Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Floor nie dość że jest wysoka to do tego ubiera wysokie szpile ,a co do okładki ,to może tak być że polski Metal Hammer będzie mieś tą samą okładkę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor mi się bardzo podoba na tym zdjęciu, jednak mogliby inaczej to rozmieścić, bo rzeczywiście wygląda na ogromną, Marco jak Marco, bosko jak zawsze ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają jakiegoś nędznego projektanta okładki, bo nawet obróbka zdjęć jest jakaś "maślana" i sztuczna. Dobór zdjęć i kompozycja też nietrafiona. Marco ok., Tuomas jak jakiś niewyspany narkoman, a Floor jak jaskiniowiec. Wiem, że to kawał baby, ale bez przesady - nie róbmy z niej górskiego trolla! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może takie rozmieszczenie jest celowe, żeby źle wpłynąć na wizerunek zespołu. Oczywiście nie szukam teorii spiskowych, tylko tak sobie spekuluję. Poza tym zasłonięcie loga czasopisma, jest fatalnym pomysłem xD Taka okładka wygląda jak wersja "Bravo", kierowana do fanów metalu.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że foty są celowo dobierane żeby "upikantnić" wizerunek, żeby nie był taki zwykły jak z rodzinnego albumu? Na zdjęciu wyglądają jakby każdy z nich miał osobną sesję i potem...posklejani w całość. Ogólnie nie przeszkadza mi to, bo różnie się wychodzi na fotkach, niezależnie czy fachowych czy nie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby kogoś to intresowało, to pod logiem widnieje napis "Idealny wstęp(przygotowanie) do złotej przyszłości" (niestety nie dla mnie).

Swoją drogą, szkoda że nie ma na okładce Emppu, Jukki i Troya.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie ciary normalnie jestem zakochany tym Floor wie, co, to znaczy Tarji magia i styl. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyobrażam sobie swoich emocji na koncercie z takim wykonaniem GLS. Jak zawsze łzy wzruszenia lecą same- to absolutny utwór mojego życia. Mamy już parę utworów z DVD- mnie jak dotąd wszystkie kładą na kolana:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się średnio podoba. Wykonanie Tarji z End of an Era bije to na głowę... Nie mówię, że beznadzieja, tylko jakoś tak mnie nie porwało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeżyłem Odlot normalny Floorgazm ,to jest rewelacyjne ciary na całym ciele ,Wooooooooo ,najlepsze jest w tym wszystkim to że wykon Floor bardziej mnie kręci niż wykon Tarji ,i szlak mnie trafi że nie mam hasła do pieprzonego koncertu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor absolutnie położyła system. Pięknie! Cudnie! Miała tak niewiele czasu na próby, a już brzmi lepiej niż na wykonaniu "Ghost Love Score" z Buenos Aires (choć i tam nie było źle!). "Ghost" brzmi teraz prawie jak za dawnych lat, bliższe jest albumowej wersji i wiem, że Anette nie umiałaby nadać mu takiego brzmienia (ona była po prostu lepsza w czym innym, patrz: "Scaretale"). Floor ma niski głos, ale wyćwiczony, wielowymiarowy i bardzo plastyczny. Odrobina chęci i zaśpiewa drapieżnie, uwodzicielsko, słodko, czy lekko. Wiążę z nią coraz większe nadzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że jestem grammar nazi, ale znowu było "we used to swam".... Ale później już lepiej, nie było powtórki z Buenos (Chociaż Tarja też tak śpiewała...). Chodzi mi o "wakeful day". Wiadomo jak to się wymawia, a one wszystkie uparcie śpiewają tam ' i ', którego nie ma.

Dobra, skończyłam.

Powoli zaczynam przekonywać się do Floor. Chętnie dostałabym w swoje łapki album z piosenkami napisanymi pod nią. Coś czuję, że Tarji rośnie poważna konkurencja, jeśli chodzi o Starsze utwory NW.

Ciarki na "Time to never hold our love" bezcenne, tak samo jak końcówka. O wiele lepsza niż w Buenos, bo tam jedna nuta rzucała mi się w uszy, że coś tam było nie tak. A tu jest geniusz!

 

Chciałabym kiedyś być na koncercie, z którego będzie DVD. Bo zespół chociaż się stara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze trochę i przestanę mówić o tej pani, że "niby nie jest zła, ale coś mi w niej nie pasuje i nie mogę się całkowicie do niej przekonać" (co nie zmienia faktu, że zachwyty nad jej urodą nigdy nie przestaną mnie dziwić :P). Piękne wykonanie, Podłogo, jestem z ciebie dumna :) Ale faktycznie, takich drobnych faili jak to swam mogłoby nie być, byłoby jeszcze fajniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówcie co chcecie, ale wersja z BA mi się najbardziej. Końcówka lepsza dla mnie.

Może też trochę przez to, że to pierwsze wykonanie GLS przez Floor jakie słyszałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się też o 100% bardziej podoba wersja z Buenos Aires. Tutaj to wykonanie jest takie jakieś przygaszone, jakby Floor oszczędzała głos (może to robiła? o.O ). Zaśpiewała zbyt spokojnie, bez pompy jak w BA ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish ma 4 miliony fanów na Facebooku. Z tej okazji umieścili filmik na którym mówią "4 miliony" w różnych językach xD. Przez chwilę myślałam, że Marco mówi po polsku, ale to był rosyjski...

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za wrzutkę, Maggie. Właśnie napisałem to samo, ale usunąłem. :D

 

Też myślałem, że Marco mówi po polsku.. cóż.. Tak sobie mówmy. :D

No i Tuomas niszczy system! A gdzie Emppu!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak tony trailerów, różniących się od siebie max 20 sekundami materiału, które i tak nie ujawniają niczego zaskakującego. :dodgy:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish - Imaginaerum 2012-2013 Tour Final Report:

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak tony trailerów' date=' różniących się od siebie max 20 sekundami materiału, które i tak nie ujawniają niczego zaskakującego. :dodgy: [/quote']

Nauczyli się od Withinów. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ten raport bardzo fajny; o niebo lepszy niż milion zwiastunów kryjących niespodzianki głosu Floor. Można usłyszeć w pięknie czyściutkim HD fragmenty "Amaranth", "Nemo" i "Wish I Has an Angel". Ładnie sklejone, porządne podsumowanie! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.