Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Nightwish ogłosił konkurs na wspomnienia z Imaginaerum World Tour, brać udział może każdy kto był na jakimś występie na tej trasie.Szczegóły tutaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny konkurs dla osób lekkiego pióra i posiadania owych wspomnień. Ciekawe czy ktoś z De podejmie to wyzwanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięłabym udział, byłam na koncercie z trasy IM, ale nie mam żadnych ciekawych wspomnień. Wydaje mi sie, że tu chodzi o sposób sprzedania tego samego, co miliard innych ludzi. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia, trzeba to napisać tak, żeby nikt się nie zorientował (Moje motto na maturę z polskiego... ;))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fińska stacja YLE przeprowadziła wywiad z Tuomasem na temat jego solowego albumu. Na forum oficjalnej strony Tuomasa ma się niebawem znaleźć tłumaczenie tegoż wywiadu.

 

KLIK

 

EDYCJA: ...z Tuomasem i Donem Rosa (czy Rosą? jak się to odmienia? O.o) , co jasno widoczne jest w zamieszczonym filmiku :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do konkursu... to chyba spróbuję ;) ale jeszcze nie mam pomysłu co i jak ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogliby zorganizować coś takiego również po następnej trasie. Bo chciałabym wziąć udział w takim konkursie, ale nie mam za bardzo jak... Chyba, że zmyślę wspomnienia z koncertu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba' date=' że zmyślę wspomnienia z koncertu :P[/quote']

A kto Cię sprawdzi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wzięłabym udział, byłam na koncercie z trasy IM, ale nie mam żadnych ciekawych wspomnień. Wydaje mi sie, że tu chodzi o sposób sprzedania tego samego, co miliard innych ludzi. Jeśli nie ma się nic do powiedzenia, trzeba to napisać tak, żeby nikt się nie zorientował (Moje motto na maturę z polskiego... ;))

 

Chociaż spróbuj. Może twój sposób "sprzedania tego samego, co miliard innych ludzi" okaże się wyjątkowy?

 

Co do konkursu... to chyba spróbuję ;) ale jeszcze nie mam pomysłu co i jak ;p

 

Powodzenia.

 

Chyba' date=' że zmyślę wspomnienia z koncertu :P[/quote']

A kto Cię sprawdzi? :D

 

Pobrzmiewa mi to oszustwem. Choć słuszne założenie...

 

Mogliby zorganizować coś takiego również po następnej trasie. Bo chciałabym wziąć udział w takim konkursie, ale nie mam za bardzo jak... Chyba, że zmyślę wspomnienia z koncertu :P

 

Jesteś kreatywna, o czym świadczy twój wątek w dziale "Fan Art". A Adrian (chyba) nawet ci pozwolił na małe zmyślanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już swoje wspomnienia prawie skończyłem pisać :) Niedługo wyślę i wygram :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę przy takim wielkim newsie jak zmiana składu, gdzieś tam w cieniu pozostał news o

dvd, więc tak jeszcze wracając do niego. Prawdę mówiąć spodziewałem się, że trailer zmiecie mnie z nóg ale to nie nastapiło, jest fajnie lecz liczyłem na ciut więcej, no chyba że nie chcą psuć niespodzianki i całą moc zostawiają na pełne wydawnictwo ;).
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Storytime daje rade, podoba mi sie :) A to duzy posep, jesli chodzi o Floor w NW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, Floor daje czadu. Przez nos, ale tam. I jakoś nie pamiętała o podwyższeniu tonacji, kiedy śpiewała z chórem. Trudno. I tak jej rewelacyjnie wyszło. Ta końcówka, mhrr. ♥

 

Nie no, nie mogę się doczekać. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem tyle za dużo amatorskich nagrań się naoglądaliście, gdzie tylko tłum słychać jak się drą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy wszedł wokal Floor, szczerze powiem, średnio mi odpowiadał, bo przywykłam do słodyczy tej piosenki w wykonaniu Anette. Storytime jest ciut infantylne, naiwne i ta słodycz jakoś pasowała, więc ryk Floor nieco mnie zmieszał. Sprawa zaczęła się lepiej przedstawiać w drugiej połowie utworu. Floor dała czadu; czysto, z mocą i z przysłowiowym jajem! :-D Cokolwiek, musi jeszcze potrenować, bo odnoszę wrażenie jakby nie mogła dopasować się do piosenek; najpierw śpiewa altem, nagle sopranem, potem charczy, pieje? Słychać, że umie śpiewać, ale chyba jeszcze musi się oswoić z muzyką Nightwisha i, co najważniejsze, dostać własne utwory, gdzie nie będzie zmuszona walczyć między stosowaniem własnego stylu, a stylu Anette/Tarji z oryginalnych wersji piosenek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając do trailera nie zaskoczył mnie, a na to liczyłam.

Co do śpiewu Florki, wszystkie niedociągnięcia o których piszecie i co do których się zgadzam z pewnością są spowodowane brakiem dosadnego obycia się Jansem z muzyką i klimatem NW. Ale serio nie ma się czego czepić- jej interpretacje są mistrzowskie. Storytime w jej wykonaniu brzmi zdecydowanie lepiej/profesjonalniej jak Anetki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego oni zrobili na prywatny film... :(


Beato powiem, tyle że wykonania Anetki nie były złe i nawet nie złe były, ale za bardzo się łasiła do chłopaków np. wycieranie Tuomasa ręcznikiem i uwieszanie się na Marco i to mi się nie podobało ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

wykonania Anetki nie były złe i nawet nie złe były

 

OKEJ.

 

Bardzo mi się podoba wykonanie Storytime przez Floor. Przekonałam się do tej piosenki ^^

Nie mogę się doczekać tego dvd, chyba zakupię, tylko ciekawe, ile będzie kosztować : D

Chcę więcej takich przedpremierowych filmików, bo nie mogę tyle czekać :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.