Jump to content

Invidia

Members
 • Content Count

  1100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Invidia last won the day on February 10 2017

Invidia had the most liked content!

Community Reputation

622 Excellent

1 Follower

About Invidia

 • Birthday 07/02/1998

Personal Information

 • Płeć
  female

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Invidia

  Tarja

  Na razie nie mam pojęcia o co chodzi w video, ale utwór jest mistrzowski ♥
 2. Invidia

  Tarja

  Dla mnie oba utwory są piękne. Oba są bardzo w stylu Tarji, i, może trochę dziwne, ale czuję tam święta. Jest w nich pewna magia. Czekam bardzo niecierpliwie na album. Mój studencki budżet płacze na tą myśl, ale tak jak w przypadku poprzedniej płyty, myślę, że będzie warto. I tak, jeszcze żyję xD
 3. Raczej nie. Sonata nigdy mnie specjalnie nie porwała a ich koncert w Krakowie był taki sobie. Nie są jakimś szczególnym powodem do tracenia kasy na bilety.
 4. To ma jakąś szansę istnienia. Pierwsze skojarzenie z Tuo miałam przy czytaniu "Sklepów cynamonowych" Bruno Schultza. Ujął mnie sposób w jaki autor przedstawiał zimową rzeczywistość - oniryzm. Pokochałam to opowiadanie właśnie ze względu na podobieństwo z IM, chociaż nie wiem, czy inni też to tak sobie kojarzą. Mój znajomy, który również zna IM twierdził, że nic takiego nie widzi. W każdym razie myślę, że Tuo stworzyłby coś na kształt opowiadania, być może z dreszczykiem. Ma bardzo bogatą wyobraźnię, a książka daje nieograniczone pole do wykorzystania jej. Jestem bardzo ciekawa czy coś takiego faktycznie powstaje, jeżeli tak to chętnie przeczytam :)
 5. Invidia

  Epica

  Zazdroszczę :) Sama na Epice byłam tylko jeden raz, w Krakowie. Jednak występowali po Eluveitie, więc już byłam tak zmęczona, że nie do końca łapałam co się dzieje na scenie i co właściwie grają xD To prawda, dobra relacja, spotkanie z zespołem - bezcenne, więc zazdroszczę bardzo i dziękuję, że podzieliłaś się tymi pokoncertowymi wrażeniami. Da się wyczuć, że naprawdę było warto ^^
 6. Invidia

  Seriale

  Z "Wikingów" obejrzałam tylko pierwszy odcinek. Nie zachwycił mnie jakoś bardzo, tym bardziej że dużo już jest tych odcinków a ja nie mam jakoś szczególnie dużo czasu na seriale. Poza tym mam za sobą całą "Grę o Tron" i inne stylizowane na średniowiecze seriale już mnie nie pociągają. Może kiedyś nadrobię :) A słyszał ktoś kiedyś o serialu "Medyceusze. Władcy Florencji"? Może to już było w poprzednich tematach, nie wiem. To już nie średniowiecze a początek renesansu. W roli głównej aktor bardzo znany z "Gry o Tron", chyba właśnie dlatego zaczęłam oglądać. Byłam wtedy chora, więc jako wzorowa maturzystka obejrzałam cały pierwszy sezon (jest tylko jeden). Cudo :) Dobra fabuła, wciąga. I świetny utwór na intro. Czekam na drugi sezon.
 7. Evi, ten tatuaż to arcydzieło :) Widziałam go na fb. Świetnie wykonany, Twój autorski pomysł? Bo jak tak to masz dobrego tatuażystę xD
 8. "Trollferd" jest tak klimatyczne skomponowane że od razu czuć Norwegię. A zdziwiłam się, że wątek mocno nieodkryty, ponieważ o Kari było słychać trochę głośniej kiedy nagrała singiel z Tuo. Ja ją właśnie wtedy odkryłam.
 9. Uwielbiam ją :) co prawda nie słucham zbyt często, ponieważ do jej muzyki potrzebuję "zimowego" nastroju, ale Kari posiada piękny głos. Czasami odnoszę wrażenie, że słuchając jej utworów można się "przenieść" na północ. Cudowne uczucie :)
 10. Inv melduje wyjazd z Krakowa. Tylko jeszcze nie wiem czym.
 11. Invidia

  EFMB Tour

  -Teraz w końcu wypowie się Invidia, obiecuję, że nie będzie dużo hejtu- Wszystko wspaniałe. Oczywiście wszystko co było z EFMB. Przesłuchałam Stargazers i odpuściłam, bo schrzanili. Utwór stracił tą oceanową lekkość, a Floor znowu śpiewa z kluską w gardle. Reszta EMFB wspaniała, zwłaszcza Shudder. :3
 12. Invidia

  Co nas śmieszy?

  Znalezione w internetach xD
 13. Kraków pozdrawia :3 Bilet jest obok mnie i się ślicznie uśmiecha :3 Ktoś się wybiera...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.