Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Zniszczyłam sobie zamek w mojej ukochanej torbie podczas pakowania książek na matematyce (.. przynajmniej dobrze że była to ostatnia lekcja) i muszę sobie kupić w końcu tą kostkę - plecak :P

 

Polecam jako dumny posiadacz tego kultowego-jak-wiadomo-co plecaka ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zostałem dopuszczony do egzaminu zerowego z matematyki i musiałem dzisiaj rano wstać, żeby się o tym dowiedzieć. No i niedługo sesja. Na szczęście czekają na mnie egzaminy pierwsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boli mnie to, jak ludzie nie rozumieją tekstów KoRna i Slipknota i oceniają, że to bezsensowne darcie mordy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Boli mnie to' date=' jak ludzie nie rozumieją tekstów KoRna i Slipknota i oceniają, że to bezsensowne darcie mordy... [/quote']

Niepotrzebnie dokładasz sobie zmartwień. Większość moich znajomych nie rozumie muzyki, której słucham, pasji, zainteresowań, celów itp. I dobrze mi z tym! Dziękujmy za różnorodność, dzięki niej życie nie jest nudne. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojciec założył mi na okno moskitierę, a te badziewia jak były tak są :v

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na idiotę, który rozjechał trzy kaczątka, które ich matka przeprowadzała przez drogę. Odjechał sobie jak gdyby nigdy nic a kolejni kierowcy nawet nie starali się ich omijać. Brak słów i pojęcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znieczulica.. swoją drogą nienawidzę ludzi, którzy wyprzedzają mnie żeby za 100 m zahamować i skręcić w lewo, matko jak to mnie wkurza. Aż chce się wysiąść i wgnieść takiego cwaniaka w fotel. Kiedyś nie wytrzymam i tak zrobię.

Codziennie jadąc do pracy widzę rozjechane zwierzęta i zastanawiam się jakim trzeba być nieogarem, głupcem i nieudacznikiem drogowym żeby przejechać np. jeża. To zwierzak niezbyt szybki więc po drodze jakiś czas idzie. A ludzie zazwyczaj nie mają takiego refleksu bo akurat myślą o kolejnym piwie jak wrócą do domu czy gadają przez telefon. Niedawno też samochód przejechał kotkę, która mieszkała u nas. Osierociła 4 małe kociątka. Tyle szczęścia w tym wszystkim, że już same jedzą pokarm stały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ciągu 3 dni słyszałam że ktos znalazł pieski. Przedwczoraj 4,dzisiaj 8 i koleżanki chłopak był świadkiem jak irlandzkie bękarty chciały psiaka utopić. Zabrał go i jest u nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie przeraża nieogarnięcie przez człowieka praw natury. Budowane obwodnice i wszelkie wielkie budowlane projekty burzą spokojne życie zwierzaków w naturze. Wiadomo, że trudno zapewnić im komfort bytu wśród szumu maszyn i ogólnym ludzkim hałasie, ale tu może właśnie naciśnij kierowco hamulec, bo zwierzyna uciekając w panice wpada wprost pod koła pędzących samochodów:(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Beata- zasada jest taka, że człowiek bez przyrody nie przeżyje, za to przyroda bez człowieka będzie się miała bardzo dobrze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekam na brak pracy sezonowej w moim mieście. Nic nie mogę złapać, znaczy się nic porządnego (bo np. roznoszenie ulotek to praca nieopłacalna i pełna pracodawców, żerujących na naiwności młodych osób). Wszyscy oczekują dwuletniego doświadczenia, prezencji itp. Ech. Do tego ciągle trzyma mnie strach, że ten, kto pracę mi w końcu da złapie mnie na jakiś kruczek prawny, nie wypłaci kasy, czy dopuści się innych nadużyć. Łatwo o to, gdy taki zobaczy młodą osobę. Rok temu pracowałam sobie, jako pomocnik w Tesco; w mojej umowie było więcej kar niż korzyści, robota była naprawdę podła (na ladzie z mięsem), a kasę dostałam dopiero w cztery miesiące po pracy i to jedynie z 300 zł. Szału nie było, a stresu co niemiara. :dodgy: Mam uraz do prac sezonowych po zeszłym roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim regionie dość dużo osób wyjeżdża na np. 4 tygodnie do Holandii do pracy, wracają i mają jakieś 6-8 tysięcy na czysto.Zawsze możesz spróbować poszukać czegoś przez agencję pracy - znam kilka takich udanych prób.

Ja narzekam na upał... Za ciepło to też nie dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.punktwidzenia.org.pl/

KONKURS

 

Jeśli uczysz się w szkole podstawowej lub gimnazjum, a książki zmieniają Twój sposób patrzenia na świat, pobudzają wyobraźnię, poszerzają horyzonty; jeśli świat fantazji jest dla Ciebie światem równoległym, którego nie oddałbyś za żadne skarby świata…

 

Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

 

Fundacja Punkt Widzenia w ramach projektu “Równia literacka” zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w konkursie “mój ulubiony bohater/bohaterka literacki/ka”

 

Wyślij do nas esej na 2000 znaków o Twoim ulubionym bohaterze literackim/bohaterce literackiej, napisz kto zrobił na Tobie największe wrażenie, kim chciałbyś/chciałabyś być a kim na pewno nie. I najważniejsze: dlaczego?!

 

My chcemy czytać, bardzo, szalenie!

 

Zwycięzca otrzyma TABLET GOCLEVER ARIES 785 a 20 wyróżnionych prac zostanie nagrodzonych książkami prezentującymi bohaterów i bohaterki przełamujące

stereotypy płciowe.

 

Na prace czekamy:

pod adresem mailowym: kontakt@punktwidzenia.org.pl,

pocztowym: Fundacja Punkt Widzenia, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław,

lub Facebookowym: www.facebook.com/pages/Równia-Literacka

do 15 czerwca 2014 r.

Taki fajny temat, a ja cały czas nie mogę się zabrać do pisania ;-; A nie mogę, bo nie mam pojęcia, o kim napisać ;-; Cholera, przecież ja trochę książek czytałam w tym swoim krótkim żywocie, może nie było ich jakoś specjalnie dużo, ale jednak coś tam, w odróżnieniu od moich kolegów i koleżanek z klasy, czytam ;-; A mimo to NIE WIEM, kto wywarł na mnie największe wrażenie i kim chciałabym być ;-; Na pewno jest taki bohater czy bohaterka, ale... Zaćmienie no ;____;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nienawidzę moich studiów, tak dużo wymagań, a kolokwia zdają zwykle nie te osoby, które się uczą tylko te, które ściągają. Chciałabym już mieć taką edukację za sobą i uczyć się na własną rękę....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem o czym mówisz Nymf. Mam wysoki poziom cukru we krwi i jestem jak magnez na te paskudztwa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nymph: nie wierzę, że to napiszę, swego czasu ciągłe katowanie tego tekstu trochę mnie irytowało, ale... Sorry, taki mamy klimat :> Komarom tu ciepło i miło :>

@Cameloth: no nie wiem. Lubię LOTRy i "Hobbita", cenię Tolkiena za ten ogromny świat, który stworzył, a mimo to jakoś żadna z postaci nie zdobyła mojej większej sympatii. Najciekawszą był chyba Gollum :D A reszta... Lubię hobbity, Gandalfa, Legolasa, Aragorna, Galadrielę, ale nie jakoś przesadnie.

Narzekam, bo jakoś tak mi gorąco. Chociaż jest wieczór. I w ogóle narzekam na te upały ;-; Wszystko, co powyżej 20 stopni, jest zbędne ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Na komary działa któraś witamina B. Albo 6, albo 12.

Narzekam, bo pogoda na Podlasiu jest zmienna. Raz ciepło, raz deszcz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś jest jeden z tych bardzo, bardzo złych dni, w których mam ochotę zabijać. Albo przynajmniej doprowadzić do spotkania czyjejś twarzy z płytką chodnikową...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dosyć wszystkiego. Czuję, że znisczyłem i przegrałem swoje życie. Mam taki nastrój już od 2 tygodni i nic tego nie zmienia.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały dzień pada i z moją kobietą siedzimy w domu, a chcieliśmy po mieście połazić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.