Jump to content
beatag60

Anette Olzon

Recommended Posts

Moim zdaniem Anette na wszelkie możliwe sposoby próbuje ściągnąć na siebie uwagę. Wiadomo, że jeśli odpowie na pochwałę od hejterów Floor, to natychmiast wywoła to dyskusję wśród fanów Nightwisha i znowu będzie o niej głośno (przynajmniej przez chwilę). Czyżby działa w myśl zasady '' nie ważne czy mówią dobrze, czy źle, ważne, żeby mówili''?

Ona po prostu zdaje sobie sprawę z tego, że od kiedy nie ma jej w Nightwishu, to zainteresowanie jej osobą przycichło. Płytę trzeba jednak wypromować, a skoro nie może obronić się muzyką, to wzbudza wokół siebie sztuczne zainteresowanie.

Chyba wszyscy pamiętamy, jak kilka miesięcy temu robiła z siebie straszną ofiarę. ''Och jestem taka skrzywdzona przez świat, tak okrutnie mnie potraktowano''.

Na sam koniec dodam, że jak dla mnie Anette ma ogromne parcie na szkło i jest strasznie fałszywą osobą. Nie lubię jej.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest mi najbardziej szkoda Floor, bo to wszystko obywa się jej kosztem. Anette to świnia i tyle powinna trochę siedzieć cicho. Tarja pokazała, że mimo, że jest od niej młodsza, ale ma większa klasę od niej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi sie ze Flor jest taka święta, w jednym wywiadzie mówi ze jakiś czas wiedziała ze NW poprosi ja o koncertowanie od stycznia a w dokumencie ze miała 48h na nauczenie się setlisty. Cos tu bardzo smierdzi. To ze AO nie pasuje do NW wiadomo, ale walka z zespołem idzie mi juz na nerwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wydaje mi sie ze Flor jest taka święta, w jednym wywiadzie mówi ze jakiś czas wiedziała ze NW poprosi ja o koncertowanie od stycznia a w dokumencie ze miała 48h na nauczenie się setlisty. Cos tu bardzo smierdzi. To ze AO nie pasuje do NW wiadomo, ale walka z zespołem idzie mi juz na nerwy.

 

Błąd, Metallinko, błąd. Najpierw, zanim napiszesz, zorientuj się dobrze, czy posiadasz pełne informacje na temat sprawy. Floor wiedziała od dawna, że dołączy do NW w razie długotrwałej (może permanentnej - nie było wiadomo) nieobecności Anette, ale ta nieobecność miała mieć miejsce znacznie PÓŹNIEJ o, około, pół roku później, ale Anette strzeliła, mówiąc wprost, focha, że śmiano zastąpić ją wokalistkami podczas niedyspozycji i, że jej o tym nie poinformowano (niby jak mieli to zrobić - trzeba było działać szybko!) oraz musiała się wyżalić w internecie (tu pierwszy raz wyszły jej skłonności do internetowej propagandy brudów, które powinny najpierw zostać obgadane przez zespół, a nie ogłaszane wszem i wobec), co spowodowało kłótnie i Anette odeszła WCZEŚNIEJ, niż planowano, więc Floor została poproszona o przybycie WCZEŚNIEJ i zastąpienie Anette i to dlatego, choć wiedziała, że ją zastąpi (nie spodziewała się jednak, że nastąpi to tak szybko), miała tylko 48 godzin na nauczenie się setlisty. O takim rozwoju wypadków zadecydował przypadek w postaci wcześniejszego odejścia pani Olzon.

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette zazdrości Floor, że tak szybko fani ją zaakceptowali. Olzon kosztowało to o wiele, wiele więcej wysiłku. Nic dziwnego, że nie potępia "hejterskiego" profilu Jansen i na dodatek dziękuje za pochwałę swojej osoby. Niezła przykrywka.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Anette zazdrości Floor' date=' że tak szybko fani ją zaakceptowali.[/quote']

I to jest główny powód hejtowania Floor. Zwolennicy Anetki nigdy jej nie polubią. Trudno Floor jest lepsza nic z tym nie zrobią. Anetka śpiewała oby śpiewać a Floor wkłada w to całe swoje serce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś zakłada fanpage (to się tak nazywa? XD Nie mam facebooka i nie bardzo się orientuję) służący do hejtowania. to musi mu się naprawdę nudzić. Albo lubi marnować życie. o.O

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś zakłada fanpage (to się tak nazywa? XD Nie mam facebooka i nie bardzo się orientuję) służący do hejtowania. to musi mu się naprawdę nudzić. Albo lubi marnować życie. o.O

 

Czytałem wypowiedzi tego fanpage "hejterskiego" Floor. Osoba, która go założyła nie ma własnego życia i angażuje się w cudze. Miesza się w nieswoje konflikty, oczernia zespół i Floor. Czy ludzie wreszcie zrozumieją, że Nightwish to NIE jest życie? To jest zespół, muzyka, emocje.

Niektórym brakuje dystansu i mocno przesadzają. I mam tu na myśli nie tylko "hejterów" Floor ale też Anette, którzy pod niemal każdym filmem na YT pisali obraźliwe komentarze.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a może przestańmy o niej mówić/pisać - lepiej zajmować się tymi, którzy zachowują się normalnie i w normalny sposób ( bez publicznego prania brudów, nie cudzym kosztem) promują swoją muzykę. Ona chce rozgłosu za wszelką cenę i kiedy komentujemy jej zachowanie, czy w ogóle coś o niej piszemy to oznacza tylko, że jej sposób promocji jest skuteczny i robimy to czego ona chce czyli ciągle o niej mówimy, piszemy, nie zapominamy. I może nauczy się, że właśnie w ten sposób należy się promować bo jest to dla niej korzystne. ( chociaż nie wiem czy ta strategia, którą sobie Anette obrała nie obróci się przeciwko niej samej).

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogratulować Anecie, osiągnęła to co chciała, teraz wszyscy o niej gadają, tylko czy warto się tak wygłupiać dla kilku miesięcy rozgłosu? W sumie to rozumiem jej żal do fanów NW, bo ona na początku zbierała niezłe cięgi, a Floor od razu wszyscy polubili. A przecież to chłopaki wybierali wokalistkę, więc do nich też powinny być kierowane pretensje, bo wiedzieli kogo biorą i jaki ta osoba ma głos. Nie to, że jej bronię, bo gdyby nie te jej wszystkie komentarze to byłoby mi żal Anety.

 

 

Anetka śpiewała oby śpiewać a Floor wkłada w to całe swoje serce.

Tego nie wiesz. Mimo, że wszystko wskazuje na to, że Floor jest bardziej miła od niej, to nie znaczy, że Aneta nie śpiewa z oddaniem. Śpiewa od dziecka, to jej zawód i zapewne sprawia jej to przyjemność, więc dlaczego nie ma śpiewać z sercem? Co innego jej postawa wobec ludzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam dość tego wszystkiego. Ok, Anette odeszła, przyszła Floor i tyle. Skupmy się na tym co obie panie zrobiły dobrego w zespole.

A co do profilu Floor Jansen Haters-ktoś tu się powinien udać do psychiatry.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acha, czyli hejtowanie Anette jest spoko, ale świętej Floor już nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acha' date=' czyli hejtowanie Anette jest spoko, ale świętej Floor już nie? [/quote']

 

Kolega motorade, zdaje się, nie wyszedł jeszcze z pokoncertowego szoku. :D Czyli zabawa musiała być przednia!

Widzę jednak, że temat "hejtowania" wciąż aktualny. :) Nie chcę się powtarzać, więc polecam mój post, o tutaj: http://forum.nightwish.pl/watek-anette-olsson?pid=37897#pid37897

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi Adrianie, co innego moje postkoncertowe "zdenerwowanie", a co innego zdanie Metalinki,

A co do profilu Floor Jansen Haters-ktoś tu się powinien udać do psychiatry.
które doprowadziło mnie do szewskiej pasji i zastanawiam się nad usunięciem konta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Drogi Adrianie' date=' co innego moje postkoncertowe "zdenerwowanie", a co innego zdanie Metalinki
A co do profilu Floor Jansen Haters-ktoś tu się powinien udać do psychiatry.

 

Uwierz mi, że jak, by założył ktoś profil "Anette Olzon - Heaters" to też bym tak powiedział, bo zakładanie takich stron jest chore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motoś, imo zakładanie fanpejdża którego jedynym celem jest hejtowanie to durnota i bezsens, nieważne, czy to fanpejdż hejterów Floor, Anette, Lady Gagi czy kogokolwiek innego :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogi Adrianie' date=' co innego moje postkoncertowe "zdenerwowanie", a co innego zdanie Metalinki
A co do profilu Floor Jansen Haters-ktoś tu się powinien udać do psychiatry.

 

Uwierz mi, że jak, by założył ktoś profil "Anette Olzon - Heaters" to też bym tak powiedział, bo zakładanie takich stron jest chore...

 

No strona o grzejnikach Anette faktycznie byłaby chora.

motorade - naprawdę nie rozumiem twoich rozterek. Co cię boli? Że ludziom pasuje Floor? Sam pisałeś, że się do niej przekonujesz, że podoba ci się jak śpiewa... Serio, nie ogarniam.

Odnosząc się do tego komentarza samej pani Olzon - nie wiem, może nie zauważyła nazwy profilu? Po prostu odpisała z rozpędu? Taka była moja pierwsza myśl. Ale jeżeli faktycznie zrobiła to celowo, to nie świadczy to o niej wcale dobrze i jest to nie na miejscu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie było-nie popieram zakładania żadnych haterskich profilów. Nienawiść jest tak paskudna, po co sobie zawracać nią głowę? Jeszcze jedna sprawa: jak można nienawidzić kogoś kogo się nie zna? Możemy sobie uwielbiać Floor czy Anette, ale ich nie znamy-więc to uwielbienie/lub nienawiść/ powinno dotyczyć twórczości, bez wycieczek prywatnych.

Anette, zdaje się, trochę odjeżdża po tym rozstaniu z NW. Rozstania bolą, ale bez przesady...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat o Nette (w ogóle gdzie powinien być temat o Nette? W innych artystach czy tutaj? )

 

 

Cover For the Heart I Once Had. Czasami nawet trafia we właściwą nutę :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Cover For the Heart I Once Had. Czasami nawet trafia we właściwą nutę :>

 

Nawet bardzo "czasami" :)

Zastanawia mnie powód udostępniania tej tfurczości, że posłużę się określeniem @PaulaEija.

W świetle udzielanych wywiadów wygląda na to, że postanowiła definitywnie zerwać z "okresem NW" razem z fanami :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cover For the Heart I Once Had. Czasami nawet trafia we właściwą nutę :>

 

Nawet bardzo "czasami" :)

 

Ale jak już nie trafia, to skóra cierpnie... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk od Anetki. :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo, ale to bardzo, bardzo amatorski. Anette wróciła do stanu sprzed NW - robi muzykę dla bardzo niewielkiej (i ciągle przypuszczam zmniejszającej się) grupy fanów.

 

Cóż... Dobrze, że studiuje to pielęgniarstwo jednak...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo, ale to bardzo, bardzo amatorski. Anette wróciła do stanu sprzed NW - robi muzykę dla bardzo niewielkiej (i ciągle przypuszczam zmniejszającej się) grupy fanów.

 

Cóż... Dobrze, że studiuje to pielęgniarstwo jednak...

 

Co ty wypisujesz?! Tego sie czytać nie da... Piosenka jest niezła,ale fakt teledysk bardzo tanim kosztem zrobiony.. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo, ale to bardzo, bardzo amatorski. Anette wróciła do stanu sprzed NW - robi muzykę dla bardzo niewielkiej (i ciągle przypuszczam zmniejszającej się) grupy fanów.

 

Cóż... Dobrze, że studiuje to pielęgniarstwo jednak...

 

Co ty wypisujesz?! Tego sie czytać nie da... Piosenka jest niezła,ale fakt teledysk bardzo tanim kosztem zrobiony.. :P

 

Lucid to, co ty piszesz to się nie da czytać. Zgadam się razem z Sami ten teledysk kipi amatorszczyzną... Jeśli będzie dalej robić takie piosenki to nie wróżę jej sukcesów... I jeszcze raz zgadzam się z Sami, że dobrze, że studiuję pielęgniarstwo może w tym będzie dobra. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.