Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Milla - spoko, jeszcze masz trochę czasu zanim dołączysz do grona bezrobotnych.

 

Ja się cieszę pogodą. Bo wiosna zawitała do Swindon. I cieszę się, że już niedługo wrócę do kraju bezrobocia ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś mieliśmy spotkanie...

 

Miałem coś podobnego jak zacząłem studia na przedmiocie "Zarządzanie". Też było 5 kolumn, w których zaznaczaliśmy chyba plusy, a potem je zliczaliśmy. To ma jakąś fachową nazwę. Nie pamiętam co mi wyszło, w każdym razie na pewno nie branża artystyczna. Pamiętam że pod koniec zliczaliśmy plusy i zaznaczaliśmy 3 kolumny, z największą ich ilością :)

 

Mnie uszczęśliwiło to, że jutro nie idę na angielski i będę mógł się wyspać. Do pełnej godziny 14 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - spoko, jeszcze masz trochę czasu zanim dołączysz do grona bezrobotnych.

Wiem i się z tego cieszę :happy: Cieszy mnie też, że życie nie zdążyło jeszcze wytrzebić ze mnie naiwnej wiary w to, że mój pobyt w tym gronie nie będzie długi i bez problemu znajdę robotę (zespół to super pomysł :happy: ) :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, twój optymizm właśnie mnie uszczęśliwił. Jako jedyna rzecz chyba w dniu dzisiejszym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, a gdzie zamówiłaś? I po ile? :3

Uszczęśliwia mnie, że jutro ostatni dzień budy. A potem tyle wolności *.*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Koleżanka zaczyna poznawać Nightwish. Wreszcie jakaś osoba, z którą można normalnie porozmawiać o muzyce, bo z tymi, którzy słuchają podobnej na ogół rzadko rozmawiam przez różnice charakteru. Gorzej, że przy okazji namówiła mnie na jakiś koncert, więc mam tydzień na poznanie wykonawcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już mam płytę :) I do tego kupiłam o 3 zł taniej niż zamierzałam :) (wiem 3 zł. to nie dużo ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiła mnie wspaniałość tuomasowej płyty, średnia 4.90 na koniec roku oraz piękna pogoda i wolne dni! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwiło to, że Epica wrzuciła na swój profil mój fanart. :D

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest piękne :)

 

A mnie cieszy to ze mam pomysł na biznes. Musze tylko wszystko ogarnąć ;)

Tylko pogratulować. Uzbrój się w cierpliwość, gdyż niestety nasze kochane Państwo bardzo utrudnia wystartowanie z własnym biznesem. Niemniej, powodzenia!!!

 

Mnie z kolei bardzo ucieszyło dzisiejsze zaproszenie na spotkanie firmowe w Czechach ;) . W środę jadę do Pragi, w czwartek mamy szkolenia, a wieczorem idziemy obejrzeć mecz hokejowy. W piątek kolejne szkolenia i po południu przejazd do Brna na degustację wina. Ech, czasami człowiek się bardzo musi poświęcać dla pracy ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, no więc mnie uszczęśliwiło, że zrobiłam szwagrowi dzień :P

I że ćwiczyłam dzisiaj z Mel B (stwierdzam, że to całkiem fajna babka...chociaż ćwicząc, mówiłam parę razy jej obliczu na ekranie, że "ZABIJASZ MNIE..."). Dwa razy, raz jakoś tak wczesnym popołudniem, a drugi wieczorem. Może wreszcie uda mi się zacząć robić to regularnie, a nie tylko takie spontaniczne zrywy jak dzisiaj... :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie :( od jutra zaczynają się egzaminy gimnazjalne :( Ja ich nie chcę :( Do tego od razu po świętach :(

Właśnie! Dzięki temu mamy wolne do końca tygodnia! To mnie uszczęśliwia :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za rozwijanie offtopu i zapominanie o temacie pousuwałam posty. Macie za swoje, gapy! ;) No, mnie uszczęśliwia pasek na świadectwie ukończenia szkoły, masa wolnych lekcji do piątku oraz ognisko pożegnalne w głuszy, mające potrwać calutką, sobotnią noc! Mam nadzieję, że wrócę w jakimś jednym kawałku!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwia fakt, że Tuo dostał i przeczytał nasze podziękowania :) Mam nadzieję, że dało mu to pozytywnego kopa do dalszego tworzenia .

Father Nightwish jak zwykle nie zawiódł, gdyby nie on, nie wiadomo jak to by było z kontaktem z Tuo ;)

 

Edit 24.04 - kupiłam dwupłytowe wydanie "The Life and Times" ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec roku szkolnego mnie uszczęśliwił oraz,jakże radosna, pokrzepiająca perspektywa nauki przez cały następny tydzień. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12:53

Ja

 

Oskar Kolberg's Folk Lore Festival | 26-28 Września

kolbergfestival.pl

 

koncert Omni i supportujący ją Żywiołak ♥

(Omni czy Omnii? :D)

i wiedźmiński LARP tego samego dnia ♥

12:55

nie umiem grać w LARPy, ale i tak ♥ o dziesiątej wiedźmin, a o osiemnastej dawaj na koncert dwóch zespołów, które lubię, za skromne pięć dych ♥ tylko musiałabym wykombinować kogoś kto pojechałby tam ze mną.

13:00

a znalazłam to tylko dlatego, że Ania słuchała nowego albumu Omni(i), więc ja też go włączyłam, i miał taką fajną okładkę, więc sobie wyguglowałam tenże album w grafice żeby zobaczyć ją w powiększeniu, i na jednym z wyguglowanych obrazków był spis koncertów z trasy koncertowej promującej tenże nowy album, i pierwsze, co mi się rzuciło w oczy, to to, że na samej górze tego spisu było "PL, 27.09.14, Warsaw, Club Stodola", i weszłam na stronę zespołu, i kliknęłam w ten koncert, i mnie przeniosło na stronę festiwalu, i przejrzałam program, i znalazłam Żywiołaka i LARPy, i... odbija mi :D

takie coś jak powyżej moja polonistka nazywa potokiem składniowym.

Czyli odpiernicza mi radośnie na gadulcu. I tak pewnie tam nie pojadę, ale pomarzyć i pocieszyć się można :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie widać coraz lepsze efekty ćwiczeń. może obejdzie się bez dietetyka ;)

 

za niedługo mój wymarzony urlop. zostawiam telefon i tablet w domu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotyk w telefonie sam mi się naprawił. ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie martw się, i tak się zaraz zepsuje xD Taki demotywator xD

 

A żeby było na temat, to mam cudowny dzień spędzony w łóżku :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaram się potężnie, dawno nie byłam tak... szczęśliwa, entuzjastyczna i kreatywna na raz. Podoba mi się ten stan, nie potrzebuję narkotyków.. :>

 

I przed chwilą była tu najpiękniejsza burza w tym sezonie. Zachodzące słońce podświetlało spodnią warstwę chmur na czerwono, a jednocześnie sprawiało, że burzowa była jeszcze bardziej czarna. A pioruny i efekty dźwiękowe też pierwsza klasa. Stałam w otwartym oknie i nie mogłam się napatrzeć :) Uwielbiam burze, szczególnie tak gwałtowne. Grad, wiatr, deszcz, wiadomo :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.