Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Co mam przez to rozumieć ?

Jeśli ktoś ma jakąś koszulkę z NW to niechaj zakłada. :) Jeśli nie to nic nie szkodzi, nie bierzcie tego aż tak dosłownie ;)

 

Ja proponuje by każdy dostał taki nr alarmowy w razie problemów z trafieniem gdyż nie każdy się orientuje w topografii Krakowa

Najlepiej żeby to była osoba obeznana w terenie - Evi? :)

Swoją drogą myślę, że ciężko nie trafić na rynek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rynek nie ma 10m2 tylko więcej i naprawdę jest gdzie się zagubić ;-)

 

Mówimy o konkretnym miejscu, czyli w pobliżu pomniku Mickiewicza. Zawsze można spytać przechodniów w której części rynku się znajduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezes - dostaniesz nr na PW. W okolicach rynku, dworca i Wawelu orientuję się dość dobrze, więc nie powinno być problemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jako że nie mam koszulki z Nightwish będę w koszulce mojej ulubionej kapeli czyli Iron Maiden ,dzięki temu będzie mnie łatwo poznać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie mam. Ale postaram się włożyć coś łatwo rozpoznawalnego i was poinformuję w czym jestem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fakt Nimfo ,widzieliśmy się parę razy ,to będzie miłe spotkanie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma aparat i mógłby go wziąć celem dokumentacji spotkania? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ja mogę wziąć :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też wezmę. Nie jest to jakiś super sprzęt, ale może wystarczy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tym razem nie dam rady, rodzice zrobili mi super niespodziankę 9 chcą jechać w góry. Mam nadzieje że trafi mi się jeszcze okazja z wami :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie! Będziemy mieli zdjęcia :)

 

Ja tym razem nie dam rady' date=' rodzice zrobili mi super niespodziankę 9 chcą jechać w góry. Mam nadzieje że trafi mi się jeszcze okazja z wami :/ [/quote']

Szkoda, ale okazja jeszcze niejedna się trafi. Jestem przekonany. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dla odmiany nie wezmę aparatu :P

 

Też prosiłabym o jakiś numer telefonu na PW, przyda się, bo na wołanie raczej nie zareaguję, jeśli biorę słuchawki :D

 

Kiedy się dowiemy coś więcej na temat noclegu:P ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również poproszę jakiś numer. Tak na wszelki wypadek :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludu, mój ludu. Mam bardzo smutną wiadomość. Przynajmniej dla mnie jest smutna. Nie dam rady zjawić się na zlocie ; / A tak się nastawiłam ... Bardzo mi jest przykro. Bawcie się dobrze beze mnie : ( Mam nadzieje, że nie będę dłuugo czekać do następnego zlotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stroj Nightwishowy? W temperaturze 36 stopni najbardziej 'metalowy' stroj na jaki bedzie mnie stac to pewnie czarna sukienka. Chociaz fajnie by bylo gdybysmy wszyscy byli w koszulkach NW :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czarne stroje na taki upał? Pozdrówka :D Radzę jeszcze glany założyć, co by Wam zimno nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż moi mili nie wiem czy patrzyliście pogodę w Krakowie na sobotę, ale według mojego portalu, który u mnie nigdy się nie mylił co do pogody

to temperatura będzie nieznacznie oscylować w okolicach 20 stopni i zaleca się parasolki w pogotowiu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam pogodę na Sobotę o której pisze Prezes42 ,w czarnych wdziankach wcale się nie usmażymy ,a tak jak ktoś jest prawdziwym metalem to w czarnym na skwarze powinien wytrzymać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.