Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Oh my! Ale super...

Za rok też jadę na NW week, choćby niewiemco. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I będzie tam Adi, tak? :3

Ja też chcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

I gratulacje, Aga. Ten kierunek brzmi jak coś ciekawego. W ogóle międzywydziałowe są ciekawe. :)

 

Są ciekawe i dla mnie idelane, biorąc pod uwagę mnogość moich humanistycznych zainteresowań. Mogę wybrać łacinę lub grekę z filologii klasycznej, nie robiąc licencjatu z tego kierunku, na przykład. I wszystkie przedmioty z wyjątkiem tych z mojego minimum/moich minimów programowych) dobieram sobie sama, chyba że mój tutor (gdy go sobie wybiorę) zaprotestuje, bo będzie mi kolidowało z kierunkowymi lub obowiązkowymi dla MISH-owców lub będzie problem z punktami ECTS (minimum 60 rocznie).

 

 

Ciekae, co powiem za pół roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłem! :)

28 godzin temu opuściłem Kitee ze łzami w oczach. To był najpiękniejszy czas w moim życiu. :) Wkrótce napiszę szczegółową relację. Tylko odpocznę trochę... ;)

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Adrian !!! :) W końcu wróciłeś. Dziwnie było bez Ciebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć Adrian !!! :) W końcu wróciłeś. Dziwnie było bez Ciebie ;)

 

Też za Wami tęskniłem. :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku się ze mną wybierzecie? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Adrian !!! :) W końcu wróciłeś. Dziwnie było bez Ciebie ;)

 

Też za Wami tęskniłem. :) Mam nadzieję, że w przyszłym roku się ze mną wybierzecie? :)

 

Jak nas zabierzesz to pojedziemy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tej walizce, w której mieliśmy jechać w tym roku :P Czy tam bagażu podręcznym. Nieważne. Chyba że do tego czasu zrobię już tę swoją wielką karierę, co jest wielce mało prawdopodobne, i postawię całemu forum bilety. Które kosztują nie mam pojęcia ile, bo w zeszłym roku leciałam za nieswoje pieniądze :3


Wyobrażacie to sobie, kartofelki moje? Pół samolotu opanowane przez wariatów z DE. Siedzą i śpiewają Nightwisha na cały regulator ♥ Obrazek trochę podobny do tego, jaki sobie wyobrażałam kiedyś przed zlotem. Taka gromada świrów, która idzie przez Kraków i wyje sobie chórem ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyobrażacie to sobie, kartofelki moje? Pół samolotu opanowane przez wariatów z DE. Siedzą i śpiewają Nightwisha na cały regulator ♥ Obrazek trochę podobny do tego, jaki sobie wyobrażałam kiedyś przed zlotem. Taka gromada świrów, która idzie przez Kraków i wyje sobie chórem ♥

 

Dużo bym dała, żeby coś takiego przeżyć :) Serio :)

Moi znajomi już nie mogą słuchać, jak gadam o Nighwishu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyobrażacie to sobie' date=' kartofelki moje? Pół samolotu opanowane przez wariatów z DE. Siedzą i śpiewają Nightwisha na cały regulator ♥ /.../[/quote']

Byłoby super, ale obawiam się, że by nas wywalili przez okno i to bez spadochronów. ;)

 

Moi znajomi już nie mogą słuchać' date=' jak gadam o Nighwishu xD [/quote']

Musisz koniecznie zmienić znajomych. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi znajomi już nie mogą słuchać' date=' jak gadam o Nighwishu xD [/quote']

Musisz koniecznie zmienić znajomych. :D

 

Albo zmienić zainteresowania muzyczne. Dobra, to niemożliwe. Ani jedno, ani drugie.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyobrażacie to sobie, kartofelki moje? Pół samolotu opanowane przez wariatów z DE. Siedzą i śpiewają Nightwisha na cały regulator ♥ Obrazek trochę podobny do tego, jaki sobie wyobrażałam kiedyś przed zlotem. Taka gromada świrów, która idzie przez Kraków i wyje sobie chórem ♥

 

Dużo bym dała, żeby coś takiego przeżyć :) Serio :)

Pewnego dnia wcielimy ten szalony plan w życie, zobaczysz. *.*

Byłoby super' date=' ale obawiam się, że by nas wywalili przez okno i to bez spadochronów. ;)[/quote']

Jak to tak, za umilanie lotu współpasażerom? Jeśli śpiewamy dobrze, mieliby przyjemny soundtrack, a jeśli nie - występ kabaretowy. Obie opcje są niezłe, prawda? c;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może robilibyśmy za chóry :huh: .Emi powiesz mi dlaczego nazwałaś nas kartofelkami ? :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wyobrażacie to sobie, kartofelki moje? Pół samolotu opanowane przez wariatów z DE. Siedzą i śpiewają Nightwisha na cały regulator ♥ Obrazek trochę podobny do tego, jaki sobie wyobrażałam kiedyś przed zlotem. Taka gromada świrów, która idzie przez Kraków i wyje sobie chórem ♥

 

Dużo bym dała, żeby coś takiego przeżyć :) Serio :)

Pewnego dnia wcielimy ten szalony plan w życie, zobaczysz. *.*

Byłoby super' date=' ale obawiam się, że by nas wywalili przez okno i to bez spadochronów. ;)[/quote']

Jak to tak, za umilanie lotu współpasażerom? Jeśli śpiewamy dobrze, mieliby przyjemny soundtrack, a jeśli nie - występ kabaretowy. Obie opcje są niezłe, prawda? c;

Oby tylko nasi muzycy nie zapmnieli wziąć swych instrumentów muzycznych. Z akompaniamentem lepiej byście brzmieli.

Wyobraziłam to sobie. I zachciało mi się śmiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może robilibyśmy za chóry :huh: .Emi powiesz mi dlaczego nazwałaś nas kartofelkami ? :dodgy:

Bo jesteście ziemniaczki ♥ Ciebie wtedy jeszcze nie było, ale zdaje się, że zaczęło się od Scavowego "o mnie" w jego profilu. Tam było jakieś "mój ziemniaczku" i tak zostało :3

Oby tylko nasi muzycy nie zapmnieli wziąć swych instrumentów muzycznych. Z akompaniamentem lepiej byście brzmieli.

Wyobraziłam to sobie. I zachciało mi się śmiać.

Mi też :D A w ogóle to nie byśCIE, tylko byśMY, albowiem lecisz z nami :>

Dobra, przestaję offtopować, przepraszam :D Uszczęśliwiła mnie ta wizja śpiewania w samolocie. I w ogóle ostatnie kilka postów w tym temacie. I świetne zdjęcia od Adiego (chociaż tak zazdroszczę...).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszy mnie to, że ostatnio wymyślam coraz więcej dobrych riffów. Tzn. Taiteilija twierdzi, że są dobre, a ja jej wierzę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień taki pogodny, że po prostu cieszę się życiem. Że jestem teoretycznie ustawiona ze studiami, że zaraz jadę nad jezioro, że siedzę sobie i maluję koszulkę, że sie nie nudzę i takie tam...

I że znalazłam tony darmowych patternów, co do których nikt się nie obrazi, jeśli użyję ich jako 'commercial use" :D

 

Ktoś tu jeszcze cieszy się życiem? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odkryłam, że na karaoke dodali "eksperymentalną" opcję zmiany tonacji utworu. Nareszcie da się po ludzku śpiewać "Memories" ♥ Obniżyłam najbardziej, jak się da, a i tak ledwo sięgam tych najwyższych nut :D W tej "pierwotnej" tonacji musiałam nieźle piszczeć... I to jeszcze piszczeć nie fałszując, bo zajrzałam do swoich statów i w tej piosence mam całkiem niezły wynik! :D

Muszę wreszcie kupić ten mikrofon. No muszę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami ! Nie Ty jedna po prostu beztrosko cieszysz się życiem :D Ostatnio zaczęłam cieszyć się byle czym, bez jakiegokolwiek konkretnego powodu, cieszę się bo... BO MOGĘ :D !

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się cieszę bazgraniem. Rysuję mojego Aurelio Voltaire'a coś voltairopodobnego na podstawie zdjęcia wykopanego w gugielu. Nie mogę się zabrać za twarz jakoś. Znaczy, próbuję narysować brew, oko, nos, ale mi nie wychodzi. ._. Ale mam jej kontur, włosy i osławiony Voltairowy kapelusz, jeden z Najbardziej Epickich Kapeluszy Świata (obok kapelusza Jacka Sparrowa i cylindra Kapelusznika :>), który co prawda trochę utracił na epickości na moim rysunku, ale i tak wygląda całkiem dobrze. :)

Patrzcie jaki fajny pan, tak w ogóle:

 

maxresdefault.jpg

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa, dacie wiarę? Dostałam pracę !!!!! ♥

Nic mnie dawno aż tak nie uszczęśliwiło :D

Ktoś tu zarobi na obóz wokalny :D!

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aaaaaa' date=' dacie wiarę? Dostałam pracę !!!!! ♥[/quote']

Daj mi, proszę, trochę swojego entuzjazmu.... ;)

 

Mnie uszczęśliwiło dzisiejsze spotkanie Beatki z Plamenem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaa' date=' dacie wiarę? Dostałam pracę !!!!! ♥[/quote']

Daj mi, proszę, trochę swojego entuzjazmu.... ;)

 

 

 

Wiesz, że porcję mojego entuzjazmu mam zawsze dla Ciebie pod ręką :D :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.