Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Jejo, jaka śliczna koszulka. Sama mam zamiar w najbliższym czasie nabyć, jak tylko sprzedam stare ubrania. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam sobie Kabaretobranie Polsatu, a tu She Is My Sin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, jak mi się dziś wspaniale wyło? Normalnie coś pięknego. Pusty dom, Emi śpiewa ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat z pustym domem nie mam problemu, bo jest tak prawie zawsze. :) Ja lubię sobie posiedzieć w domku przy kompie, jak mam czas i growl porobić. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przetłumaczyłam całkiem sporo w stosunkowo krótkim czasie i jestem z tego bardzo zadowolona :) Chociaż głowa mnie jak zwykle napiernicza od czytania z ekranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiły mnie nowe okulary w końcu nie widzę rys. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie kolejne cudeńko doszło c':

Chyba muszę zainwestować w gablotkę na płyty :)

1228107158_2014-08-1513_37.17-1-2.jpg.ee9d8e0e6f0bf4187decd906e92f6bc1.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio uszczęśliwiło mnie:

 

- wolny piątek ;),

- Taiteilijowy artykuł o Sknerusie - to będzie prawdziwa bomba :),

- spotkanie ze starymi znajomymi po latach,

- plany związane z najbliższą przyszłością DE...

- przypływ motywacji do dokończenia relacji z Kitee (mam nadzieję, że mi wybaczycie ociąganie) :)

 

Stay tuned!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie kolejne cudeńko doszło c':

Chyba muszę zainwestować w gablotkę na płyty :)

 

 

Weź się podziel, moja dopiero pocztą nadchodzi. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie cieszy dobry występ Polaków na ME w lekkoatletyce w Zurichu. Wczorajszy występ Anity Włodarczy i Joanny Fiodorow był niesamowity. Anita spaliła dwie pierwsze próby i została jej tylko jedna, żeby wejść do finału i udało się. A w finale ustanowiła nowy rekord Polski. Warunki były ciężkie - padało i koło ( miejsce do rzutu młotem) było śliskie. To były emocje. :D Joanna poprawiała się z rzutu na rzut i w ostatniej kolejce wyprzedziła Niemkę i zajęła 3 miejsce, Anita pierwsze. Niestety nie widziałam biegu na 800m. Wygrał Adam Kszczot a debiutant Artur Kuciapski był drugi.

Link do Wikipedii ( wyniki):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_Europy_w_Lekkoatletyce_2014

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama wczoraj siedziała i śmiała się, że "Kszczot z Kuciapskim" :P Swoją drogą, ciekawe, jak obcokrajowcy wymawiają to pierwsze nazwisko... Fajnie byłoby dać to do przeczytania jakiemuś Amerykańcowi :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrałem płytę Tarji w konkursie Magazynu Gitarzysta :D, choć przyznam się szczerze, że spodziewałem się trochę, bo w moim życiu było tyle złego w tym roku, że los ma u mnie taki dług, że nie wypłaci się do końca życia - musi to jakoś spłacać, choć w niewielkiej części ;).

 

p.s choć uczciwie trzeba powiedzieć, że przezornie podałem od razu dane (90% osób biorących udział w takich konkursach, nie czyta regulaminu i nie podaje swoich danych przy odpowiedzi, zatem nie biorą potem udziału w losowaniu).

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłam sobie listę takich najnajpotrzebniejszych rzeczy do kupienia w drogerii (najchętniej wykupiłabym pół tego sklepu xD). Miałam pochodzić po kilku drogeriach w mieście, aby cenowo wyszło mnie jak najmniej. W końcu poszłam do rossmanna i spędziłam tam dużo czasu. Kupiłam połowę rzeczy z listy i kilka (no sporo) innych prodkutów, których nie planowałam. Wydałam dużo pieniędzy, ale co tam, nowe rzeczy ♥ *.* Uwielbiam drogerie : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja kocham media markt i sklepy z gadżetami z zespołami. Zakupiła w końcu długo odkładaną przez zemnie płytę Amon Amarth i dokupiłam dwie naszywki do kostki. A tak z innej beczki do kupiła duże rzeczy w drogerii, ale i tak najwięcej wydałam w realu, jedzenie takie drogie. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwił mnie obóz integracyjny, na który w czwartek pojechałam. To taki obóz dla wszystkich pierwszoklasistów z liceum, technikum i zawodówki. Ludzie genialni, wszyscy są mega przyjaźnie nastawieni, żadnych podziałów ani niczego takiego, przynajmniej na razie. Również program był dobrze ułożony, bo mieliśmy dobrze zagospodarowany czas. No jedyne co, to może za dużo siedzenia w kościele. Ale reszta - wspaniałe. Wróciłabym się tam jeszcze na parę dni.

I jeszcze może nie tyle co uszczęśliwiła co rozbawiła mnie reakcja Maćka na wiadomość o tym wyjeździe - do zakonu! :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ludzie genialni, wszyscy są mega przyjaźnie nastawieni, żadnych podziałów ani niczego takiego, przynajmniej na razie.

Taaak, mniej więcej tak to wyglądało u nas na początku pierwszej klasy. A potem to już się zrobiło trochę inaczej :>

Ale u Ciebie tak nie będzie, myślmy pozytywnie... Fajnie, że trafiłaś na takich ludzi :happy: Mam nadzieję, że ja za rok też będę miała miłą, przyjazną dziwnym, nieśmiałym istotom takim jak ja klasę :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie genialni, wszyscy są mega przyjaźnie nastawieni, żadnych podziałów ani niczego takiego, przynajmniej na razie.

Taaak, mniej więcej tak to wyglądało u nas na początku pierwszej klasy. A potem to już się zrobiło trochę inaczej :>

Ale u Ciebie tak nie będzie, myślmy pozytywnie... Fajnie, że trafiłaś na takich ludzi :happy: Mam nadzieję, że ja za rok też będę miała miłą, przyjazną dziwnym, nieśmiałym istotom takim jak ja klasę :3

 

Ja mam co roku marzenie, że znajdzie się ktoś kto będzie tak dziwną, cichą osóbką jak ja. Ale nadal tylko marzę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja już od dawna marzę, że trafię w liceum na takiego, co to zrozumie moje banie się ludzi, bo też będzie się bał ludzi, a do tego będzie lubił muzykę, książki, gry, będzie fantastyko-nerdem, będzie miły, fajny, uroczy, długowłosy i w ogóle taki kochany... :3 Bardzo możliwe, że się rozczaruję, ale pomarzyć o idealnym facecie jest dobrze :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja już od dawna marzę, że trafię w liceum na takiego, co to zrozumie moje banie się ludzi, bo też będzie się bał ludzi, a do tego będzie lubił muzykę, książki, gry, będzie fantastyko-nerdem, będzie miły, fajny, uroczy

 

Give me high five xD Kiedy wreszcie poznałam taką osobę, to mieszka na innym kontynencie. Życie jest wredne :cool:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się będę chwalić, bo jak się sama nie pochwalę, to mnie nikt nie pochwali. :>

Kto śledzi na instagramie i mnie i Anetę, to może widział, że po tym jak wrzuciłam na mojego insta rysunek Anety, Aneta wrzuciła ten sam rysunek na swój. I lubi to ponad 200 osób! ♥

Fajnie tak :)

 

http://iconosquare.com/thechosenone665

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.