Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Ja się wszystkim emocjonuje, nie zauważyłaś jeszcze tego? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam sobie łańcuch na moja mini choineczkę, przystroiłam ją kapselkami od tymbarka i jestem przeszczęśliwa ♥ Pokój taki świąteczny, wow ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje światełka już czekają. Choinki nie ubieram, ale światełka muszą być :P Terasz tylko czekam na przeprowadzkę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaliczyłem kolosa z podstaw prawa - w piątek też pisałem dwa kolosy z fińskiego. Oba na pewno zaliczę :3 BTW życie osobiste zaczyna mi się znów zbierać do kupy po ostatnim rozbiciu - więc jest idealnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno słowo: MANDARYYYYNKIIIII ♥

Idą święta ♥


A, i babka od polskiego powiedziała mi, że dobrze piszę ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej, a mnie uszczęśliwił ostatnio nasz Fik :3 i czuję się tak świątecznie po tym Kevinie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakończenie tygodnia pełnego matur próbnych i prób do spektaklu "Dziady cz. II", który zakończył się pełnym sukcesem (nawet cały został nagrany i wrzucony do internetu, ale tym zanudzać was nie będę). Można odpocząć po tej cudownej roli, która nijak do mnie nie pasowała, po roli pasterki Zosi w "Dziadach"; (załączam zdjęcie)

5298ccac740e4_o-002.thumb.jpg.ebf92f29e846245315e2373652a679fd.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, bo robię sobie właśnie rozszerzenie z biologii i to nie jest takie trudne.

 

Czuję się dobrze, bo zrobiłam coś spontanicznie, a nie zaplanowałam, jak niestety coraz częściej robię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiony xbox360 :D i kilka innych aspektów życiowych na plus :)

W planach wakacje w Turcji :) zapowiada się coraz lepiej ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądałem nie słuchałem Showtime, Storytime i serducho bije jak oszalałe ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

św.Mikołaj- ten z Rovaniemi- przyleciał do Warszawy :) i on mówi po polsku bo jego żona jest Polką i go codziennie uczy polskiego- i dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

św.Mikołaj- ten z Rovaniemi- przyleciał do Warszawy :) i on mówi po polsku bo jego żona jest Polką i go codziennie uczy polskiego- i dopiero dzisiaj się o tym dowiedziałam :P

 

A ja się męczyłam z listem po fińsku...:)

 

A co mnie dzisiaj uszczęśliwiło? Mail z Empiku, że mogę odebrać Showtime :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby to samo, mat-przyrze? ;)

Tylko do bani, bo odpakować i posłuchać będzie można dopiero w Święta. To smutne. ;<

Idziemy w poniedziałek na 3-4 lekcji? ;) Mam wolne.. ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie oddałam przyjacielowi trylogię LOTR (razem z paczką czpisów w ramach zadośćuczynienia). Pożyczyłam ją jakieś wieeeeki temu i bałam się zwrócić, bo trochę herbaty mi się wylało na Dwie Wieże, a ja wiem, że on nie lubi niszczenia książek, no i jestem przewrażliwionym, przesadzającym cykorem :D Na szczęście nie był zły, a dla mnie to pewna ulga + brak maminego trucia dupy o oddanie my tych książek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam cały dzień na praktykach, ejstem zmęczona jak diabli, a i tak ten dzień jest jakiś taki... radosny. Prześmiałam cały wykład od 18 do 19:30 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwiło Showtime Storytime (ale nowość).

Czuję się megaa. jak kilka lat temu jak pierwszy raz posłuchałem Nght. Magia Ever Dream powróciła z 2krotnie większą siłą. Masakra... Brawo Floor..

 

EDIT: Tego panie i panowie dawno nie było - wzruszyłem się na GLS....

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piję gorącą czekoladę ♥

W piątek idę na dzień próbny do pracy ♥

Jest mi ciepło i mięciutko na łóżku i czeka na mnie kolejny odcinek serialu, który oglądam już drugi raz, ale w towarzystwie przyjaciółki ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mój dzisiejszy nabytek. Mam jeszcze zdjecie z autorem na pamiątkę.

129856635_P04-12-13_16_211.thumb.jpg.27b3327f62f92934103c2b74e6065782.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

PADA ŚNIEG ♥ Nie taki, jak tamten, o którym kiedyś pisałam, że dwa małe płatki na krzyż, ale śnieg z prawdziwego zdarzenia ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajsze zdjęcia i współpraca z Jeany Kicz! :D

Magia i jeszcze raz magia! :)

Na profilu u niej już lata jedno zdjęcie z sesji kalendarzowej;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.