Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Dostałam od Morderczyni śliczną kartkę! Do tego ze znaczkiem z wielkanocy ♥

Jest świetna : D

Dziękuje Mordka ^^

 

IMG_20140621_144656.thumb.jpg.a022880973ef2b08ee2d0e957b21538b.jpg IMG_20140621_144703.thumb.jpg.944eea94cacc3a07c4587871cfdf3109.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Do tego ze znaczkiem z wielkanocy ♥

 

 

To wina pani na poczcie. Już myślałam, że źle zaadresowałam. Wysłałam prawie dwa tygodnie temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego ze znaczkiem z wielkanocy ♥

 

 

To wina pani na poczcie. Już myślałam, że źle zaadresowałam. Wysłałam prawie dwa tygodnie temu.

 

Ja tam lubię ten znaczek : D

Doszło w piątek. Poczta Polska ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza rozmowa z Invusią xD

------------------------------------

Invi: Jutro Emppu ma urodziny ;_;

Fik: No.

Invi: Wysłałam esemesa do Emi, że jutro Emppu ma urodziny i wiesz co?

Fik: No?

Invi: EMPI nie odpisała!

 

Hahahahaha xD Kocham Cię ♥ Tyle szczęścia :happy:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

EMPPI ♥

Wiesz Inv, ja i telefon komórkowy nie przyjaźnimy się za bardzo... Może zamiast odpisywać wejdę na skajpa. O.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Olsztynie otwarto Fiński Konsulat Honorowy. To już szósty taki konsulat w Polsce i cieszę, że właśnie powstał w Olsztynie. Nareszcie trochę "fińskości" na Warmii i Mazurach. Mam nadzieję, że teraz będzie się tutaj coś dziać: imprezy, wydarzenia związane z Finlandią a może i jakiś kurs fińskiego - wiem rozmarzyłam się :3

http://www.finland.pl/public/default.aspx?contentid=308548&nodeid=40900&culture=fi-FI

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne 2 koncerty Epiki w Polsce !!!!!!! Może w końcu uda mi się pojechać !!!!! (Trzeba być dobrej myśli) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałam taką wiadomosć na FB:

"Zgłosiłaś stronę Tarja Turunen Haters, ponieważ zawiera treści lub symbole propagujące nienawiść. Ta strona została usunięta

 

Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść. Usunęliśmy ją, ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności."

Miły początek dnia :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałam taką wiadomosć na FB:

"Zgłosiłaś stronę Tarja Turunen Haters, ponieważ zawiera treści lub symbole propagujące nienawiść. Ta strona została usunięta

 

Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść. Usunęliśmy ją, ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności."

Miły początek dnia :)

 

wow pierwszy raz widzę, żeby fejsbuk zatwierdził takie zgłoszenie o.O w każdym razie gratuluję, że Ci się udało :3

 

[ontopic] Moja przyjaciółka ma bardzo dobre wyniki z matury i się cieszę wraz z nią ^^ [/ontopic] /Fik

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

WAKACJE , jak u wszystkich :D Dwa miesiące od tej głupiej szkoły ♥

Myślałam , że mam średnie 4,5 ale okazało się , że przedmiotów jest nie 13 , tylko 14 i wyszło 4,21 (.... o 0,04 gorzej niż w zeszłym roku . Straszne :P ) .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałam taką wiadomosć na FB:

"Zgłosiłaś stronę Tarja Turunen Haters, ponieważ zawiera treści lub symbole propagujące nienawiść. Ta strona została usunięta

 

Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść. Usunęliśmy ją, ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności."

Miły początek dnia :)

A strony hejterów Marysi (tej co obraziła Tuska) nie usunęli jeszcze...

Wypiłem dziś yerba matę z tykwy... Nie wiem czy to kofeina czy co ale jestem szczęśliwy w pracy :P (i nie, to nie wina piątku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie (i zaszokowało) zobaczenie 100% z podstawowej matury z polskiego! Jak ja to zrobiłam? Jak? Teraz to mnie polonistka może pocałować - przez trzy lata liceum narzekała, że "jak ty się chcesz za rozszerzenie brać, jak masz braki w podstawie". O, o jakie mam wielkie braki.

Ogólnie wyniki z matury lepsze niż mogłam oczekiwać... no, co prawda matma słabo, ale dobra zdałam. ZDAŁAM! :happy:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marysi nie lubię, ale hejterskie strony, kogokolwiek by nie dotyczyły, są zUem. I trzeba je zwalczać. :>

Wakacje :3 Pojutrze nad jezioro :3

Tak propos końca roku - czemu oni zawsze muszą na nagrody książkowe wybierać jakieś nudne cegły w stylu "Cuda świata", "Najciekawsze miejsca Podlasia" etc.? Mam już tego od metra, zalega toto na półkach i służy mi głównie do zabijania pająków. Obejrzysz sobie raz zdjęcia w takim klocu i go odkładasz. A kosztuje pewnie sporo, bo kolorowe, ładne, w twardej okładce, pełne wielkich fotografii i w ogóle, myślę, że wiele powieści wyszłoby im taniej. Kupiliby nam coś do poczytania, a nie wyrzucają kasę na nudziarstwa, które nikogo nie interesują. (Tak, znowu dostałam jakieś "Niezwykłe miejsca świata". I grubą cegłę o historii literatury romantycznej. I książkę o mitologiach świata - to akurat mi odpowiada. Znaczy, tylko sobie przejrzałam, ale wygląda ciekawie. Mitologia skandynawska :3 I celtycka :3)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie również cieszy całkiem dobrze zdana matura. Najgorzej poszła matma, ale to akurat było do przewidzenia.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ogólnie sądzę, że mogłam mieć lepsze wyniki z matur, ale wygląda na to, że nie będę miała problemu z dostaniem się na mój kierunek. Mnie dobrze poszła matma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie bardzo uszczęsliwiły moje wyniki z matur, matma na 96, angielski rozszerzony na 100%. Tylko gdyby nie ta chemia! Ale i tak się cieszę :))

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, Maturzyści. :) Życzę Wam żebyście bez problemów mogli dostać się na wymarzone studia.

 

/.../ no' date=' co prawda matma słabo, ale dobra zdałam. ZDAŁAM! [/quote']

/.../ Najgorzej poszła matma' date=' ale to akurat było do przewidzenia. [/quote']

Mój nauczyciel od historii mawiał "Nie dajcie się zwariować" jeśli chodziło o naukę tych wszystkich dziwnych funkcji matematycznych, logarytmów itp. Jeśli nie wiążecie swojej przyszłości z matmą (a wiem, że nie) to najważniejsze, że zdane. ;) F...k the king rest.

 

/.../ angielski rozszerzony na 100% /.../

Naprawdę? W takim razie szacun, Sami. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2s6sgo5.jpg

 

Mam mózg roz****ny. Moje koleżanki lubią Nightwish. W życiu się nie spodziewałam tego...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój brzuszek taki płaski awww ♥ Dawno już takiego nie miałam :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam mózg roz****ny. Moje koleżanki lubią Nightwish. W życiu się nie spodziewałam tego...

Koniecznie zaproś je do nas :)

 

Mój brzuszek taki płaski awww ♥ Dawno już takiego nie miałam :D

Słabo karmią na Wyspach? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mój brzuszek taki płaski awww ♥ Dawno już takiego nie miałam :D

Słabo karmią na Wyspach? :)

 

No wiesz, koniec miesiąca, szafki puste, lodówka też. zjadłam dzisiaj jajecznicę. Wczoraj tosta. Przedwczoraj tosta i 2 parówki... Ale to mi wystarcza. A brzuszek cieszy ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prawie 7 latach rozłąki, w końcu odnalazłam moją bardzo bliską koleżankę. Ja przez te 7 lat zastanawiałam się czy ona jeszcze żyje. Okazało się jeszcze że mieszka ok. 1 km. dalej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.