Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Szymonie do każdego miejsca w Polsce jest daleko jednym do Krakowa jest daleko innym do Warszawy jest daleko lub do Gdańska ,Polska to nie San Marino w którym do każdego jest blisko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Pablito, ale można wybrać miejsce, do którego każdy będzie miał mniej więcej tę samą odległość. Tak jak było np. planowane wcześniej - Łódź. Jest ona mniej więcej na środku Polski. Kraków leży w takim miejscu, że osoby ze Szczecina (których tutaj nie ma, mówię hipotetycznie) mają do niego cholernie daleko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simo - chciałabym, żeby było takie miejsce. Ale do tego potrzebne są wasze propozycje i najlepiej ktoś na miejscu. Trzeba mieć jakieś sprawdzone miejsce na nocleg i w miarę przystępne cenowo. Kraków jest o tyle dobrym miejscem, że chociaż z niektórych miast jest daleko, to jednak dojazd jest dość dobry z każdego miejsca w Polsce. Zdaję sobie sprawę z tego, że z Poznania jest kawał drogi, a co dopiero na przykład z Gdyni. Ale skoro tak decyduje większość... Tam mamy już przynajmniej sprawdzony hotel. I ewentualne atrakcje też dałoby się zapewnić, ale to zazwyczaj wiąże się z kosztami. Takie życie - wszystko kosztuje :/

Jeżeli padną konkretne propozycje innych miast to można o tym poważnie pomyśleć. Ale to muszą być konkretne propozycje, a nie samo "zróbmy w Łodzi, bo to centrum kraju" czy coś w tym stylu... Ciężko jest cokolwiek zrobić nie znając bazy noclegowej (o czym się przekonaliśmy) czy nie mając przewodnika, który cokolwiek wie o mieście. Ja za organizację następnego zlotu nie wezmę się na pewno wcześniej niż w okolicach przyszłych wakacji, więc macie czas, żeby coś wymyślić. Jeżeli ktoś ma ochotę na wcześniejszy zlot - to już na własną rękę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

No nareszcie jest ♥ Polecam 6. minutę :devil:


I jeszcze jeden....

 

[video=youtube]

 

:>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale przegapiłem. Ktoś już coś myśli o następnym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka fot ode mnie:

1. Pierwsze zdjęcie grupowe :P

zq6s.jpg

2. Identyfikatory odebrane.

4v0c.jpg

3. Wycieczka w okolice zamku

lc3n.jpg

4. Przy Smoku Wawelskim (trochę obciętym, ale i tak nie chciał dla nas zionąć ogniem, więc nie ważne...)

rsxv.jpg

5. ze Śmiercią :devil:

08ol.jpg

6. Ostatnia fota w prawie pełnym składzie (Nightfall niestety już nas opuściła...)

p9hc.jpg

7. I Last Photo Of The Day ;)

avbu.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne filmy nagraliście i szacunek dla osoby która chodziła przez 20 min i nagrywała :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Marcinie, do ciebie nawet nie miałabym tak daleko. Gorzej inni.

Proponuję zostawić temat przyszłorocnego zlotu w spokoju i wrócić do niego wiosną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morderco - wiosną to już trzeba będzie powoli się organizować, więc jak są jakieś konkretne propozycje to chętnie ich wysłucham ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, czy Twoi rodzice oglądali te filmiki? :D

 

Swoją drogą na tym, gdzie mam rozpuszczone to większość ujęć to moje plecy albo tyłek Evi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale za to pod koniec Cię widać całego :cool:

 

Widzieli kawałek pierwszego filmu i MacDonald, ale stwierdzili że nudne i odpuścili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, czy Twoi rodzice oglądali te filmiki? :D

 

Swoją drogą na tym, gdzie mam rozpuszczone to większość ujęć to moje plecy albo tyłek Evi. :D

 

Moja mama marudzi, że Invi filmuje tylko nogi i to od tyłu, i że macha kamerą jak nadziobana :P Ale zdjęcia jej się podobają :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Das ist meine helle Seite.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1116068_456624674444978_1536815406_o.jpg

 

KOCHAM WAS, PO PROSTU ZATKAŁO MNIE ♥ JESTEŚCIE KOCHANI!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.