Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Milli chodzi zapewne o piątek xD.

 

 

A ja napisałam dzisiaj konkurs z historii, poszedł mi beznadziejnie, ale przynajmniej koniec uczenia :P.

 

No i dostałam spóźniony prezent urodzinowy od koleżanek - koszulkę z napisem "everything sucks", uznały, że to tak pasuje do mojego spojrzenia na świat ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama jest cudowna ♥ :) Kupiła mi dziś koszulkę NW Amaranth w ciucholandzie za... 5 zł :D W stanie bardzo dobrym a w dodatku z moim rozmiarem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mam ferie, więc teoretycznie też więcej czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj mi nawet wyszło Ghost Love Floor z prawie idealnie czystym "for you". ♥

 

I w czwartek nie mam żadnych sprawdzianów! ♥

(A tematy na spr. z historii - tak, większość moich wysiłków pozaszkolnych do szkoły to historia - są przyzwoite. Poza ostatnim nie ma się czego obawiać). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mój cudowny prezent urodzinowy :

 

1780711_542897105817734_1610840677_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój brat wyjechał w góry i wróci dopiero ósmego tudzież dziewiątego lutego ^.^ Nareszcie porządnie od niego odpocznę ^.^

A, no i jutro będę sama w domu prawie cały dzień, będę mogła bez krępacji wydzierać się na całą chatę ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nazywa wolność :) Zazdroszczę..

 

A ja prawdopodobnie kupiłam dwupłytowe Once za 30zł. Jaram się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło, że mój 'grattop' po wielu operacjach został naprawiony i wreszcie, po stu latach mogę znów wbić na forum. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłem z łyżew. Ani razu nie zaliczyłem gleby (lodu?). :) Coraz lepiej mi idzie. Już tak namiętnie nie trzymam się barierek. ;)

 

Było pełno dzieci w wieku 7-9 lat. Daleko mi do ich poziomu. :rolleyes:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam raz na łyżwach, jakieś 3 lata temu, to był zdecydowanie pierwszy i ostatni raz :P.

 

 

Miałam niezapowiedzianą kartkówkę z chemii i praktycznie nic nie napisałam, ale można to poprawić ♥.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ardian' date=' wiem jakie to uczucie : D [/quote']

 

Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam. :D Ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa! Myślę, że tak kilka-kilkanaście razy i będę wymiatał! Wciąga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam zawsze przy bajerce się trzymam na tym zdjęciu się namiętnie tykam jej, a koleżanka mnie ciągnie na środek. Ale zawsze zaliczam pierwszy glebę.:)

 

img_1687.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio jeździłam na łyżwach jak miałam 9 lat. Nawet nieźle mi szło i lubiłam to, ale nie wiem jak teraz bym sobie poradziła :D pewnie zaliczałabym same gleby xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło to że kumpel był przez tydzień w stanach i przywiezie mi mój wymarzony zegarek Samsunga ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to z reguły jest tak, że jadę, jadę, a jak się trochę rozpędzę, to się zaczynam bać, że na kogoś wpadnę i wtedy przestaje mi dobrze iść i zjeżdżam do barierki. :D Ale kawałek przejechać potrafię! Parę razy się już było na tym lodowisku! :happy:

Adi, gratuluję, hm, niewywrotności (o, nie podkreśla mi. Czyli jest takie słowo ^^), ja zawsze przewracam się co najmniej kilka razy. Ale nigdy mnie to jakoś przesadnie nie bolało, większy ból sprawiają łyżwy, które są takie sztywne i których moje stopy nie cierpią ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam 5- z lektury z historii. ♥ I pan pożyczył mi dwie książki o Finach. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

wróciłam właśnie z Katowic z koncertu Dream Theater- zobaczyć swojego idola Johna na żywo....BEZCENNE !

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwił raczej oficjalny news o ślubie Joasi i Tuo. I szóstka z woku na półrocze. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem szczęśliwy, bo nie ma jutro rosyjskiego i sprawdzian został przełożony na poniedziałek oraz dzisiaj nie poszedłem sobie do szkoły, a był sprawdzian z geografii, i słyszałem od koleżanki, że był ciężki, a nic się nie uczyłem. Duża dawka szczęścia ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zaciesz, bo umiem zagrać trzy akordy i początek "Nothing Else Matters" :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, pamiętam jaka byłam szczęśliwa jak potrafiłam zagrać ten początek NEM, nie wiedziałam wcześniej, że to takie proste xD.

A ostatnio nauczyłam się "Don't cry" Gunsów i "Money" Pink Floyd :D. Ale wciąż zamulam pomiędzy akordami -_- .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.