Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Ja susze suszarką jak jakąś potrzebuję koszule czy koszulkę na gwałt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam suszarkę, kiedyś musiałam czarne spodnie wysuszyć na szybkiego :D

 

Mam jeden problem, ponieważ chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was ma telefon nokie lumie (model byle który), chcę znać opinię i czy go poleca. Przejechałam się na samsungu i za kilka miesięcy chcę czegoś nowego spróbować. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka

Moja siostra miała Lumie. Zależy na czym najbardziej Ci zależy : ) Mi się nie podoba, bo jest na systemie windows 8, którego nie lubię. Poza tym z zablokowanego ekranu można było włączyć muzykę, robić zdjęcia i/lub przeglądać galerię (nie pamiętam dokładnie), co było też niefajne (jak dla mnie). No i nie ma Pou : D Po 1.5 roku padł system i nie dało się go w ogóle włączyć, ale siostra oddała na gwarancję. Ale to chyba wada akurat tego telefonu, no zdarza się xD

Z plusów niewiele Ci powiem, bo nie ja go używałam.

 

Jak masz jakieś pytania, to postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Nokii Lumii chodzą dowcipy niczym o Wąchocku, albo o altowiolistach w orkiestrze.

Nie, dobra, bez takich. Przyjaciółka ma i dość na niego narzeka. Ma go od jakiegoś 1.5 roku i nadal nie wie jak zmienić w nim dzwonek.... Podobno się da, chodzą takie legendy, ale każdy posiadacz Lumii, którego znam, miał z tym niemały problem :)

 

I do tego ten system. Windows 8, zapchany domyślną, nikomu niepotrzebną kupą w postaci aplikacji 'perfekcyjna pani domu' albo 'książki dla małych dzieci' i temu podobnych. A jak się to wszystko pousuwa, to jest łyso i pusto. Nie mam tego systemu na telefonie, ale mam na laptopie i ciężko razem żyjemy. Nadal mam na pulpicie raporty z giełdy albo przepisy na naleśniki.

 

Ale podobno można się przyzwyczaić. Podobno.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows 8 jest fajny, nie hejtujcie mi go. Polecam na wszystko. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Windows 8 jest fajny, nie hejtujcie mi go. Polecam na wszystko. ♥

 

Ta powyżej dobrze gada, polać jej. xD Oczywiście Finlandii żeby było tak w klimacie Nightwish. Windows 8 jest wspaniały. :)

 

A tak w temacie Finlandii.

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanko (pewnie głupie, ale niestety nie mam pojęcia jak sobie poradzić), chciałam poprawić jakość muzyki, której słucham przez laptopa, w związku z tym chciałam podłączyć komputer do radia. Jakiego kabla powinnam użyć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy od wejścia w radio. Zazwyczaj jest to mini jack lub jack. W komputerze podłączasz wejściem tym co słuchawki/głośniki. Do radio wchodzi taki kabel w miejsce podłączenia AUX. Później klikasz w radio przycisk żeby źródłem dźwięku był AUX i masz. Brat tak ma w komputerze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój chłopak ma Lumię i bardzo chwali. I telefon i system.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie http://www.ticketpro.pl/ wiele biletów tam kupowałam i nigdy nie miałam żadnych problemów. Chociaż np. dużym minusem jest to że nie dostanie się tam biletów na wszystkie koncerty. :) Zdarza mi się też zamawiać bilety w empiku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam empik. Nie empik.com, tylko normalny salon gdzieś w większym mieście. Jak kupowałam bilet na Anneke, to bez problemu wszystko poszło, mieli nawet bez wcześniejszego zamawiania. Oni mają bilety na większość koncertów, tylko nie piszą tego na tej swojej tablicy z koncertami, bo by się nie zmieściło. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wiecie może, gdzie można się dowiedzieć, jakie Empik ma bilety? Bo salon mam lekko nie po drodze i tak specjalnie robić sobie podróż tylko po to, żeby się dowiedzieć, że nie ma czy coś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludziki kojarzycie fragment, który leci od 4:21 w

piosence?

Nie wiem, może w jakimś filmie leciało, albo w innej piosence. Wydaje mi się, że słyszałam to gdzieś indziej i ciągle mnie to "dręczy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś zna jakąś stronę, która wydrukuje mi kwadratowe zdjęcia, nie prostokątne? Takie jak na instagramie. Tak, wiem, hipster ze mnie... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz przecież zmienić wielkość albo przyciąć w jakimkolwiek programie. Od Picture Manager przez Galerię fotografii po zwykłego Worda. Zresztą, zależy o co Ci chodzi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o format 10x10 na przykład. Jak sobie przytnę i wybiorę na przykład format 10x15, to i tak mi fotograf nie zrobi tak jak chcę, tylko wpasuje w format 10x15.

 

Ale już zrobiłam, dzisiaj zamówiłam z Empiku. Kwadratowe. Hipsterskie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Intuicja podpowiada, że Sami chce żeby na papierze 10x 15 było zdjęcie 10x10. Jeżeli tak, to albo trzeba je wydrukować zaznaczając w opcjach drukowania "oryginałny rozmiar" lub odznaczając "dopasuj do strony", albo dla świętego spokoju umieścić zdjęcie 10x10 w białej ramce 10x15. Wtedy fotograf wydrukuje na papierze 10x15 taki format jaki Sami pasuje.

Vaari używa Corela i Photoshopa ale większość programów do edycji fotografii ma możliwość robienia ramek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaari ma w pewnym sensie rację, ale niezupełnie dokładnie o to Sami chodzi. :)

Sami chciała uzyskać po jak najmniejszej linii oporu zdjęcia w formacie kwadratowym (czy to 10x10 czy 6.5x6.5, nieważne). I w sumie można by się bawić w przycinanie i dopasowywanie, ale Sami jest leniwa i szukała strony, która zrobi to za nią :)

 

Ale już właściwie case closed, zamówiłam, zapłaciłam trochę za dużo, ale tam, olać. Ważne, że zdjęcia będą ładne, duże i na czas :)

 

I jakby ktoś chciał zrobić to samo, to są strony instadruk.pl i empikfoto.pl (chyba pl), tam robią takie rzeczy :)Fotojoker jeszcze się nie dopasował do tej potrzeby rynku. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój znajomy ma telefon w Plusie. Miał gwarancję na 2 lata. W tym czasie wysiadła jakaś główna płyta w telefonie i powiedzieli, że nie da się tego naprawić, nie dali mu nowego telefonu i przerwali gwarancję, powiedzieli, że to jego wina. Czy to normalne, czy powinni dać mu nowy telefon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.