Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Aaaaaa, dacie wiarę? Dostałam pracę !!!!! ♥

Nic mnie dawno aż tak nie uszczęśliwiło :D

Ktoś tu zarobi na obóz wokalny :D!

 

 

Zatrudnieni, Hi Five !! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdałam prawko. Hue hue hue :)

Just sayin, dzisiaj jeszcze mnie to jara, jutro przestanie i wrócę do normalności. Ale postaram się o tym nie mówić każdemu na każdym kroku, na facebooku, na instagramie i w całym internecie...

Just sayin, tak się chwalę :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem dzisiaj przyjemność obejrzeć w Sopocie występ Ani Mru Mru. Genialne to było i gdybym miał możliwość to poszedłbym jeszcze raz.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro kolega mojej mamy zabiera mój komputer i będzie robił z nim tajemnicze Coś (mama nie umie powiedzieć mi po polsku, co dokładnie, bo się na tym nie zna). Format i coś tam jeszcze, bo podobno mam jakieś dziwne ustawienia... Tako rzecze mama, która nie ogarnia, więc nie wiem, co dokładnie jest "dziwnie poustawiane" :D Cieszę się, bo myślę, że te parę dni bez siedzenia przy kompie dobrze mi zrobi :)

Propos komputerów, mój brat czepia się moich oryginalnych gier. Podobno wyrzucam kasę i powinnam ściągać piraty. Halo, to on w tym domu kupuje takie pierdoły, jak nawilżacz powietrza, elektryczna paletka na robale czy jakieś badziewie z telezakupów, które ma niby służyć do robienia surówek. -_- Lubię moje oryginalne, niekradzione gry, leżące sobie jedna na drugiej na półce w ładnych, szpanerskich pudełkach. Niech się od nich odchrzani. -,-

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zgadnijcie kto dzisiaj pięknie jeździł na rolkach od męża i się wywalił tylko 3 razy ;)

Zaznaczam, jeżdżę dopiero 7 raz.=)

A teraz siedzę ze spuchnietym kolanem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie będę miała koszulkę NW z 10 lecia płyty Once i samą płytę tylko limitowaną edycje :333 Już nie mogę się doczekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu nad morzem, z moją drugą połówką ♥ happy days :) to nic, że praca od rana do wieczora, ważne, że z nim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spadł deszczyk i się lekko ochłodziło. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj padało ♥ A dzisiaj wreszcie temperatura jest w miarę znośna ♥

I komputer wrócił. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fik wrócił :3

Tęskniliście prawda? :3

 

Wyspałem się :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkryłam przyczynę trzeszczenia głośnika. Jak podłączyłam go do tego wejścia z przodu, to przestał trzeszczeć :3

I simsy średniowiecze śmigają, w dodatku na najwyższych ustawieniach graficznych. A przedtem się zacinały, chociaż miałam najniższe. Bardzo możliwe, że jak zainstaluję heroska 5, to też nie będzie się wieszał, tak jak to robił wcześniej nie wiadomo czemu - mój grat, chociaż gratowaty, akurat tę grę powinien spokojnie pociągnąć. No, także lubię nowe klocki w moim komputerze. ♥ Może znowu zacznę kupować gry, czego nie robiłam od dawna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wolną chatę ♥ Będę ŚPIEWAĆ!!! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie uszczęśliwiły mnie moje wakacyjne plany. :3 No i jeszcze płyta Tuomasa którą zakupiłam. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam wolną chatę ♥ Będę ŚPIEWAĆ!!! ♥

To wbijamy na imprezę. :)

 

Uszczęśliwiają mnie niektórzy klienci. :) Większość z nich to ludzie starsi, ale niezwykle radośni, uśmiechnięci i pełni optymizmu. Powinniśmy się od brak przykład!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinniśmy się od brak przykład!

Chyba nie rozumiem :D

 

Ale dzisiaj było szczęścia ^^ brat wybywa na pielgrzymkę, co oznacza, że całe górne piętro mam wolne i całe dla siebie na parę dni ^^ rodzina z północy Polski przybywa i kuzyn zostaje na tydzień ^^ a potem ja i Invi do nich jedziemy ^^ Tyyle szczęścia

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu ściągneli mi aparat. Chociaż to tylko jedna część to i tak uszczęśliwia :). (bardzo dziwne uczucie nie mieć tego na zębach :))

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O amstafy, jedne z najbardziej kochanych ras piesków przez mnie. :3 Też miała amstafa jeszcze niedawno, i nie rozumiem czemu ludzie uważają ich za zabójców. Jak dla mnie wszystko zależy od tego jak dane zwierze będzie wychowane. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam amstaffa. I tu na forum wstawiłam jego kilka zdjęć :). Mnie też uszczęśliwiły mnie te zdjęcia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.