Jump to content

Ivan

Members
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ivan last won the day on November 26 2013

Ivan had the most liked content!

Community Reputation

38 Excellent

About Ivan

 • Rank
  OneShotPhoto
 • Birthday 02/25/1985

Personal Information

 • Imię
  Andrzej
 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 1. Ivan

  Behemoth

  Płyta miecie, żaden żaden zespół nie staną tak wysoko w łączeniu muzyki metalowej ekstremalnej ze smyczkami, trąbkami i gitarą akustyczną :D Jest ogień, magia i dużo siarki.
 2. Ivan

  Behemoth

  Płyta jest już w sieci ;) Ja czekam już na cdka który dzisiaj został wysłany czyli w poniedziałek będę miał :D
 3. Ivan

  Galeria Nightfall

  Szału nie ma, kadry średnie, fajnie że próbujesz, ale poczytaj też o tym jak kadrować, o podziale itd. Wtedy zdjęcia zaczynają być ciekawsze o wiele.
 4. Ivan

  Behemoth

  I po pierwszych odsłuchach nowej płyty. Jestem zachwycony klimatem, magią i misteri na niej. Kawał dobrego black metalu takiego oldschoolowego, bujającego chwilami rockendrolowo. Jest i moc, szybkość, fajne solówki, dużo basu, a do tego cover Siekiery! :D z niesamowitym basem na początku...poezja. Pewnie płyta roku jeśli chodzi o metal w Polsce, mam nadzieję że i znowu na świecie.
 5. KoRn w wersji un...nie brzmi, brak mocy dynamiki i jakoś taki płaski.
 6. [video=youtube] Jest moc....czysty blackowy kawałek..magia.
 7. Ivan

  Perkusiści

  Perkusista między innymi Decaplitated, sesyjny Behemotha Jest niesamowity ;) [video=youtube] Zauważę tylko jeden fakt granie jest bez klika co wymaga zdecydowanie większego poziomu gry. A covery perkusji Slipknota które można zobaczyć...miazga [video=youtube]
 8. 179 cm - 68 kg :D I crossfit + bieganie ;)
 9. No trochę tak, nie do końca przemyślane, wiedząc że ktoś jest chory i że leczenie kosztuje krocie, to fajnie by było brać to pod uwagę...nie mniej jednak kibicuje i wpłacę.
 10. Akcja fajna, "gest" zespołu też. Ale własnie patrzą na podobne akcje w wykonaniu m.in Metallici, to oni sami pojechali w pełnym składzie do takiej osoby. A nie proponowali coś, co jak wiadomo kosztuje sporo. Gdzie jak wiadomo ważniejsze jest leczenie niż wydawania kasy na loty....trochę nie do końca pomyślane.
 11. Ivan

  Muzyczne nowości

  Nowe wydawnictwo MOROWE - S http://www.musickmagazine.pl/material,morowe---s,1296.html Niebawem nowa płyta Frontside i Virgin Snatch oraz THY DISEASE no i wyczekiwany Behemoth - The Satanism
 12. Ivan

  Tuomas Holopainen

  Mówię o artyście, a nie rysowniku komiksowym. Sprawdź sobie -> Denisa Forkasa
 13. Ivan

  Tuomas Holopainen

  Ten bajkowy dizajn...jest średni. No ale są gusta i guściki, jedni płacą artystą formatu światowego inni odpalają painta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.