Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Śnieżek pada jest biało i pięknie później dam zdjęcie jak Dobre Miasto wygląda ze śniegiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracam do domu po dwóch tygodniach. Stęskniłam się za mamcią, kotełami, piesełami, a nawet za moim bratem ! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam od naszego kochanego Fika nowiutkie DVD Sabatonu :3 Taaaaaaaaaka jestem zadowolona ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam ze znajomymi robić zakupy na szlachetną paczkę (uzbierałyśmy 260zł :)) i czuję się tak fajnie... Własciwie nie wiem dlaczego, ale mam poczucie, że ktoś się będzie przeze mnie cieszył :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawalał pięknie dziś nasz orkan i puścili nas wcześniej z praktyk, a szkoła w ogóle nie miała lekcji xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłaliśmy Map Supply (oficjalny sklep z gadżetami wielu znanych zespołów, w tym Nightwish) kartkę z podziękowaniami za udostępnienie nam nagród na konkurs. Dziś dostaliśmy odpowiedź:

 

Hi Adrian!

 

Thanks a lot! This is so awesome that we must print it to our warehouse wall

 

Have a peaceful xmas time!

 

Best wishes,

Samuli / Mad Supply

 

Kartka do wglądu w załączniku.

 

:)

thanks-madsupply.pdf

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez noc napadało tyle, że już nie widać trawy spod minimalnej warstwy śniegu. Obudziłam się, patrzę przez okno i... Świat wygląda jak z bajki ♥ A nasz las dzisiaj taki śliczny był... ♥ Chciałam się wyprawić z aparatem popstrykać parę zdjęć, ale mama mnie nie puściła, bo było "już za ciemno", pff. Jak jutro zrobię... Chociaż nie. Nie mam kabla. To jak rodzice kupią czytnik kart z aparatów, to wam pokażę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam straszna obsesję na punkcie Oceanborn i nie długo premiera nowego Hobbita i, że piękna pogoda za oknem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam sklep z używanymi, tanimi filmami, grami, itp. ♥ I Wiedźmikołaj T. Pratchett'a jest mój ♥

 

qua7.jpg

24lb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magia Anglii... :) Tam pełno wszystkiego i to nawet po niezłych cenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zdjęcia z Jeany:) w piątek z Olgą :) potem opcja robienia katalogu dla Greta Vingate Store

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję się całkiem zdrowo :3 I leżałam w łóżku do drugiej, czytając "Igrzyska śmierci" :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziś uszczęśliwiła mnie przeprowadzka do nowego mieszkania (chociaż jestem tym już wykończona, a jeszcze trzeba się rozpakować...) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi Wyemigrowała na wyspy ,a co do tematu co mnie ostatnio uszczęśliwiło ,łoooooooooooooooooo to było dawno ,sierpniowe Air Show w Radomiu ,a od zakończenia mam ciągłą depreche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiła wczorajsza wizyta z Krakowie z Fikiem i jego znajomymi. Genialnie było :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie meega uszczęśliwiło 75 % z rozszerzenia z angla :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio uśmiecham się do ludzi. I cieszy mnie, kiedy oni uśmiechają się w odpowiedzi. :) Tak na przykład uśmiecham się do nauczycieli jakby byli dobrymi znajomymi (w moim przypadku granica 'sensei - uczeń' praktycznie nie istnieje), do sąsiadów, których widzę na oczy po raz pierwszy w życiu, do pań w sklepach... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest piątek wieczór. Najpiękniejsza pora w tygodniu. :3 I tworzę kartki świąteczne, całkiem fajne są, biorąc pod uwagę to, że nie bardzo umiem rysować :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko nie uśmiechaj się do katechetki, bo pomyśli, że Ci się podoba. Pamiętam jeden jej wywód... xD

 

 

 

 

 

Hahahahahah.

Wyobraziłam sobie, co by się stało, jakbyś się tak uśmiechnęła do pana Kazia. Hahahah. xDDD

 

 

Co mnie uszczęśliwiło? Znalazłam idealny drugi kierunek dla mnie na UAMie:

http://wa.amu.edu.pl/wa/specjalizacja_celtycka

Jest cudny, biorę go razem z filologią fińską. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądam sobie forumowe kartki urodzinowe ^^ Czyż ona nie jest piękna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.