Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Doszły zamówione gadzety :D

 

0ae909cf072809c402527d013ea8b6fa.jpg

 

SP-SFU-NR-14-280x280.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznałam masę fajnych ludzi na MUNie i jaram się, bo jedna dziewczyna z Białorusi jest wielką fanką BBC Sherlocka. I fanujemy sobie na debatach... :)

 

Wreszcie przestałam być nieśmiała ;))

 

A nie lubię tego, że muszę na jutro napisać speecha, typowe lanie wody.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scav, mów : D

 

Udało mi się znaleźć idealny sposób na parzenie zielonej herbaty. ♥

 

Niech zgadnę: Trzeba się otworzyć na energię i ona mnie poprowadzi i sprawi, że herbata będzie idealna? ;>

 

Tak, nie ma drogi do zielonego, to zielone jest drogą. c(*-*c) Udało mi się zjednoczyć z herbatą, rozjaśniła mój umysł dzięki temu, że znalazłem idealny czas parzenia i odczekiwania na idealną temperaturę wody. ♥ Niestety każdy ma inne możliwości techniczne, więc nie zdradzę ile to jest minut, bo i tak to się nie sprawdzi u innych. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezent od kochanego chłopaka z okazji 19-stych urodzin, czyli piękna oryginalna koszulka Imaginaerum i album Imaginaerum 2CD + plakat! :happy: Wysławiam chłopca mego! :-D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! Przyszły mi książki pani Canavan i kamerka, ale i tak jej nie będę używać, bo liczy się mikrofon xD. Teraz tylko czekać na Retrospect ♥. I już po pieniążkach z świąt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Niecałe pół godziny temu wróciłam z WOŚP-u. Bolą mnie nogi i ręka od dźwigania puszki, uszkodziłam sobie prawe kolano, jutro prawdpodoobnie skorzystam ze swojej karty olimpijczyka, bo nie mam ochoty męczyć się z pracami domowymi, ale było warto. W mojej puszce było dokładnie 1249 zł i 10 gr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałam 664,72 zł. Jak na to miasto i ilość wolontariuszy w nim, to dobry wynik ^^ Troche też pomagałam w organizacji.

14h na WOŚPie ._.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszło mi dzisiaj Retrospect Epiki ♥. Co z tego, że jestem chora, przynajmniej mam czas by to obejrzeć i właśnie skończyłam DVD. Taaaakie fajne :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śnieg powrócił :3 Świat wypiękniał :3 Co prawda wolałabym, żeby piękniał sobie już wcześniej, na święta, ale i tak :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszłam beatmapę z czterema i pół gwiazdkami trudności w osu, to takie pro :-D Tylko palec serdeczny mi się od tego klikania zmęczył, ale to nic.

A w ogóle to mamy jeszcze więcej śniegu i jest tak bajkowo na zewnątrz ♥ Wczoraj wieczorem siedziałam sobie tam na tym mrozie na huśtawce z moimi słuchawkami i wróciłam z czerwonym nosem, zmarznięta, pokryta śniegiem i zadowolona :D Tylko nie wiem, czy padający śnieg podobał się moim słuchawkom. Ale one przechodziły już różne warunki pogodowe. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Studia na wydziale biotechnologii prowadzone są systemie punktów kredytowych (system ECTS). Umożliwia to studentom indywidualne kształtowanie profilu studiów oraz studiowanie na innych uczelniach, w szczególności zagranicznych (m.in.

w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Włoszech, Finlandii, Francji).

 

Wydaje mi sie, że Gdańsk ma poważne szanse zostać moim numerem jeden, jeśli chodzi o wybór studiów :> Me gusta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Beata, jesteś z Lublina? Biłgoraj pozdrawia! :D

 

Mnie uszczęśliwił wczoraj kolega z pracy. Załatwił mi przedłużenie umowy u mojego operatora komórkowego i z pracy wyszłam z Samsungiem Galaxy Note 3 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to banalne ale Nightwish znowu mnie uszczęśliwia jak kiedyś, już od dawna tego nie czułem ale wróciło zawsze wraca. Radość z każdej sekundy każdego utworu po kolei. Ciarki i to ciepło w sobie I to jest to!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zamiast chemii mieliśmy audycję muzyczną poświęconą piosenkom Młynarskiego ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A my mamy od dobrych paru dni już ^_^ Tylko jest zimno. A jak wiatr wieje, mocno, tak jak wiał wczoraj i przedwczoraj, to już nie jest zwykłe zimno, tylko ZIMNO. Strasznie szczypie w twarz.

Tak w ogóle to chyba nie chwaliłam się wam jeszcze, że dostałam (nie wiem jakim cudem, bo jak robiłam ten konkursowy test z nauczycielką, to wychodziło mi raptem koło 39-40-41 punktów) 46 na 50 punktów na rejonówce z polskiego? ^.^ Emi zdolna i uszczęśliwiona ^.^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, ja miałam w gim gorsze pytania na konkursach. Np. trzeba było określać upodobnienia - niby spoko, ale jak się nie napisało 15 wyrazów, to miało się 0 punktów. xD Albo jak trzeba było napisać "jak rozumiesz w kontekście tekstu zdanie", które nie miało nic praktycznie wspólnego z tekstem. ♥

 

PS Chyba jadę do Poznania w marcu ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie padało dziś !!! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Lenie z kółka wolontaryjnego, w którym działam w końcu się ruszyły i wygląda na to, że po walentynkach zrealizujemy jeden z moich pomysłów. Wreszcie. Naszej Pani Opiekunce udało się zdybyć środki na drugi, więc do końca lutego powinny zostać zrealizowane oba. A w mojej głowie już kiełkują 3 kolejne pomysły.

Niepełnosprawna młodzież z ośrodka, którym się opiekujemy wystąpiła w regionalnej telewizji. Szkoda tylko, że dowiedzieliśmy się o tym tydzień po fakcie i ich nie zobaczyliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.