Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Emcia, to samo można powiedzieć o ocenianiu innych dziedzin, także związanych ze społeczeństwem. Też okropnie tego nie lubię.

 

Marcin, Fik - nie ważcie mi się tu kłócić. Nie wojujcie. Skoro nie możecie zaakceptować czyjegoś gustu, spróbujcie go chociaż tolerować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie chce się kłócić ja przez swoich znajomych znienawidziłem Linkin Park...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro na maturze z chemii czeka mnie śmierć z niewiedzy. Będzie Łotwa i halucynacja. :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spaaać ;_____; Potrzebuje snuu. Kontakt z rzeczywistością ograniczony do minimum. Jeszcze ta pgoda -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham deszcz i jest ogólnie ciepło, ale może słoneczko przypominałoby sobie o nas- ciemno mi:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś Epica gra w Polsce:(:-(, a mnie tam nie będzie. Zabierz mnie ktoś...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Dostałam rachunek za prąd na ponad 400 euro. Mało nie dostałam zawału.

2. Moje 250 euro pojechało na urlop. Beze mnie. Bez mojej wiedzy. Prawdopodobnie sprawa trafi na policję, gdyż było włamanie na konto :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś Epica gra w Polsce:(:-(, a mnie tam nie będzie. Zabierz mnie ktoś...

 

Łącze się w bólu ; ( Przeżywam podobnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie wczoraj w Krk ;_; I nie wiem kogo za to zabić, może Fika, jest pod ręką i nie chciał ze mną jechać ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja we wtorek piszę mature z rozszerzonej historii i nic nie umiem :( To będzie rzeźnia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallinka mnie też cały dzień kac męczy tyle wczoraj wypiłem na Hunterze i Luxtorpedzie na Kortowiadzie....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też dzisiaj "cierpiałam" po wczorajszej imprezie.

A jutro trzeba wstać o 5 ; (

Denerwują mnie ludzie, bardzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Denerwuje mnie BRAK możliwości odszukania niektórych archiwalnych spektaklów Teatru Telewizji! Przekopałam pół internetu i co? Nic. :dodgy:

Eat your foot, a i tak nie znajdziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TT czasem są na chomiku, a czasem na YT (ale często usuwane za naruszenie praw).

 

Narzekam, bo statystyka taka nudna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na to , że piszemy Gimnazjadę , czyli egzamin gimnazjalny dla drugich klas. Dziś było prosto , bo historia , wos i polski banał . Tylko kto wymyśla takie głupie tematy rozprawek "O człowieku świadczą jego dobre czynny ". Odwołanie się do dwóch przykładów z lektur :huh: ( dlaczego z lektur ? W literaturze jest o wiele lepszych przykładów , niż w tych beznadziejnych lekturach :dodgy: ) . Sprawdziłam z ciekawości o tym i wikipedia podpowiedziała mi , że dziś jest : Polska – Dzień Dobrych Uczynków (ta.. super ). A poza tym nie podoba mi się robienie w tych egzaminach pod klucz . Masz dobrą myśl ale klucz nie przewiduje takiej odpowiedzi . No ale jutro będą ścisłe przedmioty , czyli masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My piszemy na początku czerwca. Wyczuwam coś banalnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na karygodne obniżanie się standardów wypowiedzi internautów na stronach rozmaitych. Szczególnie trapi mnie to, kiedy trafiam na posty o Nightwishu, gdzieś w necie, hen, z osiemdziesiątką serduszek i "loffciam Tuo", "Ojejciuu!", albo innych mądrych tegoż typu, które do dyskusji ogólnej nic nie wprowadzają.

Ach, gdyby Tuomas to przeczytał...

hqdefault.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja narzekam na swoje kręgi w kręgosłupie. Jeden z nich prawdopodobnie mi się obsunął. Jeśli mnie nie przestanie boleć, będę musiał go nastawić. Sam w sobie zabieg jest bardzo prosty i bezbolesny (lekarz mocniej naciska na kręg, który po prostu wchodzi w swoje miejsce). Mimo to, za kilkusekundową wizytę będę musiał zapłacić 30 zł :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, a ja narzekam, bo od dwóch dni jestem chora, boli mnie gardło, mam katar, i dzisiaj dowiedziałam się, że mam zapalenie zatok i ucha środkowego ;-; I jeszcze usiadłam sobie na moich okularach (nieważne, dlaczego je zdejmowałam ;-; ) i rozleciały mi się na trzy części. A optyk jutro nieczynny. I weź tu żyj ;_;

 

I wiem, że nie bardzo was to obchodzi, ale muszę się komuś poskarżyć :C

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnoszę wrażenie, że przez bite dwie godziny nie robiłam nic konkretnego. Nienawidzę takiego uczucia ;-; W ogóle ostatnio wydaje mi się, że strasznie marnuję cenny czas. Powinnam coś tworzyć (od paru dni zabieram się do stworzenia kalendarza własnej roboty, który w mojej głowie wygląda tak pięknie. I co? I niby opierniczam się cały dzień po przyjściu ze szkoły, a jakoś nie starcza mi czasu -_-)... Rozwijać moje wątpliwe talenty... I zacząć jakąś nową książkę, bo coś ostatnio nie czytam... No, ale chociaż poświęcam tę godzinkę dziennie na ćwiczenia. Zawsze coś.


Super, i wpadłam w jakiś beznadziejnie smętny nastrój. :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkurza mnie to, jak ktoś ma inne zdanie i już jest gorzej traktowany. Jak ja czegoś takiego nienawidzę...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitywnie za gorąco, 20oC max :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuję się pod Seppem. 18-20 stopni to temperatura idealna. Możesz chodzić w koszulce na ramiączkach i szortach, ale nie zdychasz z gorąca. A takie 29 stopni to jakaś masakra ;-; Jak tu spędzać czas na świeżym powietrzu, kiedy to świeże powietrze cię zabija? ;-; Dobrze, że mądrzy ludzie wymyślili krótkie, przewiewne spódniczki. Chociaż to.

Pojedźmy do Finlandii. Tam może jest chłodniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.