Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

I przed chwilą była tu najpiękniejsza burza w tym sezonie. Zachodzące słońce podświetlało spodnią warstwę chmur na czerwono, a jednocześnie sprawiało, że burzowa była jeszcze bardziej czarna. A pioruny i efekty dźwiękowe też pierwsza klasa. Stałam w otwartym oknie i nie mogłam się napatrzeć :) Uwielbiam burze, szczególnie tak gwałtowne. Grad, wiatr, deszcz, wiadomo :)

Też je kocham :3 Zwłaszcza w duszne, parne dni, kiedy człowiek tak bardzo umiera i tęskni za deszczem. Uwielbiam też powietrze po ulewie czy burzy. Takie świeże, super. I dźwięk deszczu. I wiatr. I te mhroczne, ciemne chmurzyska. ♥

Twój opis przypomniał mi, jak kiedyś (czytaj: całkiem niedawno) wracałam ze szkoły i zerwał się taki całkiem mocny wicher. Kołyszące się drzewa na tle ciemnych chmur, a zza nich świeciło słońce, które widać nie zamierzało dać się schować. I nadawało temu takiego niesamowitego wyglądu. To podświetlanie chmur było prześliczne, aż po powrocie do domu chciałam wziąć aparat i biec do lasu popstrykać parę zdjęć, ale mama nie chciała mnie puścić, bo "jeszcze jakaś gałąź spadnie mi na głowę" :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwiła moja impreza osiemnastkowa :3 takie super prezenty i atmosfera i wgl genialnie :happy: i to z moją Invusią :3 ♥ /Fik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj oglądałam wiadomości ( YLE Uutiset) i mówili o Polsce :). Dokładnie o drugiej linii metra. Była też sonda uliczna o tym co Polacy sądzą o UE - krótka, ale fajnie usłyszeć jęz. polski i fajnie, że mówią o Polsce w Finlandii ( rzadko, ale lepiej niż gdyby nie mówili wcale). Reportaż dot. linii metra chyba dlatego, że jakaś fińska firma też miała z tym związek - tak mówi mój wuj. Tu jest link, nie wiem czy się otworzy wam: http://areena.yle.fi/tv/2216573 - oglądajcie od około 15.30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc wspomniałam , że uwielbiam Spotify ? Pewnie nie , ale dziś mnie tak uszczęśliwili wrzucając TQE Epici :D Nie usiedzę jeszcze jedna piosenka i się zacznie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłam mordowanie się ćwiczeniami. Co prawda w trakcie po prostu zdychałam, szczególnie przy tych na podłodze, ale teraz jest mi meeeeegaprzyjemnie. Zwłaszcza po zrobieniu ćwiczeń rozluźniających :) Jestem uszczęśliwiona. Przez dawanie sobie wycisku. To dziwne, bo jestem niezbyt zakochanym w sporcie leniuchem, mam to po mamie. Uszczęśliwia mnie też to, że wreszcie się za siebie biorę. Co prawda wczoraj nie ćwiczyłam, bo po pierwszym wfie na podwórku w tym roku, gorąco i mnóstwo biegania, już mi się za cholerę nie chciało. Ale... co dzień, co dwa dni, grunt, że to robię :) Poza tym, dopiero zaczynam. Postaram się zwiększyć częstotliwość i intensywność za jakiś czas.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj nie dałam rady, mam doła, a w lodówce czeka wino,a mój żołądek mówi: zjedz coś niezdrowego!

 

Ale wczoraj porównałam zdjęcia z marca i wczorajsze i jest efekt, jest! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja praca "Kingdom of Heaven" wygrała w konkursie na fanart Epiki! :) Bardzo się z tego powodu cieszę!

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

...A mój tata jest adminem, królem i wygrał w konkursie Epiki! ^^

Gratki, Adi :) Zdolny jesteś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja praca "Kingdom of Heaven" wygrała w konkursie na fanart Epiki! :) Bardzo się z tego powodu cieszę!

 

No właśnie tak czekałam kiedy się w końcu pochwalisz :>

Też mnie to ogromnie uszczęśliwiło. I gratuluję, bo zasłużyłeś na tą wygraną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tej pracy nie widziałam, bo coś mi deviantarta nie otwiera... Zdjęcia Sahary nie chciały się włączyć, Kingdom of Heaven Adiego też nie ._. Wchodziłam nawet przez google na jego profil i stamtąd też nie działało. ;-;

Uszczęśliwia mnie, że znowu zrobiliśmy sobie sesję z Warhammera 40k z chłopakami. Co prawda nie zdziałaliśmy w niej za dużo (łojezu, ile nam zajęło samo wyjście z kapsuły ratunkowej... a tu się okazało, że drzwi otwierał ten wielki czerwony przycisk, którego przezornie nie naciskałam, bo we wszystkich kreskówkach takie przyciski to autodestrukcja. X_X), bo cały czas się wydurnialiśmy, ale... śmiesznie było :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam pierścionek z karneolu. Mój ulubiony, nosiłam go codziennie. Pierwszy stłukłam na kafelkach, potem kupiłam identyczny i tamten zgubiłam. A dzisiaj, po jakichś dwóch latach powrócił do mnie niczym syn marnotrawny. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę, że mam jutro wolny dzień. :) Ostatnio pracowałam codziennie i nie miałam wolnego nawet weekendu więc ten jeden wolny dzień to dla mnie dużo.

Prostreet - gratuluję karty oraz przede wszystkim postawy. Cieszę się, że pomagasz innym, i że jest wielu takich ludzi jak ty. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

annaif - podzielam twoją radość! Pracowałam 8 dni z rzędu, wyrobiłam duuużo nadgodzin.Jeszcze tylko jutro i całe DWA dni wolnego ♥ w końcu! Nie mogę się doczekać! Chociaż pewnie i tak przeleżę je w łóżku, ale... Nie ważne! Ważne, że wolne i nie trzeba rano wstawać ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem ofertę pracy byłem na rozmowie o pracę. Może w końcu będę miał robotę oby, bo grosz, by sie przydał. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladies and not so gentle men!

 

Moje prace zostaną wystawione w Finlandii, w rodzinnym mieście NW podczas tegorocznych "Nightwish Days in Kitee"!

:)

 

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki, dziadku. :> Jak rozumiem, wybierasz się do Kitee i zrobisz nam mały... hmmm... reportaż? :) Godniejszej reprezentacji znaleźć nie mogli. Myślę, że wszyscy cieszymy/będziemy się cieszyć razem z Tobą. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tatooo, wiesz jak Cię z Emi kochamy :3

 

Zabierzesz nas, prawda? ♥

 

A nawiązując do wątku. Tak bardzo robię historię xD ale mam świetny humor, nie wiem czemu, wziął się sam z siebie :> No może trochę przez te dwie paczki Lay'sów, które leżą i pachną xD I no też Eurowizja, moim skromnym zdaniem nasza Cleo się wybiła pośród tych wszystkich uczestników, coś się zadziało xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję, Adi! Musisz się niesamowicie cieszyć... Twoje prace... W Kitee... Podczas oficjalnych fińskich Dni NW... W Suoooomiiii... Prawdziwie prawdziwym Suomi... No łał ^^ Wiedz, że cieszę się z Tobą :happy: A jeżeli faktycznie tam jedziesz, to licz się z dodatkowym, ekhm, bagażem. *zbiera do kompletu forumowych krewnych i znajomych, kompresuje się razem z nimi do formatu .rar i pakuje się, w tym skompresowanym pliku ze skompresowanymi forumowiczami, do walizki Adiego*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam za miłe słowa! Jesteście niesamowici. :) Jestem w szoku i zarazem niezwykle dumny z tego wyróżnienia. Postaram się jak najlepiej wykorzystać tę szansę!

 

Pojechać do Kitee było zawsze moim marzeniem, a teraz stało się ono szczególnie silne i głośne... Cóż, pozostaje mi poruszyć niebo i ziemię żeby się tam dostać (co nie będzie łatwe i na pewno nie tanie). Myślę, że to jeden z tych tzw. "momentów Carpe Diem" w życiu! :)

 

To kto chce do walizy? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że dobrze zakładasz, Sisko :3 Ten plik rar to świetny pomysł, powiadam Wam. Bo mój :happy:

Co mnie uszczęśliwiło, żeby nie offtopić zbytnio... Hm, może to, że jeszcze nie dostałam żadnej trójki z wuefu w tym semestrze (to się zmieni, jak zaczniemy zaliczać biegi :>), postawiła mi dziś czwórkę za przewrót w tył :3 To nieźle jak na mnie :3 Ale bardziej cieszy mnie PIĄTEK! ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glany. Moje cudowne glany. Już zapomniałam jakie są ciężkie, jak leżą na nodze, jak fajnie się w nich chodzi... ♥ teraz to mogłabym chodzić ciągle,wszędzie, całymi dniami...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.