Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Chyba nikt tego jeszcze nie wstawił. Czas rozpętać burzę dyskusji. Tylko proszę bez wojen i wielkich sporów ideowych;

KLIK

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nie mam siły. Niby dorosła kobieta, a takie przepychanki z NW robi..

Chciała się wypromowac, a wyszło średnio, bo każdy fan NW wie, że chciała, a kto nie zna NW, nie zna także Anette. Więc lekko przegrała.

Myslałam, że oni się jednak rozstali w przyjaznej atmosferze..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oświadczenie Anety o jej ciąży w trakcie wielomiesięcznej trasy koncertowej to może i radość ale nie dla zespołu. Ten fakt automatycznie odwołuje koncerty w pewnym momencie albo powoduje zastępstwo- przecież to oczywista oczywistość. Rezygnacja z Anety to jedyne rozsądna decyzja. Z pewnością ciąża nie była jedynym "argumentem": komuś coś nie pasowało i mniemam że chłopakom. Na marginesie gdyby wszystko grało jak należy nie ogłosiliby rozstania tylko zastępstwo na okres ciąży?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta wypowiedź tylko potwierdza nasze przypuszczenia. I ja się pytam... PO CO? Po co oni to publikowali? Tylko napędzają media wokół niej... Ech..

No ale cóż. Przynajmniej okazuje się, że trochę już ogarniamy ich logikę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczuła kasę i chciała więcej. Ja myślałem, że ona normalnie podróżuje z resztą, a ta miała własny autokar dla siebie i dzieci. Podobnie jak Tarja z Marcelo, z tym że Ci drudzy mięli własny samolot. $$$

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie jak Tarja z Marcelo' date=' z tym że Ci drudzy mięli własny samolot. $$$ [/quote']

Mógłbyś podać źródło? Z tego, co wiem to Tarja proponowała zespołowi wynajęcie samolotu, ponieważ podróżowanie autobusem nie służyło jej głosowi. Ostatecznie się na takie rozwiązanie nie zgodzili.

 

A nawet jeśli latali osobno tym samolotem - w czym problem? :)

Jeśli zechcę latać na zakupy helikopterem (i będzie mnie na to stać) to nie widzę przeszkód. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To było chyba w openletter, wynikało z niego, że Tarja od kiedy zaczęła grozić odejściem jakoś w 2001 roku stała się diwą, żądała własnego samolotu dla siebie i Marcelo, tylko duże sceny i więcej kasy.

 

Mogę się mylić co do tego samolotu, dawno temu czytałem openletter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt faktem Anette nie przypominała w ostatnich latach tej Anette, którą przyjął zespół. Ale Nightwish zawsze posiadał magię, bez względu na główny wokal. Według mnie to dobrze, że Anette zastąpiła Floor. Nawiasem mówiąc teraz wydaje mi się że Floor to najlepszy wokal jaki kiedykolwiek był w Nightwish widać to na płycie DVD Showtime Storytime.

 

Mam szacunek dla Anette ale szczerze nie podoba mi się jej wypowiedź. Mimo, że powiedziała: "w jej odczuciu". Tak mogła ona to odebrać, ale nie powinna tego publicznie przyznawać. Nightwish dodał jej skrzydeł. Sprawił że wszyscy usłyszeli o niej. Według mnie nie warto się kłócić. Anette i tak nie wróci do zespołu. Tuomas nie wypowiadał się w żaden sposób źle o Anette. Zawsze twierdził, że była to dobra decyzja, gdy przyjęli ją do zespołu. Według mnie powód odejścia Anette był inny niż ciąża. Z informacji umieszczonej na oficjalnej stronie obie strony rozeszły się w przyjaźni. Szkoda że tego nie odzwierciedlają wypowiedzi byłej wokalistki. Ale po co ta wypowiedź Anette? Ona teraz wchodzi w solową karierę, Nightwish komponuje nową płytę. Każdy istnieje na rynku muzycznym i ten rozgłos wokalistki nie jest potrzebny. Bo według mnie każdy fan NW i tak sięgnie po płytę byłej wokalistki by zobaczyć jaki rodzaj muzyki pragnie ona uprawiać.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette nic nie chciała powiedzieć rok temu. Zbliża się premiera jej solowego krążka i nagle puściła parę. Ona dobrze wiedziała, że media się nią zainteresują (bo przecież wszyscy chcieli wiedzieć dlaczego odeszła/została wywalona z NW) i przy okazji wspomną o płycie. Swoją drogą niezłe z niej ziółko.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne że ta sprawa wypływa dopiero teraz, bo Nightwish wydał spore oświadczenie na stronie 19 grudnia!. Tyle że zrobili to tylko na fińskiej wersji strony. W tej sytuacji nawet Anette nie jest go w stanie przeczytać :D

 

Widział ktoś gdzieś nie wyimki, tylko cały tekst oświadczenia przetłumaczony na angielski? (chyba że ktoś z Was da radę z fińskiego), to byśmy na polski to przełożyli i wiedzieli dokładnie co piszą, bo Teraz Rock jakieś skrawki tylko podał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maćku, proponuję to wrzucić do translatora (oh god) i zrobić korektę... No chyba że faktycznie ktoś zna fińszczyznę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo - translatorem ciężko, bo gramatyka się dość mocno chyba różni... I może to stracić sens...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, oświadczenie po angielsku nie było tak ciężko znaleźć, jutro (czyli dziś :D), będziecie mieli całe oficjalne oświadczenie zespołu po polsku :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie o Anette wrzuciłem link do strony, gdzie jakiś magazyn/portal opisał całe oświadczenie NW/po angielsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, byłam prawie pewna, że taka odpowiedź ze strony zespołu się prędzej, czy później pojawi, bo wypowiedź Anette była kontrowersyjna na tyle, by zainteresowała się nią wytwórnia, lub manager zespołu i przydusił Nightwish do odpowiedzi, w celu uniknięcia zbędnej afery i plotek.

Już nie mam na tą Anette słów, no nie mam i już. Tyle razy jej zachowania były wałkowane w kontekście sytuacji i zajść w zespole, że nic nie pozostało już do powiedzenia.

Anette zawsze wydawała mi się nieco sztucznie słodka i w jakiś sposób fałszywa, ale byłam tolerancyjna i wmawiałam sobie, że to tylko mylne pierwsze wrażenie, że nie znam jej i pewnie jet całkiem w porządku.

Jakże często pierwsze wrażenie okazuje się trafnym!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie w pralni.

♥ za dystans.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założę się, że pisał to Marco. :) Ironiczny humor jest bardzo w jego stylu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że to Maćku przetłumaczyłeś i jak już napisałem- czekamy na zdjęcia jak Anette i Tuomas trzymają przeciwko sobie pozwy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Anette złoży pozew do sądu na Tuo to jest żałosną świnią...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak spadnie Anetki sława na tyle drastycznie, że zabraknie jej na "waciki" to pewniak!

Pozwem znów przypomni o sobie i nazbiera fanów- motorade oby się Twoje proroctwo w g...o obróciło!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I będzie robić żałosne smutne miny na zdjęciach na blogu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beato, ja nikogo nie atakuję, nie rozumiem czemu tak agresywnie się do mnie zwracasz.

To nie jest proroctwo, po prostu mam uczucie, że to tak prosto się w proch nie obróci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cóż Ci to przyszło do głowy, że ja Ciebie atakuje- pragnienie żeby się nie ziściły Twoje słowa nazywasz atakiem?- jaki jesteś delikatny?

Wracając do tematu, na miejscu całego muzycznego światka wiałabym od Anetki gdzie pieprz rośnie- pranie brudów to najohydniejsza zbrodnia w biznesie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.