chyba że zależy Ci na snapchacie i niektórych innych aplikacjach. Generalnie Lumie się nie zacinają, są grzeczne, ładne, mają różne cudne microsoftowe apki, Windowsa i się bezproblemowo synchronizują z komputerem - ale właśnie część aplikacji robi się tylko na iOS-a i Androida (chociaż mi to np. nie przeszkadza, bo nie korzystam tyle z telefonu), i często nie miewają flesza albo kamery/aparatu po obu stronach. Chociaż, z tego co kojarzę, to 930 ma. 930 to tytaniczny telefon z mocą starej Nokii i wszystkimi gadżetami smartfona. Jak ja kupowałam Stasia, jakoś 1,5 roku temu, Lumia 930 wchodziła na rynek i cenowo była chyba porównywalna z nowym iPhonem (którykolwiek to był wtedy), teraz powinna być tańsza, a sprzętowo jest naprawdę dobra. Nawet cudowne filmy robi. (Oglądałam kiedyś lajw Sonaty, myślałam, że kręcony jakąś profesjonalną kamerą, taka dobra jakość, a na końcu napis: "Filmed with Lumia 930". Także). Wszystkiego z iOS-em i Androidem nie polecam ze względu na politykę prywatności, ale jeśli komuś to nie robi różnicy, to z tych dwóch polecałabym iPhony. Są ładniejsze i szybsze. Chociaż nagrywanie rozmów przez centralę Apple, jak krąży plotka, że m.in. na to zgadzamy się w regulaminie (nie mam nic od nich, więc nie zapewniam stuprocentowej pewności, że tak rzeczywiście jest) mnie trochę odstrasza (nawet jeśli to tylko plotka). Poza ceną.

 

PS Zapomniałam: Lumie mają świetne ustawienia dźwięku i inteligentny program do odtwarzania (ten sam co w W8, 8.1 i 10, czyli Groove), i dodatkowo korektor dźwięku, gdzie regulujesz sobie basy i inne takie - z czymś takim się nie spotkałam w innych smartfonach, choć niewykluczone, że istnieje. No i jeszcze w kontekście muzyki: iPhony mają swoje słuchawki. Tzn. innych nie zamontujesz, bo mają specjalne wejścia. Musisz mieć słuchawki Apple (które są drogie). I niby dołączają jakieś do telefonu i jakość dźwięku jest dobra, to nowe musisz zamawiać przez internet albo szukać jakiegoś sklepu Apple, żeby je w ogóle dostać - przy każdym innym telefonie masz wybór: od wszystkich par, które znajdziesz w domu, do wszystkich sklepów na rynku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.