Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Muszę dzisiaj skończyć projekt na grafikę inżynierską (a tak właściwie to zacząć i skończyć). :(

Na czym konkretnie polega ten projekt? Grafikę inżynierską bardzo miło wspominam ze studiów ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od pół godziny zabieram się do lekcji. Nie mogę się zmobilizować. Za leniwa ;____;

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się własnie dowiedziałam że manager dzięki któremu straciłam pracę starał się o stanowisko kierownika w moim sklepie. Takiego dupka jak on nie ma drugiego na świecie. Szczegół, że koleś dostał 5 ostrzeżeń za molestowanie seksualne-nasza góra o nich nie wie.

Także proszę, trzymajcie kciuki żeby to stanowisko przypadło koledze który jest z nami i zna się na wszystkim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czym konkretnie polega ten projekt? Grafikę inżynierską bardzo miło wspominam ze studiów ;) .

 

Skończyłem. Projekt naszej uczelni. Obecnie pracujemy w AUTOCAD'dzie (świetny program). Też bardzo lubię te zajęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czym konkretnie polega ten projekt? Grafikę inżynierską bardzo miło wspominam ze studiów ;) .

 

Skończyłem. Projekt naszej uczelni. Obecnie pracujemy w AUTOCAD'dzie (świetny program). Też bardzo lubię te zajęcia.

Z AutoCadem się już raczej nigdy nie rozstaniesz - niezwykle przydatny program inżynierski, którym można zrobić naprawdę dużo. Chociaż jeśli chodzi o grafikę inżynierską, to jednak wolałem początki tych zajęć, kiedy rysowało się odręcznie ;) .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wstałam rano, patrze na zegarek a tam 13.45 - myślę, że to nie możliwe- patrzę na telefon a tam 7.57- odetchnęłam z ulgą. Po prostu bateria w zegarku mi wysiadła, tu nie ma zegarmistrza w pobliżu a sama wymienić nie umiem i w pracy nie będę wiedziała, która jest godzina i czy jest już przerwa ( a to przecież najważniejsze :P) - masakra, wkurzyłam się - mam telefon, ale to cegła nie mieści się w kieszeni, tzn może wypaść i mam też spodnie bez kieszeni :( ach same komplikacje ( bo w kieszeniach i tak noszę sporo rzeczy potrzebnych w pracy jak np. nóż, marker, chusteczki... i jeszcze mam zmieścić telefon - spodnie mi opadną ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Weszłam na pocztę, a tam 10 zadań z rozszerzonego angielskiego. W tym opowiadanie. Na jutro. Jeszcze wczoraj tego tam nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na czacie pusto, a ja czuję z nagła napływające fale tęsknoty za Pogadalnią. Chlip ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem u dentystyki i mi robiła zęby bez znieczulenia. Jak ząb boli biorę tabletki przeciwbólowe nic nie pomagają...;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczął się okres wielkanocny, co oznacza że Fik ma mało czasu i nie widzimy się zbyt często.

Nigdy nie lubiłam tych świąt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pani w poście Adiego skojarzyła mi się z pewnym artykułem z Nonsensopedii:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cytaty:Wpadki_z_sesji_RPG

...A dokładniej z tym:

 

BN: To cenne płótna, na pewno przydadzą się tak znamienitym podróżnikom.

BG: A wsadź se to w dupę.

BN: A ten cenny talizman chroniący przed...

BG: A wsadź se go w dupę.

BN: A ten cenny...

BG: Słuchaj, dużo masz jeszcze miejsca w tej swojej dupie?

MG: Ok, rzut na ilość miejsca w dupie: gobliny mają +2, a handlarze +3, razem +5...

 

O_O

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to, jak wracać z kościoła i zostać oblany wiadrem pełnym wody...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to, jak wracać z kościoła i zostać oblany wiadrem pełnym wody...

 

Dobrze, że nie DO kościoła! ; D

Ja na szczęście (jak do tej pory) uniknęłam tego : >

 

* * *

 

Jutro do pracy, a tak fajnie się leniuchuje :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

W środę mam imprezę urodzinową u kumpla. I zrobimy sobie RPG na żywo (żadne z gości ani gospodarz wcześniej na żywo nie grało, także może być śmisznie). Tylko że to RPG będzie w świecie Młotka 40 000, a ja ten świat znam bardzo pobieżnie. I teraz przeglądam sobie wiki... To uniwersum jest obszerne jak cholera, a ja nie znoszę czytania na monitorze ;-; Nie wiem, jak ja tę kartę postaci zrobię ;-; I nie mam żadnego genialnego pomysłu na postać ;-; Mam tylko taki w miarę, ale nie genialny ;-; I nie będę umiała napisać, co ma na sobie i jakiej broni używa, bo tego nie ogarniam ;-; I niechcemniesię ;-; To niesprawiedliwe ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i kurde wykrakałam, mnie też oblali ;___; Ale to głupi ci ludzie z tymi wiadrami z wodą. Człowiek kurde idzie z telefonem w kieszeni, na nic nie patrzą, tylko leją litrami.

Co z tego, że jest ciepło, jak wiał wiatr, a ja miałam mokrą głowę i ciuchy, wystarczy, że mi zawieje i choroba, poza tym się spieszyłam i nie miałam czasu się wracać do domu, żeby się przebrać. Ale co zrobić, jak społeczeństwo takie tępe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, jesli po koncercie Anneke się nie przeziębiłaś, to dziś też sie nie przeziębisz :)

 

A mnie dzisiaj nikt nie oblał... Chyba nie mam znajomych, albo znajomi olali tradycję. W sumie kto by chciał takie cuś Sami oblać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi to menda ;____;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie :( od jutra zaczynają się egzaminy gimnazjalne :( Ja ich nie chcę :( Do tego od razu po świętach :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie :( od jutra zaczynają się egzaminy gimnazjalne :( Ja ich nie chcę :( Do tego od razu po świętach :(

 

Chilll ;> . Ja się za bardzo nie uczyłam, tylko ostatnio trochę testów porozwiązywałam i jakoś się nie boję. W sumie to powinnam się martwić, ale jakoś tak nie mogę. Chyba jedyne co mi będzie jutro przeszkadzać, to ubranie, nienawidzę zakładać galowych rzeczy... Biały to chyba najgorszy kolor na świecie i dobrze, że nie muszę iść w spódnicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie! Co się martwicie? Ja się nie uczyłem do egzaminów i miałem 81%,88%,95%,97%,93%,95% :3

Moi znajomi też się nie uczyli (dzisiaj studenci, więc starsi ode mnie o 4 lata) i dostali się do jakiego chcieli liceum. No stress! :)

 

*****

 

Invi poszła :c /Fik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tych wyników tak dużo? xD

Ja nie pamiętam co i jak było ; o

 

Boooli mnie ręka i kark : ( I plecy. I musze wstać, a spać mi się chce okropnie ; (

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to idzie tak:

- przedmioty humanistyczne (hista, wos)

- polski

- przedmioty ścisłe

- matma

- angielski podstawowy

- angielski zaawansowany

 

pogoda jest brzydka :c /Fik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wut?!

Za moich czasów (nie wierze, że to piszę xD) było trochę inaczej z tymi egzaminami gimnazjalnymi.

 

Pogoda jest okropna, a miałam takie plany : (

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.