Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Jeśli chodzi o sierpień to na początku sierpnia by dla mnie było lepiej bo od 20 do 27 sierpnia mnie nie ma w Małopolsce bo będe w Radomiu na Air Show

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o sierpień to na początku sierpnia by dla mnie było lepiej bo od 20 do 27 sierpnia mnie nie ma w Małopolsce bo będe w Radomiu na Air Show

 

Zaznacz się, proszę w ankiecie ;) będzie łatwiej to ogarnąć ;) http://doodle.com/yryca96ekz27ex99

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będzie konkretny termin, to i łatwiej będzie się dostosować. Ja na razie od 2 lipca jestem wolna, żadnych konkretnych planów.

 

A, właśnie: planujemy 2-dniowy i pod namiotami w końcu? Bo dla mnie dojazd z Wawy, to bez sensu byłoby na 1 dzień..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno planujemy jedną noc, bo ognisko, gdyby się odbyło to w późniejszych godzinach raczej. Jak z noclegiem - to jeszcze dogadamy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętajmy o fakcie pt. "Pogoda". Jesli będzie lało w sierpniu przez 3-4dni to ani nie ma sensu pod namiot ani na ognisko, więc wówczas zrealizować trzeba pomysł z pubem i wtedy osoby, które mogły by tylko na 1 noc nic by nie straciły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Sionqa - czy tobie nie uda się wykombinować choć trochę czasu w sierpniu?

Da się, ale miałam zaznaczyć preferowany, więc nie ukrywam, że wolałabym lipiec, bo miałabym bliżej o te 200 km z dojazdem, jak będzie w sierpniu, to mogę się z Warszawiakami, albo z Lublinianami zabierać xD

 

Chociaż jak będzie na początku sierpnia, to może sobie jakoś pokombinuję, jak nie, to też dam radę, ale to będzie dwa razy większa wyprawa niż w lipcu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhuhu 9 stron czytania xD

Czyli z tego co wyczytałam trochę to spotkanie bardziej pod wieczór i nocka w polu namiotowym? : D

Czy oprócz Evi jedzie ktoś z okolic Rzeszowa? ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to nie jeżdżę na takie zloty, ale jakoś na ten mam ochotę, ale bardziej jak Sami pisała : )

 

Ja chętnie się wybiorę do Krakowa :) Ale chyba na jeden dzień, po rynku połazić i potem do domu. Więc jeśli chodzi o camping, to raczej się nie piszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że większość osób już się zadeklarowało jakie dni im pasują wybrałam dwie daty, które pasowały większości. Pierwsza i druga sobota sierpnia. Sensowne wydało mi się zrobienie ankiety wielokrotnego wyboru, aby zobaczyć, która data okaże się lepsza. Dlatego głosujcie. Mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie. Jeśli obie daty wam pasują - zaznaczajcie obie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na dzień dzisiejszy mogę już pewne dodatkowe deklaracje złożyć ale moja obecność tak jak Beatki stoi pod znakiem zapytania .

Mianowicie ja wolny jestem poza 15-27 lipca oraz 3-4 sierpnia lecz lipiec odpada z racji finansowej gdyż zbieram wszelkie fundusze na wyjazd i dopiero po owym wyjeździe mogę analizować czy podołam finansowo na zlocie się pojawić zaś 3 sierpnia czeka mnie impreza pod tytułem wesele na którym muszę być ;-/

BTW szukam partnerki na wesele ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli jak na razie wszystko wskazuje na 10 sierpnia :)

Poczekamy jeszcze do końca tygodnia, może ktoś jeszcze zagłosuje w ankiecie. Ale mnie również bardziej pasuje 10, bo 3 być może będę w Kostrzynie :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 raczej mi pasuje więc jak najbardziej bede na spotkaniu z wami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hosteli, hoteli, moteli etc. jest niesamowicie dużo. Dzwoniłam w parę miejsc i pytałam czy mozliwa by była jakaś zniżka dla małej grupy osób. Był pomysł nocowania na campingu i pytałam czy przyjmą grupę, dostałam odpowiedź " tak, oczywiście, ze zniżką 10%, ale dopiero po 20sierpnia" - co nam nie pasuje prawda?

A co do hosteli, mam parę 'na oku' tylko,żeby dowiedzieć się o wysokości zniżki musze wiedzieć ile osób i w jakim terminie na 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna robota Karolina! W takim razie datę możemy ustalić na 10 sierpnia, bo chyba kto miał zagłosować w ankiecie już to zrobił. Przyjmuję również, że te osoby na 99% się pojawią ;) Wieczorem lub w nocy zrobię listę i będę pisać PM do zainteresowanych żeby potwierdzili swoją obecność. W ciągu tygodnia (mam nadzieję, że szybciej) będziemy mieć już listę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi chce zamknąć listę chętnych na forumowy zlot 10 sierpnia w Krakowie. Aktualizujcie Wasze wyjazdy i dopisujcie siebie do spotkania- trzeba ogarnąć organizację:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu potwierdzamy obecność? Bo właściwie mogę powiedzieć, że zrobię wszystko by tego 10 być w Krakowie, ale chętnie bym się dowieziałą jak z noclegiem: czy planujemy w koncu coś grupowo, te namioty, czy hostel? Bo na jeden dzień to mi się średnio opłaca przyjechać ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłałam PM do zainteresowanych, jak na razie otrzymałam 3 odpowiedzi, z czego żadna z osob nie jest zainteresowana noclegiem. Na pewno będziemy coś organizować tylko najpierw trzeba wiedzieć dla ilu osób ;) Rozumie, że Ciebie dopisać do listy nocujących? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumie' date=' że Ciebie dopisać do listy nocujących? [/quote']

Tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też do tej listy możecie dopisać ^^

 

Zainteresowana noclegiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, gdyż jeszcze nie wiem z którego punktu naszego pięknego kraju będę ruszać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, większość osób już mi odpowiedziała. Będzie około 12 osób (3 jeszcze się wahają, od 3 nie dostałam odpowiedzi). Szacować można, że pojawi się 12-15 osób. Na nocleg chętnych jest jak na razie 5 osób.

 

Z noclegiem:

1. Adrian

2. Evi

3. Freyja

4. Sionqa

5. Prezes (jeszcze nie potwierdzone i obecność nie pewna na 100%)

6. Paweł27

 

Bez noclegu:

1. Nightfall

2. NightwishAnka (na 90%)

3. Nymphetamine (jeszcze się waha)

4. Pablito (raczej będzie)

5. Sami (na 90%)

6. Invidia

 

Do tych list oczywiście Karolina, która pomaga w organizacji (w sumie to odwala większość roboty).

 

Brak odpowiedzi od:

1. Girdun

2. Nuka (ale nie wiem czy ta osoba jeszcze pojawia się na forum, dawno jej tu nie widziałam)

 

Proszę sprawdzić czy wszystko się zgadza. Jeżeli coś się zmieniło to dajcie znać w temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.