Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Mały wypad z dobrą kumpelką na piwko w plenerze wczoraj wieczorem. Zimno jak diabli, ale za to jakie widoki!

10364543_725211900869649_1990164692_o.jpg?oh=7c3eb6a9ab2fc908f4b50d68d45fff87&oe=5377C86A&__gda__=1400346799_165d322e8b838c1abf950526f21903bb

Lubie niektóre aspekty okolic mojego miasta. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Nieważne że po znajomości ale) dziś w szkolnym radiowęźle puścili Epikę. O mały włos nie dostałam zawału :P:-D (i do tego mamy świetne głośniki na korytarzu i to było epickie:rolleyes: )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mały wypad z dobrą kumpelką na piwko w plenerze wczoraj wieczorem. Zimno jak diabli' date=' ale za to jakie widoki![/quote']

Uwielbiam plenery! :D Piękne widoki macie. :)

 

(Nieważne że po znajomości ale) dziś w szkolnym radiowęźle puścili Epikę. O mały włos nie dostałam zawału :P:-D (i do tego mamy świetne głośniki na korytarzu i to było epickie:rolleyes: )

O, proszę! Jaki utwór? Też bym się cieszył, bo to dość niezwykłe usłyszeć swoje ulubione zespoły poza domem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Unchain utopia". Na tych głośnikach lepiej mi się słuchało niż na słuchawkach :D Od tamtej wiekomopnej przerwy na okrągło tego słucham, ale to nie to samo. T się musi zdarzyć jeszcze raz. Jeny są ostatnie dźwięki poprzedniej piosenki i teraz wchodzą te piękne chóry... coś pięknego i epickiego za jednym razem

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dzisiaj znalazłam fajne mieszkanie. Obecnie mamy 2 pokoje, ale małe. W tamtym: jedna dość duża sypialnia, bardzo duża kuchnia z salonem, ale dużo wyższy standard. Do tego balkon centralnie nad rzeką, więc u Metallinki trzeba będzie uważać na imprezach żeby nie wylądować w rzece :D

 

Żeby było ciekawiej: w środę jedziemy na urlop (poziom naładowania moich baterii: 5%) Wracamy 31 maja, od razu do nowego mieszkania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wercia, to świetnie ^^ U Nas zawsze jakieś badziewie puszczali.

Bo czemu nie wpaść na genialny pomysł, żeby muzyka na przerwach była różnorodna, dla każdego coś dobrego. Co za ludzie ... Ehh, ale było, minęło ; )

 

W końcu weekend i wolne od pracy!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale i tak po znajomości to załatwiłam :) Ale ważne że leciało. Dzisiaj leciał sam metal bo koleżanka się dorwała do radiowęzła (btw. to Ona puściła epikę i za to ją kocham). STOP puszczaniu disco polo na przerwach (tak to prawda taka "muzyka" często tam gośći :( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z cyklu "Za moich czasów":

 

Otóż za moich czasów (:D) nie mieliśmy żadnej muzyki na przerwach. Z jednej strony szkoda, z drugiej... Jeśli miałoby lecieć disco-polo to mało kto mógłby się skupić. Często na przerwach uczyliśmy się na kartkówki, a czasem też na sprawdziany. :D

Nie, nie bierzcie ze mnie przykładu - to było złe! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ej no' date=' co masz do disco polo? Bracia Figo Fagot rządzą! :D [/quote']

Bracia są parodią Disco-Polo. :D Muszę przyznać, że ich słynna Bożenka czy Węgorz są do przetrawienia. :D

Ogólnie DP jest strasznie kiczowate, ale muszę przyznać, że przy tej muzyce można się bawić. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas ostatnio coś samorząd knuje z puszczaniem muzyki na przerwach. Ponoć była jakaś lista, wielka kartka, wisząca podobno gdzieś na korytarzu, ale nikt mi nie powiedział o jej istnieniu i... no. Mój ukochany pan od historii, opiekun samorządu uczniowskiego, studiował jej treść na lekcji, nie kojarzył żadnego zespołu ani wykonawcy z tejże kartki. Ja też nie bardzo (przeczytał nam kawałek), ale wyczuwam jakiejś hiphopy i polskie rapy -_- No, i jeszcze przyjaciel mówił, że on dorzucił parę Disterbdów i Sabatonów, a jego klasa 40 razy napisała "Ding Dong Dong Song". Na szczęście pan powiedział, że dorzuci jeszcze coś od siebie. I że lubi Kult i Doorsów. Kazik na przerwie! ^^ Kolejna zaleta mojego pana :3 Gra w hirołsy, ponoć zna się na LOTRach, kiedyś widziałam go w koszulce z Darthem Vaderem, lubi "Wiedźmina" i polecił mi kiedyś "Trylogię Husycką" (po czym się zreflektował i stwierdził, że może jednak nie, bo jesteśmy, tj. ja i moja koleżanka, za młode i jeszcze się rodzice przyczepią :>), na którejś lekcji powiedział nam, że nosił długie włosy, do połowy pleców (teraz jest łysy :-D), nie lubi PISu, genialnie opowiada, żartuje i w ogóle jest super :happy:

Uszczęśliwiło mnie, że właśnie skończyłam ćwiczyć (odkładam do późnego wieczoru ostatnio, bo "niechcemniesię" -_-). Chwila walnięcia się na podłogę i leżenia tak przez parę minut - piękne ♥ I, co uszczęśliwia mnie bardziej, a przynajmniej na dłuższą metę - pierwszy raz zrobiłam cztery treningi po kolei. Plus rozgrzewka, która też jest dosyć męcząca. I nie umarłam (no, chociaż momentami miałam wrażenie, że jestem bliska zejścia z tego świata :>)! ^.^

 

Jestem mistrzynią chaotycznych wypowiedzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O wy, macie muzykę na przerwach, my nie mamy takiego luksusu :C

 

Hmmm, muszę coś napisać, coby offtopu nie było... Kupiłam sobie książkę ♥ Ale nie byle jaką, bo "Nawałnicę Mieczy". Co prawda to dopiero pierwsza część, która jest strasznie krótka (tylko 600 stron, tygodnia mi to nie zajmie :c) ale jest co czytać :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu przekonałam się do Quantum Enigma ! Trochę mi to zajeło, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że przez kilka godzin nie było nikogo w domu i mogłem hałasować na gitarze ile tylko chciałem. No i rozpoczął się u mnie proces komponowania nowego utworu, udało mi się stworzyć intro i zwrotkę. Na razie brzmi to całkiem nieźle.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie cieszy to, że wróciłam do malowania i wróciłam z hukiem, że to tak ujmę :) I zastanawiam się czy czegoś z tym dalej nie zrobić. Znaczy jakieś studia może nawet?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mnie cieszy to' date=' że wróciłam do malowania i wróciłam z hukiem, że to tak ujmę :) I zastanawiam się czy czegoś z tym dalej nie zrobić. Znaczy jakieś studia może nawet? [/quote']

Jak najbardziej popieram. :) Wszystko zależy od tego, co chcesz robić w przyszłości i czy chcesz wiązać swój zawód z malowaniem? Być może studia nie będą potrzebne, ale wszystko zależy głównie od Ciebie. :) Na ASP (albo już UA...) są wydziały malarstwa, choć pewnie niełatwo będzie się dostać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiła mnie piękna pogoda i pyszny koktajl z truskawek, który sam zrobiłem. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam debilnych przyjaciół - i to mnie uszczęśliwia. Taka Sami na przykład. Zdała maturę z polskiego na 100 % i jest taka głupiaaaa... ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś mieliśmy tylko zajęcia artystyczne rano i polski po południu, albowiem byliśmy na spektaklu "Romeo i Julia" w Tonie (a wcześniej na jakimś wykładzie w białostockiej polibudzie, bo mamy w Bstoku Festiwal Nauki i Sztuki, a w związku z tym dni otwarte na różnych uczelniach). Co prawda było gorąco jak cholera i trochę się zmęczyłam, a na tym wykładzie to się porządnie wynudziliśmy, bo facet mówił jak do studentów, chociaż wiedział, że przyjeżdżają dzieciaki z pierwszej i drugiej gimnazjalnej, i pokazywał nam jakieś dziwne równania, wykresy, kompletna czarna magia (nawet nasza nauczycielka sprawiała wrażenie załamanej :-D cóż, w końcu to polonistka, nie ścisłowiec :>), ale dzięki temu ominęła nas matma, i technika z naszym bufonowatym nauczycielem, i chemia ze skrzeczącą usypiająco o wodorotlenkach babką... ♥

Biedny Merkucjo, tak swoją drogą. Sympatyczny był.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam dziś u mojej koleżanki która ma perkusję i nauczyła mnie podstawowego rytmu (znaczy chyba to jest podstawowy) no ale umiem ale uszy mnie tak bolą bo tak nawalałyśmy cały dzień w ten piękny instrument. Mam nadzieję że do września nie zapomnę tego rytmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka Sami na przykład. Zdała maturę z polskiego na 100 % i jest taka głupiaaaa... ♥

 

Zwykle nie reaguję na takie rzeczy, ale bez przesady...

Nieco szacunku dla starszych czy cuś. Albo przynajmniej mniej uznawania ich za debili ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wróciłam do domu (nie było mnie prawie trzy tygodnie). Miło zobaczyć swoje roślinki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka Sami na przykład. Zdała maturę z polskiego na 100 % i jest taka głupiaaaa... ♥

 

Zwykle nie reaguję na takie rzeczy, ale bez przesady...

Nieco szacunku dla starszych czy cuś. Albo przynajmniej mniej uznawania ich za debili ♥

 

Nie licz na to. ♥ Poza tym, gdybyś się sama pochwaliła, nie musiałabym pisać, że jesteś debilem... przepraszam, miało być: osobą upośledzoną w stopniu lekkim. (Lepiej? xD)

 

I uszczęśliwia mnie, że jutro mam 4 lekcje. W sumie, to zawsze mam w czwartki. Ale to takie cudowne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I uszczęśliwia mnie, że jutro mam 4 lekcje. W sumie, to zawsze mam w czwartki. Ale to takie cudowne.

 

Mnie uszczęśliwia coś podobnego... brak lekcji od 26 kwietnia! Od prawie miesiąca mam wakacje! Najdłuższe i ostatnie prawdziwe wakacje w życiu. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.