Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Myślę, że to przydatny wątek, który będzie skupiał mniej znaczące newsy. Służy temu, żeby nie tworzyć miliona wątków odnośnie każdego najdrobniejszego newsu z obozu Nightwisha.

 

Pierwszy drobny news:

 

The time has come soon to wrap up the magical & memorable one-and-a-half year `Imaginaerum World Tour´ 2012-2013! We still have three shows left, one of them being at the legendary Wacken Open Air Metal Festival on the 3rd of August. This show will be something extra special, since it will be released later this year on DvD/Blu-ray, together with a massive `Imaginaerum World Tour´ 2012-2013 documentary. Our darling flying Dutchwoman, Floor Jansen, has been nothing but incredible during her time in Nightwish on this tour, so this is a perfect opportunity to immortalize the current vibe of the band on film!

 

Czeka nas DVD/Blu-ray z filmem dokumentalnym i występem z Wacken Open Air! Niezły news, co? :-D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już czuje euforie i nie mogę się doczekać.

Dobry pomysł z wątkiem:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł, bo właśnie wrzuciłem to samo do IM World Tour - koncerty ;)

 

Wacken? Hell yeah! W:O:A to genialny festiwal i mam nadzieję, ze kiedyś się tam wybiorę. Spodziewam się porządnego live'a ;)

 

Szkoda tylko, że z Olzon nie było takiego bonusa. Anette była w końcu wokalistką NW i nagrała z nimi 2 płyty, więc coś z nią powinno było się ukazać... Szkoda, bo w świetle Floor i Tarji wygląda ona tylko na krótki epizod :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMO to dobrze, że nie wydali żadnego live z Anette. Słabo prezentowała się na koncertach. Czekam z niecierpliwością na to wydawnictwo - chętnie obejrzę Floor w HD :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor + hity NW w dobrej jakości :) Mamo, czy to już Boże Narodzenie? : )

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mamo' date=' czy to już Boże Narodzenie? : )[/quote']

Będzie, jak na tym DVD pojawią się wszystkie utwory z IM :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że administrator zrobił czystkę :-D. Dobrze - czułam, że te spory o wokalistki powoli wymykają się spod kontroli. A teraz do sedna; na facebook'u pojawiła się informacja, że, zgodnie z rozpiską Wacken opublikowaną na stronie festiwalu, koncert Nightwisha, który zostanie wydany pod koniec roku ma trwać 90 minut. Całkiem nieźle! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie może czy będzie z tego jakiś livestream? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idealny moment żeby coś wydać, od imaginaerum ponad rok a ja chętnie przygarnę do swojej kolekcji coś świerzego :D nawet jeśli to koncertówka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie może czy będzie z tego jakiś livestream? :)

 

Nie bez livestreaamu tym razem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekaw jestem czy album wyjdzie też jako CD tak jak EoaE że było DVD do oglądania a zwykły krążek audio do ewentualnego słuchania.

 

Swoją drogą pewnie bym wolał koncert zamknięty z wielką oprawą itp, zastanawia mnie na ile owa oprawa sceniczna będzie rozbudowana. Gdyby była taka jak w tej wcześniejszej europejskiej części trasy (kurtyna z papieru, Marco na krześle, ekrany itd) to byłoby pięknie. Niemniej otwarty koncert na festiwalu chyba na coś takiego nie pozwoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1003478_661786703848846_1911926556_n.jpg

 

Floor planuje kreację na DVD. Co myślicie?

 

Nie znam się na modzie, ale ta spódnica/sukienka/cokolwiek (?) bardzo mi się podoba :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm, podoba mi się, bo jest taka, jakby to ująć - kompletnie wychodzi poza kanon panującej aktualnie mody ;) (aczkolwiek moge się mylić - nie znam się). Floor jest zgrabna i śliczna - a takiej kobiecie nawet w worku na ziemniaki będzie ładnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

NW na fejsie:

"We sailed on a magnificent sea of humanity and we never want to reach port!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor zaczyna anektować? xD Te zdjęcia z komórką przed lustrem... Hm. xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na "obiecane" DVD jak na szpilkach. Zaczynam coraz bardziej wyczuwać w czym może mnie rozczarować i marzę oby tych opcji było jak najmniej;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie tak dawno Nightwish France podał jako datę owego DVD z Floor - 29 listopada, lecz do dzisiaj to nie jest nigdzie potwierdzone. Więc chcąc być wiarygodnymi, dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu na stronie zespołu albo przynajmniej w shopie to trzeba traktować jakby jeszcze daty nie było ;). Może się coś obsunie choć też niewykluczone że taka się potwierdzi. No nic, zobaczymy :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

29 listopada byłoby super! Ale ta jej kreacja... Przypomina mi taki obrus, kiedyś taki miałam w domu... Albo jakąś firankę/zasłonę... Nie, kompletnie mi się nie podoba, wolałam jej inne ciuszki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się doczekać :D

Wiadomo już coś o okładce albo dostępności płyty w Polskich Sklepach?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiadomo już coś o okładce albo dostępności płyty w Polskich Sklepach?

Niestety, brak jakichkolwiek szczegółów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie oczekuję nic specjalnego - stetlista mnie powaliła (w negatywnym tego słowa znaczeniu) i chcę po prostu zobaczyć jak Floor brzmi z NW i jak IM brzmi na żywo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja prawdopodobnie nie kupię DVD. Do tej pory jeszcze nie zaakceptowałam Floor w zespole, więc jak będę chciała obejrzeć to pewnie za parę dni po wydaniu pojawi się na yt i wtedy zdecyduję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.