Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Emilia i Amelia, zdecydowanie! Klara kompletnie do mnie nie przemawia natomiast Hermiona już zawsze będzie mi się kojarzyć z panną Granger.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amelia. To jedno z imion, które chciałabym nadać mojemu ewentualnemu dziecku, jeżeli kiedyś będę miała. Ale to imię dla drugiej córki, bo pierwsza będzie Lena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amelia to ładne imię. Hermiona już jak mówi Adrian zawsze będzie Grenger.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś zna jakieś internetowe księgarnie, które sprzedają książki po angielsku?

Najlepiej z wysyłką z Polski. Amazon nie chce wysyłać do Polski, Empik to zgraja zdzierców... Jak żyć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie numerem 1 jest Hermiona ,bo bardzo lubię jak ktoś ma ,nie pospolite imiona ,tylko problem jest ze zdrobnieniem tego imienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hagridowi się udało - Herma xDD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozglądam sie za w miare dobrym,zadowalającym jakościowo sprzecie audio dla mojego laptopa. Czy zna ktoś jakiś fajny nie za drogi model głośników? ;) P.S najlepiej by cena nie przekraczała 250zł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam sklepu w którym mogę zakupić metalowe łóżko stylizowane na gotyckie. :P Wie ktoś może skąd mogę takie sprowadzić? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.laksystem.pl/ może tutaj coś znajdziesz, Kuo ;)

lub tutaj: http://www.kammet.pl/

Szczerze pisząc to propozycje z tych stron nie mają zbyt wiele wspólnego z gotykiem. :(

 

Takie typowo gotyckie łoże może być poza wszelkim zasięgiem finansowym. :D Nie mam pojęcia czy ktokolwiek ma takie cuda w ofercie - chyba, że na zamówienie...

 

gothic_bed_end_r__14275.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian

Ta kolekcja jest w Chanowie w Elektroniksie czy jak to tam się nazywa. Zaraz przy wiadukcie. Byłam dziś z mamą wybierać zmywarkę, był cały komplet (biurko, komoda, szafa, szezlong itp.). Nie wiem czy identyczne, bo nie pamiętam już, ale na pewno bardzo podobne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Adrian

Ta kolekcja jest w Chanowie w Elektroniksie czy jak to tam się nazywa. Zaraz przy wiadukcie. Byłam dziś z mamą wybierać zmywarkę, był cały komplet (biurko, komoda, szafa, szezlong itp.). Nie wiem czy identyczne, bo nie pamiętam już, ale na pewno bardzo podobne.

Ceny pewnie niesamowite... Widzę, że gusta mamy z Kuolemą podobne, choć bardziej ciągnie mnie w kierunku epoki wiktoriańskiej. Tam to dopiero cuda są! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się podobało. Zwłaszcza szafa. Olbrzymia. I lustro, też olbrzymie. Bardziej mnie zastanawia, ile takie meble trzeba wycierać z kurzu.

Jutro poproszę mamę, żeby zerknęła na cenę, to się tu podzielę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.laksystem.pl/ może tutaj coś znajdziesz, Kuo ;)

lub tutaj: http://www.kammet.pl/

Szczerze pisząc to propozycje z tych stron nie mają zbyt wiele wspólnego z gotykiem. :(

 

Takie typowo gotyckie łoże może być poza wszelkim zasięgiem finansowym. :D Nie mam pojęcia czy ktokolwiek ma takie cuda w ofercie - chyba, że na zamówienie...

 

gothic_bed_end_r__14275.jpg

 

 

Chcę to łóżko nie ważne że mnie nie stać. Chcę je! Do tego taki komplet cały. *-* Też wolę wiktoriański styl, ale próbuję zaniżyć cenę moich wymagań więc coś w gotyku szukam. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam !

Bardzo się cieszę, że dołączyłam do forum :)

Oboje z mężem jesteśmy fanami Nightwish od kilku lat. Bardzo chcielibyśmy się wybrać w tym roku na koncert w Banskiej Bystrzycy stąd MOJA WIELKA PROŚBA do wszystkich, którzy pomogliby mi w zakupie biletów przez Internet. Założyłam już konto na Ticketpro.sk ale zakup i rezerwacja pokazują mi się jako nieaktywne. Piszą tam coś po słowacku i choć to język słowiański to ni cholery nie umiem skumać dlaczego nie da się ich kupić. Czy ktoś mi może pomóc? Pliiissss :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum Dorwish. :)

 

W prawym górnym rogu powinna być możliwość zmiany języka na angielski - myślę, że będzie nam łatwiej pomóc bo tutaj większość osób zna ten język. Ze słowackim może być różnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc i podpowiedź. Istotnie po angielsku było mi łatwiej. Bilety kupione ! :-) Teraz gdyby coś, to ja mogę podpowiedzieć komuś szczegóły kupna. Pozdrawiam serdecznie.

PS. Przyznaję uczciwie, że to mój pierwszy kontakt z jakimkolwiek forum, i jak go już "dobrze ogarnę" będę bardziej aktywna. Bardzo mi się podoba :-) Raz jeszcze dzięki !

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuchajcie, od dłuższego czasu mam taki wkurzający problem z myszką od komputera. Pojedyncze kliknięcia komputer "odczytuje" jako dwa. Nie zawsze, ale na tyle często, żeby mnie zirytować. Niby nic wielkiego, ale drażni mnie, kiedy dopiero przy którejś tam próbie udaje mi się zaznaczyć kawałek tekstu do skopiowania, kiedy zamyka mi dwie karty zamiast jednej, kiedy usiłuję przeciągnąć plik, a on mi się zamiast tego otwiera, kiedy nie mogę zatrzymać piosenki na spotifaju czy filmu na YT, kiedy chcę coś zrobić w simsach, ale interakcje pojawiają się i od razu znikają, i tak dalej, i tak dalej. Miał ktoś z Was podobny problem? Co robić? Bo od dawna się z tym męczę i zaczynam mieć dość.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak teraz i wcześniej miałam. Dzieje się tak dla tego, że twoja myszka już się psuje, wystarczy wymienić i po problemie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciastka, mam pytanie. Czy może mi któreś z Was polecić stronę do kupna biletów na koncert? Nie znam się na tym zupełnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy może mi któreś z Was polecić stronę do kupna biletów na koncert?

 

ticketpro albo eventim . Warto także sprawdzić najbliższy empik. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.