Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Mastering unreleased Nightwish at the moment! Sounds fantastic.

A jednak są gorsi podjudzacze od Tuomasa. :) Osiem słów, dwa zdania, milion pytań!

 

- Co ma znaczyć "niewydany Nightwish"? Jakiś nowy utwór NW?

- Czy to ma jakikolwiek związek z nową płytą?

- To jakiś niewydany wcześniej bonus do IM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu robi mastering demo? Przecież dopiero je nagrywali i miksowali... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mastering unreleased Nightwish at the moment! Sounds fantastic.

A jednak są gorsi podjudzacze od Tuomasa. :) Osiem słów, dwa zdania, milion pytań!

 

- Co ma znaczyć "niewydany Nightwish"? Jakiś nowy utwór NW?

- Czy to ma jakikolwiek związek z nową płytą?

- To jakiś niewydany wcześniej bonus do IM?

 

Moim zdaniem odpada nr. 3. Hmm 3 lata po premierze albumu nie wydaliby coś związanego z tym albumem. Nr. 2 najbardziej mi pasuje, chociaż...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może po prostu robi mastering demo? Przecież dopiero je nagrywali i miksowali... ;)

To raczej odpada, ponieważ zespół jeszcze nie przećwiczył piosenek i pozostali członkowie nie nagrali swoich partii. To demo, które zrobił Tuomas z Marco jest pewnie wygenerowane komputerowo.

 

On dłubie przy czymś innym! Pytanie i przy czym? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udostępnili na swój kanał na youtube.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie cos wydaje,ze Mikka dajac wpic na fb o masteringu nie wydanych utworow NW mial na mysli instrumentalna plyte Once ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi sie cos wydaje' date='ze Mikka dajac wpic na fb o masteringu nie wydanych utworow NW mial na mysli instrumentalna plyte Once ;) [/quote']

Rzeczywiście! Nie wpadłbym na to. ;) Widocznie najprostsze odpowiedzi są jednocześnie najtrudniejsze. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba mieć pozytywne nastawienie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespół jeszcze albumu nie nagrał a tu już Rybnik proponuje NW na koncert? Coś mi tu nie gra.

Mam wrażenie, że chodzi im o wyświetlenia strony, bo wiadomo, że fani pragnący zobaczyć swój ukochany band naklikają sporo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam plebiscyt się nazywa "Kto powinien zagrać koncert w Rybniku w 2015? ". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podsumowując:

- nie mamy żadnej gwarancji, że zwycięzca zostanie zaproszony

- plebiscyt ma charakter poglądowy

- 5 punktów za SMS? Naciąganie fanów na pieniądze

 

No, thanks.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż tacy bystrzy to oni niestety nie są by już nagrywać. Najpierw muszą poćwiczyć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw muszą poćwiczyć :D

 

I oto ćwiczą :)

 

10438397_714141145323376_5954279842259785132_n.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Adminie, od kiedy Emppu ma na nazwisko Wuorinen? Ja tam słyszałam o Vuorinenie... ale może się przesłyszałam. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie Adminie' date=' od kiedy Emppu ma na nazwisko Wuorinen? Ja tam słyszałam o Vuorinenie... ale może się przesłyszałam. :cool: [/quote']

Równie dobrze mógłbym napisać Ernest Górski. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z instagramu Floor. :)

 

Rehearsing the new songs of the new #Nightwish album before recording them later on this summer! What a thrill!!!

 

2urv0pc.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zapowiedź! Ale bez muzyki. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nius z ostatniej chwili! Nightwish pracuje nad nowym albumem!

 

10491217_704488459624479_3122612944572119673_n.png

 

No nie no, prosimy o jakieś konkrety! :[

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pip Williams nauczył się formułować newsy od Tuomasa. Albo sam Holopainen mu je pisze :D

 

10525934_353348788145476_8223655479958203427_n.jpg

 

Czy to oznacza, że będzie jakiś powrót do korzeni? I co oznacza wyrażenie "starzy fani"? Z Ery Tarji czy Anette? ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę! Nienawidzę tych ich tajemnic! Niech mole zeżrą ich przebiegłe rozumowanie. :dodgy: No, a może to oznacza, że... możemy liczyć na powrót wokalu o odcieniu operowym? ;) Floor, jak wiemy, potrafi śpiewać na wysokich rejestrach, toteż może możemy liczyć na coś bardziej zbliżonego do Tarji? Może w końcu zrozumieli błąd jakim było dystansowanie się od przeszłości i zatrudnienie kogoś, kto na siłę miał być kompletnym przeciwieństwem pani Turunen? Rada byłabym, znów słysząc wysokie nuty, ale to też wiązać by się mogło z kłótniami fanów: sopran Tarji, czy Floor?Jednak, myślę, że większość z radością powitałaby powrót do korzeni i mniej byłoby wtedy sprzeciwów niż podczas ery Anette. Chociaż w newsie są wspomniani starzy i nowi fani, to może oznacza, że Floor połączy styl Anette i Tarji? Więc będzie i opera i mroczny cyrk (bo wolałabym myśleć, że "styl Anette" oznaczałby IM, a nie DDP). No i o jak starym brzmieniu mówimy? Coś jak OB, czy raczej WM? A może nawet AFF? Bo nie uwierzę, że CC - Tuomas za ta erą nie przepadał. A Once to już nie korzenie. Obstawiam powrót do niektórych rozwiązań z OB i WM. Szybsze, bardziej metalowe/ciężkie kawałki, więcej klawiszków, cichsza orkiestra i chór, więcej wesołych, elfowych brzmień? Powrót do tematyki fantasy? (raczej nie, sądząc po wzmiankach Tuo na temat możlwej inspiracji naukowymi książkami). Korzenie to na pewno wyraźniejsze brzmienie zespołu, ale co poza tym? Czy tylko to?

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.