Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Jako, że pracuję na kasie (nie w żadnym markecie) to uszczęśliwiają mnie klienci tak samo przyjaźnie się do mnie zwracający jak ja do nich, oraz tacy, co za zakupy płacą mniejszymi nominałami w ilości zbliżonej do tej na rachunku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi jest kochana i zamknęła ten idiotyczny wątek Ivana :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że wszystko na święta mam zrobione z wyjątkiem, że choinkę trzeba ubrać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwił mnie uroczy zaciesz córeczki mojej siostry: "To co chciałam! Mikołaj przeczytał mój list!" :D Jeju, jak fajnie jest być dzieckiem ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdałem wewnętrzny egzamin na prawo jazdy teraz czekam na państwowy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo, trzymam kciuki. Powiedziałabym, żebyś się nie denerwował, ale to nic nie da, i tak będziesz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staram się podejść do tego spokojnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkryłam dzięki przyjaciółce najwspanialszy serial ever

"Sherlock"

Jest genialny, naprawdę ♥ Dzisiaj wyszedł pierwszy odcinek trzeciego sezonu, jestem taka szczęśliwa ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś ustawiłam sobie alarm w komórce i zabrałam się za rozwiązywanie matury z matmy na czas (po lekkim zawaleniu próbnej zaczęłam być nieco zrozpaczona stanem swojej wiedzy) i zdałam ją na 50%. Cóż, jeśli nie satysfakcja z pozytywnego rezultatu ciężkiej, całodziennej pracy może poprawić mi nastrój? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendarz z Johnnym Deppem który powiesiłam sobie na przeciwko łóżka i zawsze jak wstaje rano to się na niego gapie ;) I kupiłam sobie przypinkę z NW i przypięłam ją do piórnika i na lekcjach się na nich gapie gdy mi się nudzi :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wreszcie znalazłam sobie kierunek studiów i uczelnię.

Za tydzień WOŚP. A potem tydzień spokoju w szkole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dziś wolne. I jutro też ♥

Idę połazić po sklepach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzę do domu a moja mama słucha Once :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie z przyjaciółką omawiamy nowe superaśne opowiadanie, które będziemy tworzyły na blogu. Przecudowny multifandom wszystkiego czym sie jaramy. Wstępny plan na fabułę jest taki zajebisty, że chyba nie zasnę. Już mnie rączki świerzbią do pisania :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam sen, który w pierwszej połowie był jak marzenie, cudowny ♥ Spędziłam czas z takim jednym człowieczkiem. O masakra jak fajnie XD

Natomiast druga część snu, jak i teraz po przebudzeniu - do bani : <

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam sen, który w pierwszej połowie był jak marzenie, cudowny ♥ Spędziłam czas z takim jednym człowieczkiem.

 

Pewnie z którąś ze swoich żon? xD

 

A ja jestem happy, bo mój pokój zaczyna powoli wyglądać jak MÓJ. Mam ramki ze zdjęciami i nawet kalendarz z kotami ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się znaleźć idealny sposób na parzenie zielonej herbaty. ♥

 

Niech zgadnę: Trzeba się otworzyć na energię i ona mnie poprowadzi i sprawi, że herbata będzie idealna? ;>

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła mi odpowiedź z pracy :) Mają miejsce dla mnie. Jednak się trochę martwię ponieważ muszę być na miejscu między 15 a 25 czerwca nie później. Nie wiem czy dam rady. Oby się udało! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.