Jump to content
beatag60

Anette Olzon

Recommended Posts

Składałam jej życzenia na Instagramie, ale miała tyle tego, że nie odpowiadała na każde zyczenia :)

Chwaliła sie, że dostała różowy mikser od Johana i że piecze ciasto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwaliła sie, że dostała różowy mikser od Johana i że piecze ciasto :)

 

Za rok kupię jej toster :D Pochwali się nim na swojej ofiszyl łebsajt, a następnie będzie robiła tosty z członkami zespołu. Każdy dostanie swojego w odpowiednim czasie (czyt. urodziny) ^ ^

Share this post


Link to post
Share on other sites
-szczęśliwi państwo młodzi. W sumie to się nawet nie spodziewałem że wyjdzie za mąż powtórnie ;).
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam to, że tak chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z obcymi ludźmi... ;) Nie pozostaje mi nic innego jak gratulować młodej parze! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, to zdjęcie mnie rozwaliło... Szczególnie trampki Johana. xDD

1150188_499778006775064_734738568_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, no faktycznie, trampki są rozbrajające :P Ja jak zobaczyłam tego jej faceta to pierwsze skojarzenie: gość wygląda jak wampir! XDD

Nie pozostaje nic innego jak życzyć parze szczęścia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pierwsze skojarzenie: gość wygląda jak wampir! XDD

 

Mi bardziej przypomina Smigola z LotR :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie wygląda normalnie. Skoro Anette się taki podoba to chyba dobrze, że jest szczęśliwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johan do "ładnych" nie należy, ale jest dość postawny. Ma w sobie takie nieopisane "coś". Ogólnie pozytywnie odbieram tą "wampirzą "gębę;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette dodała wpis na swoim blogu na temat najnowszego albumu Tarji - Colours in the Dark:

http://anetteolzon2.blogspot.se/2013/08/i-am-sitting-listening-to-great-album.html

 

Co myślicie?

 

Dopóki nie zajrzałem w komentarze i odpowiedzi samej Anette to myślałem, że to całkiem miły gest. Tymczasem odnoszę wrażenie, że to pretekst do poruszania tematu wokalistki NW i ich traktowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że jej sie marzy duet z Tarją, stąd takie gesty, poza tym zawsze lubiła Tarję.

W sumie to byłoby coś 2 byłe wokalistki NW razem i może jeszcze Sami na basie ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O nie! Anette proszę nie tykać się żadnych duetów z Tarją, bo nie potrzebuję słuchać tych wulgarnych i bezczelnych komentarzy na temat tego jak Nette słabo wypada na tle Turunen. Szkoda mi jest tej kobiety. Wniosła tyle ciepła i miłości do tego zespołu, scaliła mnie z tą piękną kapelą... Ludzie jej nie potrafią docenić. Nie raz była mieszana z błotem i wieszano na niej psy. Jako jej fan przeżywałem to równie mocno co ona. Teraz jest Floor i hejty na temat Olzon trochę ucichły i niech tak zostanie. Nie potrzebuje powtórki z rozrywki, w związku z powyższym nie zgadzam się na takie wynalazki. Ament.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo, popieram Cię całą sobą. Kategorycznie nie wypada porównywać obu Pań. Aneta i Tarja to dwa muzyczne światy- żaden nie jest lepszy ani gorszy. Jest to tylko kwestia gustów i oczekiwań.

Od czasu zawirowań w opcjach wokalu w NW marzy mi się koncert gdzie wystąpiliby w pozytywnej atmosferze wszyscy którzy zapisali się w historii NW- to byłby na prawdę bardzo wzruszający spektakl:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu zawirowań w opcjach wokalu w NW marzy mi się koncert gdzie wystąpiliby w pozytywnej atmosferze wszyscy którzy zapisali się w historii NW- to byłby na prawdę bardzo wzruszający spektakl:)

 

To by było piękne :') Mogliby się wreszcie pogodzić i walnąć jubileuszowy koncert na dwudziestolecie zespołu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu zawirowań w opcjach wokalu w NW marzy mi się koncert gdzie wystąpiliby w pozytywnej atmosferze wszyscy którzy zapisali się w historii NW- to byłby na prawdę bardzo wzruszający spektakl:)

 

To by było piękne :') Mogliby się wreszcie pogodzić i walnąć jubileuszowy koncert na dwudziestolecie zespołu :)

 

Chyba wszystkim fanom się marzy, ale przypuszczam, że prędzej Tuo zjadłby swój piękny kapelusz, niż pozwolił na coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O nie! Anette proszę nie tykać się żadnych duetów z Tarją' date=' bo nie potrzebuję słuchać tych wulgarnych i bezczelnych komentarzy na temat tego jak Nette słabo wypada na tle Turunen. Szkoda mi jest tej kobiety. Wniosła tyle ciepła i miłości do tego zespołu, scaliła mnie z tą piękną kapelą... Ludzie jej nie potrafią docenić. Nie raz była mieszana z błotem i wieszano na niej psy. Jako jej fan przeżywałem to równie mocno co ona. Teraz jest Floor i hejty na temat Olzon trochę ucichły i niech tak zostanie. Nie potrzebuje powtórki z rozrywki, w związku z powyższym nie zgadzam się na takie wynalazki. Ament.[/quote']

Dlaczego? Przecież jeśli to będzie nowa kompozycja, z odpowiednim podziałem linii wokalnych, to mogłoby powstać coś naprawdę wspaniałego. Przykładowo, jakaś delikatna balladka, w których przecież Anette wypada rewelacyjnie. Jedna nadałaby utworowi delikatności i uczucia, druga gracji. Jedyna czemu byłabym przeciwna, to gdyby jakiś fragment miały zaśpiewać równocześnie, bo o ile w studio można to sobie ładnie złożyć, tak na żywo obawiałabym się, że jednej lub drugiej nie byłoby słychać (no chyba, żeby było to np. rozmarzone la la la /na na na/itd xD).

 

To by było piękne :') Mogliby się wreszcie pogodzić i walnąć jubileuszowy koncert na dwudziestolecie zespołu

Jak już to całą trasę, też chcę to zobaczyć:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zdecydowanie wole glos Tarjii

Anette, Anette.... Jakas taka..... pospolita? bardziej bez charakteru........

Pasowala bardziej do The Rasmus niz do NW, nie mogla sprostac Tarji i jej nieziemskiemu glosowi.

Tarja miala pewnego rodzaju klase, a Anette byla nijaka

Uroda Tarji jej styl i glos a Anette i jej uroda, styl i glos?

Tarja to jednak legeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zdecydowanie wole glos Tarjii

Anette, Anette.... Jakas taka..... pospolita? bardziej bez charakteru........

Pasowala bardziej do The Rasmus niz do NW, nie mogla sprostac Tarji i jej nieziemskiemu glosowi.

Tarja miala pewnego rodzaju klase, a Anette byla nijaka

Uroda Tarji jej styl i glos a Anette i jej uroda, styl i glos?

Tarja to jednak legeda

 

Legenda? Hmm może i można tak powiedzieć, ale bardziej ze względu na jej burzliwą przeszłość z NW ;)

Nie zgadzam się z tym, że Anette jest pospolita. Też podobało mi się bardziej to jak brzmiała w The Rasmus niż na DPP... ale nie nazwałabym jej nijaką. Co z Imaginaerum? W każdej piosence wcielała się w inną rolę. I wszystko to wyszło jej naprawdę świetnie! Slow, Love, Slow - pięknie zaśpiewane, zupełna nowość w twórczości zespołu, ale wyszło IMO bezbłędnie. Scaretale - uwielbiane przez sporą rzeszę ludzi, Anette zrobiła z tego swoim głosem naprawdę straszną historię. Turn Loose The Mermaids, Rest Calm, The Crow, The Owl And The Dove - w takich kawałkach Anette wypada świetnie. I to był jej czas, pokazała na IM, że potrafi sobie świetnie radzić i powiedziałabym, że na tej płycie udowodniła również, że jest dla niej miejsce w NW i jak najbardziej tam pasuje.

 

I jeszcze co do jej stylu... Też nie pasował mi do muzyki jaką tworzy NW, ale z drugiej strony... Nightwish tak naprawdę nie ma żadnego wizerunku scenicznego. Tworzą świetną muzykę, ich koncerty potrafią nieraz być cudowne (coraz lepsze), ale każdy z nich ubiera się jak chce. Nie tworzą jakiejś spójnej całości... Więc w sumie na tle całej grupy była taka sama jak oni - ze swoim własnym stylem nie mającym nic wspólnego z jakimkolwiek wykreowanym przez nich wszystkich wizerunkiem scenicznym.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu zawirowań w opcjach wokalu w NW marzy mi się koncert gdzie wystąpiliby w pozytywnej atmosferze wszyscy którzy zapisali się w historii NW- to byłby na prawdę bardzo wzruszający spektakl:)

 

To by było piękne :') Mogliby się wreszcie pogodzić i walnąć jubileuszowy koncert na dwudziestolecie zespołu :)

 

Chyba wszystkim fanom się marzy, ale przypuszczam, że prędzej Tuo zjadłby swój piękny kapelusz, niż pozwolił na coś takiego.

Kto wie, na co nasz maestro jeszcze pozwoli :P Naprawdę, po tylu latach mógłby im wreszcie ten śmiertelny foch przejść. (Odnoszę wrażenie, że mam zbyt optymistyczne podejście do sprawy.)

 

 

Swoją drogą, dziwnych kiecek Anette czepia się tyle osób, a trómetalowe sandały i skarpetki Marco nikomu nie wadzą :P Znaczy, ja u niego lubię tą kombinację, ale też, zdaje się, niespecjalnie pasują do muzyki NW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... mi się osobiście wydaje, że wielu uważa Anette za 'pospolitą i bezbarwną' przy Tarji, ponieważ nie wiem czemu, wśród mnóstwa ludzi panuje przekonanie o wyższości śpiewu operowego nad każdym innym..Fakt kiedy ktoś śpiewa operowo jak Tarja to na pewno na wielu robi to ogromne wrażenie, bo jest to rzadziej spotykane niż barwa Anette, co w żaden sposób nie ujmuje jej talentowi. :) DPP, za którą Olzon jest często krytykowana była płytą naładowaną różnymi emocjami, niekoniecznie tymi dobrymi, była płytą, którą zespół chciał wydać też dlatego, by pokazać, że się nie poddadzą. Cała atmosfera tam była dość napięta i może dlatego nie wszystko wyszło tam jak należy, ale podobnie jak Evi uważam, że na Imaginaerum pokazała się z tej najlepszej strony i udowodniła wielu marudom i tym, co to najlepiej krytykują, a nie docenią, że ma talent i nadaje się do NW. Co do jej ubioru to szczerze nawet nie zwracałam na to uwagi..Może dlatego, że nawet na co dzień tego nie robię. Generalnie zwisa mi, co kto ma na sobie, wolę zając się swoim ubiorem. :D Tak więc w tym temacie ciężko mi się wypowiedzieć. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie to głos Tarji jest bardziej "pospolity" ;-; W tym gatunku muzyki jest pełno operowych głosów, dużo kobiet ma też podobny głos wśród śpiewaczek operowych (nie podam konkretnych przykładów bo ich wszystkich nie ogarniam), a Anette na IM zmienia sposób śpiewania przy różnych utworach przez co jej wokal się wyróżnia. Nie mówię, że głos Tarji jest nudny, ale kto by chciał słuchać wciąż tego samego w różnych opakowaniach? NW stworzyło coś nowego, a wokal Anette świetnie się w to wpasował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KLIK

 

Cóż to się pojawiło? Anette zdjął strach, że fani ją zjedzą żywcem (słusznie) i postanowiła powtórzyć to samo, co już kiedyś oznajmiła w odpowiedzi na pytanie fana... tyle, że oficjalnie. Niech wszyscy widzą, wiedzą i nie zlinczują!

 

Nota bene; w komentarzach pod spodem zdarzają się utarczki fan kontra Anette. Nowe stadium wojen; zamiast fan vs fan, mamy Anette vs fan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette pod komentarzem Diego napisała, że nie chce być na tym dvd przedstawiona tak jak Tarja w End of an Era.

Nie wiem czemu, ale Tarja nie była jakoś negatywnie przedstawiona w w.w dokumencie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.