Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

motorade* Beata cie nie obraża tylko mówi żeby to co czujesz się nie spełniło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu jakoś dziwnie się poczułem po

motorade oby się Twoje proroctwo w g...o obróciło!

Nie, nie jestem nie wiadomo jak delikatny.

Nie było sprawy, ok? :)

Wracamy do bieżących wydarzeń?


Tutaj znalazłem jeszcze krótkie wyjaśnienie Tuomasa o wydarzeniach z Denver.

http://ohnotheydidnt.livejournal.com/84337322.html

Oraz ktoś przetłumaczył wszystkie kwestie z wywiadu, 4 post od góry, oznaczony jako spoiler

http://www.nightwishforum.com/index.php?/topic/3305-anette-olzon/page-7


Wkręciłem się jak szalony w sprawę Anette. Proszę, kilka dodatkowych faktów dopowiedzianych.

Kwestia kasy wygląda tak, że przychód z biletów/licencji był dzielony równo, ale z koszulek itp nie bo Anette nie była akcjonariuszką Scene Nation i nie dysponowała środkami by wykupić część akcji. Założyła to swoje coś, do czego wgląd mamy (oczywiście, jeżeli ktoś zna szwedzki)

http://www.proff.se/nyckeltal/momma-anka-ab/helsingborg/evenemangsproduktioner/10305197-1/.

Dodatkowo Anette zapowiada, że to nie koniec "rozmów" z Tuomasem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez sensu całe te ich kłótnie...Jeszcze chwila, a będziemy mieć Stowarzyszenie Urażonych Byłych Wokalistek NW...Szkoda słów.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze? Przeczytawszy oświadczenie ugruntowałam się tylko w słuszności popierania chłopaków. Mają twarde dowody i mają dystans, a Anette ma czkawkę nastrojów i zmienia zdanie jak kapryśna stara panna, wyskakuje z oskarżeniami co, średnio, miesiąc, wciąż dodając coś nowego i gubiąc się w zeznaniach, co razi tym bardziej, że nadchodzi premiera jej albumu (o czym już było mówione) i pachnie reklamą. To wszystko ujmuje jej wiarygodności. Za to NW popisali się postawą dojrzałą, stoicką, bez większej zawiści, mściwości i chamstwa, czy kontrowersji. W takiej sytuacji, kto poprze Anette? Proszę, jeśli chciałaby ich pozwać, niech pozywa! Tylko sobie zaszkodzi i się ośmieszy. No...ale narobi znowu wokół siebie zamieszania, które utrzyma ją na fali (może pomoże w sprzedaży albumu i zapewni jej fundusze na kiecki i kosmetyki?). Pff. Żałosne to wszystko. :huh:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od Jutra Teraz Rock w sprzedaży a w nim Nightwish :)

 

terazrock0114.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Teraz Rock jest wywiad z Marco :D Niestety nie kupiłam ale Teraz Rock jest nie oryginalne , dali takie samo zdjęcie NW jak w Metal Hammer :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej w tej gazecie 'Teraz Rock' pisze, że Floor miała 24h na przygotowania, nie 48? Wtf?

Chyba, że mi się na oczy rzuciło, a i to możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo pomyślałam. Nymph.

 

A wgl, to zdradzę Wam sekret, Sami jest skąpa i zamiast sobie kupić TR, zabrała mi na długiej przerwie, przeczytała i (z pewnymi trudnościami) oddała. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wgl, to zdradzę Wam sekret, Sami jest skąpa i zamiast sobie kupić TR, zabrała mi na długiej przerwie, przeczytała i (z pewnymi trudnościami) oddała. ;)

 

Powinniście się cieszyć, że przeze mnie nie upadają lasy równikowe :> Przeczytałam oddałam, jestem szczęśliwa.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznaj po prostu, że jesteś leniwa (bo nie chciało ci się iść do empiku) i skąpa (bo nie wydałaś kasy). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt.

Przyznałam Ci rację, możesz już przestać się czepiać ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorwałam dziś marcowy MH, a tam Tuoś powiedział:

Właściwie wszystkie piosenki są już gotowe. Sam napisałem dziewięć, Marco dorzucił kolejnych kilka, więc zapowiada się bardzo dobrze. Jeszcze kilkanaście dni i wchodzimy do sali prób, by opracować wspólnie ten materiał.

[źródło: MetalHammer 3/2014, s.46]

 

No i wreszcie zaczyna się coś dziać w związku z nowym albumem. Już nie mogę się doczekać. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, czyli Marco będzie miał większy wkład w tą płytę niż na wcześniejszych. W sumie fajnie, bo jego twory są ciekawe ;>.

 

Sam napisałem dziewięć, Marco dorzucił kolejnych kilka

W sensie Marco napisał też tekst, czy tylko muzykę? Dziwnie byłoby usłyszeć coś od NW bez tekstu Tuo. Ale się rozmarzyłam, bo to ekstremalnie mało prawdopodobne :undecided:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sensie Marco napisał też tekst' date=' czy tylko muzykę? Dziwnie byłoby usłyszeć coś od NW bez tekstu Tuo. Ale się rozmarzyłam, bo to ekstremalnie mało prawdopodobne :undecided:. [/quote']

Na 100% Tuomas miał na myśli muzykę. Teksty to działka zarezerwowana tylko dla niego. :)

 

Marco sam skomponował dla NW ballady: Islander, TCTOATD. Ciekawe czy i tym razem będą to spokojne utwory, czy może coś bardziej metalowego?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość od Miki Jussili na jego FB:

Mastering unreleased Nightwish at the moment! Sounds fantastic.

:>

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.