Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Zgadzam się zawsze mam uśmiech od ucha do ucha jak on zrobi super minę ;) i picie wina wspólnie z Tuomasem bomba ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie genialne... ale obróbka dźwięku fatalna! Ledwo słychać orkiestrację! Głos Floor też jakby potraktowany po macoszemu, bo momentami musi się przebijać przez gitary. Na "End of an Era" dźwięk brzmi idealnie, czuć moc...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1:00 w filmiku - mina Emppu miażdży :D

:D Co tam Podłoga, najważniejsze, że Emppu rulez ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrócę do postu Invi ,nic na to nie poradzimy że nas czas tak posuwa ,a co do Stroytime ,to najbardziej magiczne to jest początek ,a Floor na scenie prezentuje się pięknie i zacnie a Bass Marco ma ciekawy kształt,a co do wykonu to Storytime to tylko w wersji Floor Ever !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wysilili się tym razem z nowościami, Tuo powtórzył zdawkowo to co już powtarzał wcześniej, dobrze, że choć kilkanaście sekund DCOW jest :D . Pozostaje czekać do 29 XI na całe DVD, choć mam nadzieje, że jeszcze w najbliższym czasie udostępnią jeden cały utwór, tak jak zrobili ze Storytime :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Chest to dobry znak. Przynajmniej dla mnie : ) To jeden z moich ulubionych utworów NW, a z Floor będzie czego posłuchać ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani zafarbowanych brwi... Jakiś taki bezbarwny bez tego jest... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bardzo dobrze że Tuomas był naturalny nie lubie jak faceci się malują i wyglądają jak małpy

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja powiem, że przyzwyczaiłem sie do Tuomasa z makijażem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nie ma proszku do malowania oczu na włosach! :<< XD

 

Ale tak szczerze, to Johanna ma na niego dobry wpływ... Nie dość, że nie pisze emo-tekstów w stylu TP&TP, to jeszcze się aż tyle nie maluje. Hanna ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypisała mu wszystkie kredki do oczu i zabrała farbę do brwi... ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja strasznie takiego Tuo- wynalazka lubię;) Choć przyznam, że musiałam przyzwyczaić się do jego zaskakującego wizerunku.

Taki nie pomalowany/podpiękniony jest fajny - taki dziewyczy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kobiety czasem potrafią być brutalne dla swoich partnerów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johanna sobie malowała i zużyła wszystkie farbki Tuomasa... To smutne. W sumie, jak on ma dobrze zrobiony makijaż, to wygląda lepiej. Ale, że mu się dobry makijaż dawno nie zdarzał... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale włosy to ma dziwne na tym filmiku... Pewnie przez brak tego proszku xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuo gada jakby był zjarany xD

 

Ale dziwnie mi się patrzy na niego bez makijażu. Podobnie jak Marcin - przyzwyczaiłem się do niego z pomalowaną morduchą :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądziłem, że wygląd Tuo może wzbudzić takie emocje. :D A co tam DVD!

 

A propos DVD - w DCOW słyszę poprawę miksów, słychać Floor bardzo dobrze, tak samo chóry i orkiestrę. Czuć klimat i moc... Nie wiem czy pobije EOAE, ale to może być coś równie dobrego!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz facet się nie pomaluje i już takie sensacje i spekulacje lecą! Wstydźcie się :D! Adrian ma rację, miksy są lepsze, z tego fragmentu wnioskując. Irytująca rzeczą jest, według mnie, coś takiego jak dźwięk na nagraniu oficjalnym IWMTB - Floor jest jakoś przygłuszona, ten wokal wydaje mi się jakiś cichy i stłumiony. Na EOAE dźwięk był idealny i dobrze by było, gdyby i tu był tak samo świetny. To zmienia odbiór o 180 stopni, bo jeśli miks jest zły to ma się wrażenie, że wokalista ma słabe płuca i ogólnie słaby głos. Wypada dosyć niekorzystnie i to przez facetów obsługujących wszystkie chytre dyngsy i guziczki w kabinie (oraz akustykę sali, czy przestrzeni). Mam nadzieję, że dźwiękowcy staną na wysokości zadania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, Taiteilijo. ;) IWMTB to porażka, brzmi jakby było zagrane od niechcenia, ledwo słychać partie intrumentalne... nie wspominając o wokalu. W ogóle nie czuć mocy metalowego koncertu. EOAE zostało zmiksowane idealnie - to w dużej mierze świadczy o jego sukcesie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy występ dupy nie urywa Nightwish wszystko poprawił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.