Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Tuomas przyznał również,że operowe spiewanie nalezy do przeszlosci zespolu wiec nie sadze,ze moze ona byc obecna na nowym albumie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas przyznał również,że operowe spiewanie nalezy do przeszlosci zespolu wiec nie sadze,ze moze ona byc obecna na nowym albumie :P

 

Tak, jak Tuomas twierdził, że świetnie im się z Anette układa i nie ma powodu do nerwów - a nagle rozwiązali współpracę. Nie sądzę, by operowe śpiewanie wróciło na full, ale, biorąc pod uwagę skalę Floor i jej wcześniejsze dokonania, cienie sopranu wrócą nawet na 100%. Niemal zawsze, gdy piosenka jest w wyższej tonacji, to wokal Floor przechodzi w sopran, więc wrócić, wróci coś starego, ale nie na pełny etat, bo pani Jansen dysponuje całą gamą ciekawych umiejętności wokalnych, zatem wszystkie pewnie zostaną wykorzystane po trochu; tu krztynka growlu, tu ciut opery, tam coś podchodzącego pod Anette, tu coś mrocznego a'la wiedźma... Podejrzewam, że możemy liczyć na wokalne eksperymenty zważywszy na nową wokalistkę (która ma lepsze niż Anette miała, pojęcie o muzyce NW i w ogóle o śpiewaniu w zespołach metalowych) i dodatkowego wokalistę - Troya, który też się z pewnością udzieli, choć będzie raczej trzeciorzędnym śpiewakiem (Floor i Marco zapewne nie zostaną zdegradowani do chórków w związku z pojawieniem się nowego wokalu). Pozostaję jednak przy stanowisku, że operowy wokal zostanie wykorzystany na albumie, choć będzie kompletnie inny niż wokal Tarji (Floor dysponuje nieco niższym głosem).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby nie growl pleaze god no! :O. Chciałbym by Troy znow pokazał na co go stać instrumentalnie cos podobnego co zrobil na płycie Tuomasa ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łan Dajrekszyn ma mniej głosów, niż Meta! Łał! :D A Taylor Swift tyle samo, co Cannibal Corpse! A Drake - to chyba jakiś znany raper, tak? - tyle samo, co Burzum! A Ylvis ma dwie kandydatury! A Tool, Placebo i Megadeth idą łeb w łeb z Bryśką, chociaż Bryśka wydaje mi się duuużo bardziej znana. Dobra, wspomniane zespoły są dosyć znane, ale wątpię, żeby ktokolwiek z, powiedzmy, mojej klasy kojarzył Toola. A Bryśkę zna każdy. Jest też MCR, a oni się chyba w zeszłym roku rozwiązali. Dziiiwne to takie :D

I tak nie pojadę pewnie na żaden koncert do Wrocławia, ale zagłosuję... Tylko co tu wybrać? Głosów tylko pięć, a fajnych wykonawców trochę na tej liście jest. ._.


Co to jest to Exo, tak w ogóle? Mają najwięcej głosów, a jakoś ich nie kojarzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, pięć głosów na każdego wykonawcę. I możesz głosować przeciw. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto głosował przeciw Nightwish - przyznać się -_- Kiedy wczoraj głosowałam był tylko 1 głos przeciw a teraz jest ich więcej - wkurzające.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja głosuję tylko za. Nie jestem przeciwna żadnemu koncertowi. Komu przeszkadza koncert Justina Biebera? Chyba, że odbywałby się na tyle blisko, że byłoby go u mnie słychać. Ale Wrocek daleko :>

Jeszcze tu 1D brakuje, Boże za jakie grzechy...

Bez przesady. Przecież nie musisz na nich iść :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja głosuje tylko przeciw 1D. W ogóle jak mogą wygrywać? To niepojęte dla mnie.

gdyż jest to zespół typowo popowy, o skali muzyki granej takiej, żeby większości ludzi wpadało w ucho :p do tego nastolatkowie w rurkach i wszystkie młode gniewne są ich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja głosuje tylko przeciw 1D. W ogóle jak mogą wygrywać? To niepojęte dla mnie.

gdyż jest to zespół typowo popowy, o skali muzyki granej takiej, żeby większości ludzi wpadało w ucho :p do tego nastolatkowie w rurkach i wszystkie młode gniewne są ich

 

No właśnie nie wiem jak to może wpadać w ucho ;x Jak dla mnie, to tego się nie da słuchać. Nie rozumiem ludzi ich słuchających :<

Młode i gniewne hot 13 z papierosem w ręku

No i nie zgadzam się z Millą, ale każdy ma swoje zdanie ^^

 

Ciekawa jestem czy będą wybierać artystę choć trochę pod to głosowanie. Nie wiem czy Nightwish ma szansę zawędrować gdzieś na początek listy, ale co nam szkodzi głosować ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa jestem czy będą wybierać artystę choć trochę pod to głosowanie. Nie wiem czy Nightwish ma szansę zawędrować gdzieś na początek listy, ale co nam szkodzi głosować ; )

 

Raczej nie ma szans, mają za mało fanów w Polsce. Ale głosować nie zaszkodzi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się tak czepiacie tego One Direction? Wielu też nie rozumie naszego pojmowania muzyki i nie zauważyłem by ktoś wytaczał działa przeciw nam z tego powodu. ;) Świat nie jest nudny tylko dlatego, że jesteśmy różni!

 

P.S. oczywiście nie bronię tu konkretnego bandu, 1D jest tylko przykładem.

 

Co do samego głosowania - zabawa dla fanów i nabijanie wyświetleń. NW jeszcze nie nagrało płyty i nie wiemy jak ułoży się trasa... Za wcześnie!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to co Pip Wiliams napisał kilka godzin temu na twitterze :happy:

2zrn5o8.jpg

16aure8.jpg

 

Zdjęcie zrobione metodą print screen i edytowane/przycięte w paincie

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nowy zwiastun! :happy:

 

EDIT: Oczywiście, mowa-trawa, ale wiemy, że Troy też będzie śpiewał, bo Tuo powiedział, że "już słyszy wokale Floor, Marco i Troya".

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy będziemy mieć intro. :)

 

Informacja o chórach jak najbardziej na plus - z albumu na album jest ich coraz więcej. Oby tak dalej. :)

O Troyu Tuomas wspominał już wcześniej, chyba nawet w pierwszym odcinku "making of".

 

Obawiam się tylko, że w kolejnym materiale powtórzą to, co mówili wcześniej:

- nagrywamy album

- w lesie

- brzmi świetnie niczym szalona jazda rollercoasterem, wehikułem ducha, który nie podlega żadnej kategorii i karuzelą, która musi się kręcić!

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, powtórzą, oni zawsze to mówią. ;) Mogą co najwyżej dodać coś nowego.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, powtórzą, oni zawsze to mówią. ;) Mogą co najwyżej dodać coś nowego.

 

Mogą co najwyżej dodać coś nowego.

 

Właśnie na to wszyscy czekają XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież wiem, ale Adrian się obawiał nieuniknionej powtórki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co na temat gosci na płycie? Wciaz aktualne czy tez nie?

Jak najbardziej aktualne. Będzie ich całe mnóstwo!

I piszę to bez żadnej ironii. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aż dziwne, że jeszcze tego tutaj nie ma. Jukka robi sobie przerwę od Nightwish, ponieważ ma problemy z bezsennością. Zastąpi go jego przyjaciel Kai Hahto z Wintersun.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż mi szczęka opadła i obiła się o podłogę, gdy przed chwilą zobaczyłam tego newsa n fb. Jukki nie będzie na całej trasie! Ale dziwnie będzie patrzeć na kogoś innego i słuchać czyich innych rytmów (stylem pewnie będą się różnić, choć to usłyszy tylko wprawne ucho). Dobrze jednak wiedzieć, że nie odchodzi, ale tylko bierze urlop ze względu na problemy z bezsennością i mam nadzieję, że wróci... niestety, długo go nie usłyszymy. Cała trasa i nowy album! :undecided: Łatwiej jest mi zaakceptować zmianę wokalistki, niż perkusisty, bo Jukka jest elementem stałym i niezmiennym i nawet jeżeli to tylko urlop, to jednak nie będzie go na nowej płycie i trasie pierwszy raz od zawsze! Smutno mi. Dobrze, że chociaż będzie dalej się zajmował finansami NW, bo to go nie zdystansuje od spraw zespołu... Dziwnie się czuję z tym newsem. To jakby co np. Emppu wziął urlop. W stosunkowo krótkim czasie sporo się w NW zmieniło: wokal, doszedł Troy, Jukka robi przerwę... Co się dzieje u naszych Finów? Oby niepokój zgasił nowy, wspaniały krążek, nowa cudowna trasa. Życzę panu N. powrotu do zdrowia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.