Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Najlepszy w klasie wynik z próbnej rozszerzonej z polskiego - 97%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam w Wyborczej tegoroczny próbny egzamin gimnazjalny z angielskiego. Prościzna, jak wszystkie zeszłoroczne, które robiłam w gazecie. Zapewne nasz też taki będzie... Jestem dobrej myśli ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam z próbnego egzaminu z polskiego 94%, a z historii i z wos-u mam najlepiej w klasie, chociaż nie wiem ile mam % :P.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA UWAGA!!!

 

Invusia zagrała w jasełkach oazowych, na przedsmak jest trailer :> Jestę hanyską, widać mnie w dwóch scenach, na końcu kółeczka w czerwonym sweterku i podczas wędrówki gdzie idę zaraz za dziećmi. Podziwiać! :devil:

 

 

Btw. Obok mnie w kółku stoi Fik :P

Tak mnie to uszczęśliwiło ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzyka z Requiem For A Dream *.* I to takie, co lecie po Requiem, co wszyscy znają, ja też, ale nie mogę sobie przypomnieć, z czego to *.* I Two Steps From Hell, jeśli się nie mylę, a raczej się nie mylę *.* I widzę Invusię i Fika *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to takie, co lecie po Requiem, co wszyscy znają, ja też, ale nie mogę sobie przypomnieć, z czego to *.*

 

Z Archiwum X ??

Fajny zwiastun. Kiedy wchodzi do kin? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam piękny sen. Dlaczego się obudziłam? ; ( Cholerny budzik. Był to jeden z najlepszych snów w moim życiu. A przynajmniej z tego, co mi wiadomo. Aż sobie go zapisałam, tyle co pamiętam, ale nie umiem znaleźć słów, które oddałyby to, co czułam. Czym to dla mnie było. Oczywiście był pogmatwany jak wszystkie i ciężko było go poskładać. Dużo momentów mi też uciekło, próbuje sobie przypomnieć, ale nic ... Oprócz tego, że był piękny, był też troche przerażający. Soł macz emocji, adrenaliny i w ogóle.

Ja chcę ciąg dalszy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

dorzucę swoje 3 grosze :) uszczęśliwiło mnie, że FB staje się coraz mniej popularny na rzecz Instagramu :) mniej reklam, więcej zdjęć, mniej podpisów narzekających na życie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie coś, gdy całkiem przypadkowo wpisałem "Xmas" w Googlach.

Sprawdźcie sami ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie! Udostępnili Korpiki dla zwykłych userów na karaoke! HEPILIDYLHEPILIDYLHEPILIDYLBUZER :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, no i uszczęśliwia mnie to, że jutro ostatni dzień. Ale i tak prawdopodobnie wszystkie lekcje (oprócz godziny wychowawczej, która jest z rana, więc ci, którzy chodzą na ósmą, nie będą mogli wtedy dotrzeć) to będą próby jasełek, a Emi śpiewa w chórze... Dlatego Emi zadowolona, bo koniec z lekcjami na ten rok :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam ślicznego Tłosia od Sami. ♥ Jest cudny, zaraz go dodam do jej galerii. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja dostałam dzisiaj płytę Opeth od gościa, którego nawet nie znam. Ja naprawdę nie wiem skąd on wiedział, że tego słucham. Przypuszczam, że po prostu kupił swoją ulubioną płytę :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale jakto go nie znasz i dostałaś od niego płytę? Tak normalnie na ulicy? Gdzie są tacy ludzie? Jadę tam ^^.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że zakończyłem kupowanie prezentów :D :D

JUŻ MNIE DO SKLEPU NIE WCIĄGNIECIE ŹLI SPRZEDAWCY ZŁA CZYSTEGO !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dave, Maggie, na wigilii klasowej :)

Ale opcja z rozdawaniem płyt na ulicy też mi się podoba :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy telefoooon, nareszcie ♥

Znaczy... jeszcze nie... dopiero na święta...

Ale taka happy jestem ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.