Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

E tam brzuszki... :) Ćwiczy ktoś ze mną Chodakowską albo Mel B? :D

Ja zjadłam 4 pączki, podzieliłam się też z kolegami z pracy, Irlandczykami :D Bardzo im smakowały :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jeszcze w temacie faworków: ten ostatni to był chyba błąd. Trochę mnie mdli od tej słodyczy. :-D

Metka, ja tam skaczę na skakance :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też fajnie. Ja nie mam za bardzo gdzie. Może jak się w końcu przeprowadzimy do domu to wtedy poskaczemy. Póki co Skalpel i widać jak brzuszek maleje ♥

Może na Gran Canarii nie bdzie mi się tłuszcz wytapiał :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy mini zlot :3

 

I Fik mi zostawił swoją bluzę, która (na razie) jest pełna jego zapachu :3

 

Czuję się szczęśliwa ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam staż! ♥ Jak się ciesze ^^

I wszystko powolutku zaczyna się układać. I mimo tego, że musiałam wstać 6/7 h wcześniej niż zwykle, to dzień bardzo udany i cały 'z bananem na twarzy' : D

Pozytywnie!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam staż! ♥ Jak się ciesze ^^

To super, gratki ;)

Polonistce spodobał się ten gniot, znany też jako "mój eseistyczny debiut" :3 Ale i tak mam nadzieję, że na jutrzejszym konkursie będzie rozprawka, bo szybciej się ją pisze. (Właśnie, jutro mam wojewódzki etap konkursu z polskiego, trzymać kciuki ^^)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam staż! ♥ Jak się ciesze ^^

 

Jak ci zazdroszczę ja rozsyłam CV po restauracjach i nie tylko, ale żadnej odpowiedzi nie mam....

A gdzie i co będziesz robić? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Milka ;*

Marcin ja z bezrobocia dostałam : ) Sama szukałam roboty z 9 miechów, nosiłam cv nawet tam gdzie nie potrzebowali i dopiero teraz coś się trafiło, ale z urzędu.

W biurze robię, Zarząd Dróg Powiatowych : D W dziale administracji : D Dzisiaj byłam pierwszy dzień, zapowiada się dobrze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już 2 lata na bezrobociu tez, ile się nałaziłem roznosząc cv nawet tez tam, gdzie ofert nie ma i nic żadnego odzewu. Zapełniam to wolontariatem i grą w przedstawieniach. Ale fajnie, że ci się pierwszy dzień podobał oby tak dalej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki dzięki ;3

To kiedy Ty szkołe skończyłeś? ; o Myślałam, że też jesteś '94

I nie miałeś ofert z bezrobocia? :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na waszą rozmowę, utwierdzam się w przekonaniu, że zrobienie kariery w muzyce, pisarstwie czy na jutubie to byłaby świetna opcja :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem po dwuletniej zawodowce kucharskiej którą skończyłem 2012 roku. Teraz się uczę w Technikum uzupełniającym tez w kierunku gastronomi. U nas na Warmii teraz ciężko z pracą moja siostra ma prace po znajomości. Może mam nadzieje się to zmieni.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, fajnie :)

 

A ja 30 sierpnia jadę na szkolenie Sol Republic-taka firma słuchawkowa :P Ponoć mamy dostać od nich słuchawki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka gratulacje : )

 

Metallinka mi też by się przydały xD Nie da się tam jakoś wkręcić? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nie bardzo. Ja się w ostatniej chwili o nich dowiedziałam. Ale będzie fajnie! I całkiem blisko do hard rock Cafe ♡

Żeby się żaden moderator nie czepiał, to właśnie to szkolenie mnie uszczęśliwia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf, dzięki :)

Krokusy rozkwitły ♥ I znalazłam przebiśniegi w naszym lasku ♥ I jest tak ciepło i fajnie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cztery z egzaminu z biologi z genetyki ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: a fakt, jest tam literówka. Nawet nie zauważyłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiosna, słońce, ciepło. Aż wracają chęci do życia po dołującej szarudze! Ciekawe czy na Sami i jej weltszmerc też podziała? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie było ślicznie w niedzielę, nawet poszłam po pracy na spacer po parku :D Tyle miałam energii, słoneczko, cieplutko... Teraz znowu chmury i depresja. Ale hey ho, idzie wiosna! Piękny czas. I mam wolny weekend. I następną sobotę, niedzielę i poniedziałek. Istne szaleństwo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiosna, słońce, ciepło. Aż wracają chęci do życia po dołującej szarudze! Ciekawe czy na Sami i jej weltszmerc też podziała? ;)

 

Haha, czy dzięki Pauli całe DE uważa, że jestem chodzącym weltszmercem? :)

Tak nawiasem, uszczęśliwiło mnie dziś to, że przyszła do mnie paczka urodzinowa (pierwsza! :)) od najlepszej przyjaciółki. Zebrała wszystkie moje 'twory' pisarskie, które jej kiedykolwiek wysyłałam, w jedną książkę. Wydawnictwo też być musi... :)

vv7sw0tkfktm.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

To naprawdę świetny prezent, Sami! Też bym się cieszyła z czegoś takiego, hoho, pierwsze wydanie xD Ile stron liczy sobie to dzieło :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.