Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Invi, odwaliłaś kawał świetnej roboty- dzięki za wideo relację. Dzięki niej łatwiej pogodzić się z nieobecnością na zlocie.

Integracja w realu w pełni zaliczona, jesteście tacy jakich sobie wymarzyłam w naszej społeczności DE. Bardzo pozytywni i prawdziwi.

Mnie też mocno "intrygują" frotki/gumki na pięknych włosach;)

To do kolejnego spotkania tym razem już w realu w 2,3...krotnie zwiększonej liczbie uczestników:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówicie mi dalej, tata wszystko słyszy i wygląda na to, że powolutku zaczyna się przekownywać do tego, żeby mnie puścić na następny zlot, nawet gdyby był gdzieś dalej :) Może nawet dorzuci coś do mojej nowej kamery...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzucam jeszcze kilka zdjęć :)

 

qrao.th.jpg

 

7g9i.th.jpg

 

8kib.th.jpg

 

5tzx.th.jpg

 

rg9s.th.jpg

 

 

lp53.th.jpg

 

Na koniec ciekawostka: Większość osób przed przyjazdem na zlot spodziewała się tego, że inni forumowicze będą wyglądali tak, jak na poniższym zdjęciu (przepraszam za to, że jest ruszone, ale było robione w "biegu").

 

5bf1.th.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na koniec ciekawostka: Większość osób przed przyjazdem na zlot spodziewała się tego' date=' że inni forumowicze będą wyglądali tak, jak na poniższym zdjęciu (przepraszam za to, że jest ruszone, ale było robione w "biegu").[/quote']

Wyszło jak wyszło. :D Na następnym zlocie pewnie będzie lepiej. :D

 

A ja się pytam - kto ma zdjęcie z Panem Żulem pod pomnikiem z pieskiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, teraz też było dobrze. Każdy ma swój własny styl ^^ ale następnym razem liczymy na forumowe koszulki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Obejrzałam filmiki Invidii.

Zabawnie ci to wyszło. Głównie widać plecy kilku osób, zaś słychać ciebie i Millę, zwłaszcza w drugiej połowie tego

. Mieliście tam przyjazną atmosferę.

Topnienie w Wiśle. Sądząc po mojej ostatniej przygodzie z autobusem, potknęłabym się i sama zostałabym utopiona. Ewentualnie wceśniej mogłabym was otruć zieloną herbatą.

Milla. W Białymstoku miałam dobry humor i starałam się nie gadać o książkach, bo to zazwyczaj nudzi ludzi, a to jest jeden z niewielu tematów, które powodują, że przez dłuższy czas nie mogę sie zamknąć.

W przyszłym tygodniu namówię siostrę, aby zrobiła zdjęcia moich typowych min przeznaczonych dla ludzi mi przeszkadzających lub przeze mnie nielubianych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli impreza się udała, sądząc z opisów :) Zostaliście ostatecznie jeden dzień czy 2?

Jeśli następny będzie gdzieś bliżej mnie, to też postaram się stawić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli impreza się udała, sądząc z opisów :) Zostaliście ostatecznie jeden dzień czy 2?

Spotkanie trwało jeden dzień choć biorąc pod uwagę porę jego zakończenia to już był drugi dzień ;). Kilka osób nocowało w Krakowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno miało się odbyć jeszcze jedno, mniejsze spotkanie w Krakowie. Co się z nim stało? :)

 

Nie ma kto zorganizować :<

A ja byłabym bardzo chętna, bo raczej nie miałabym problemu z noclegiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno miało się odbyć jeszcze jedno, mniejsze spotkanie w Krakowie. Co się z nim stało? :)

 

Wiem że miało :P i kilka osób było chętnych. Ale się niestety pozmieniało. Ja w każdym razie przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie odpadam a jak bedzie później nie wiem.

Niemniej mam nadzieje, że jeszcze w październiku się uda zrobić lokalne spotkanie, bo osób z okolic Krakowa parę na pewno jest, jak coś jeszcze napisze o tym :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekhem, nie wiem jak wy ale ja bym się chciała wyrobić przed świętami. Czy nie dalibyście sobie rady zaklepać dzień 19 październik? To za tydzień....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.