Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Po co komu parasolki? Po takim upale chetnie poskacze w deszczu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam jeśli przeoczyłam, ale nie dopatrzyłam się takiej informacji. Gdzie macie zamiar pójść, jak już wszyscy spotkają się przy Adasiu?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno pytanie z serii tych głupich: to o ktorej w koncu sie spotykamy? Bo widzialam co najmniej trzy opcje. Ostatnia to chyba byla 16.00. Jest aktualna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko ja też będę ok 14-15 w Krakowie,aa i dobre pytanie co robimy dalej po spotkaniu pod Mickiem,lub jak nas deszcz dorwie

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam. Włóczenie się po mieście w deszczu po mieście byłoby fajne :D W każdym razie lepsze niż w upał. Ale faktycznie, przydałby się jakiś "plan dnia".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co rozumiesz przez pogodę? Ja jestem za deszczem :D Kocham deszcz :D Może skoczymy, nie wiem, do jakiejś knajpki, albo po prostu na lody? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z moim skromnym budżetem wszelkie atrakcje pieniężne odpadają ,będę mieć tyle kasy żeby przyjechać i wrócić z powrotem do siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, tez bede okolo godzine wczesniej. Pewnie bede wloczyc sie po rynku dla zabicia czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę się po Galerii plątał i może po rynku zależy wszystko od pogody

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie by było znalezć knajpkę w centrum aby do Dworvca i do RDA było blisko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że się tak wetnę w wasze plany... Otóż to już jutro, także wiedzcie, że macie moje błogosławieństwo i dobrze się bawcie. Oczywiście ma być mnóstwo zdjęć, które zostaną nam udostępnione ;). Godnie reprezentujcie nasze forum przed nami samymi. No i jeszcze raz have fun :D.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Miłego zlotu Wam życzę, mam nadzieję, że nic go nie popsuje ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda następująco:

Osoby nocujące pewnie chciałyby zostawić bagaże w hostelu + musimy zebrać pieniądze i zapłacić. Na szczęście mamy bardzo blisko (5 minut pieszo od rynku). Od godziny 16 możemy zostawiać bagaż (ja też jakoś o tej porze się pojawię).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakbysmy juz zupelnie nie mieli gdzie pojsc, to zawsze mozna isc do Wedla na czekolade :) to akurat przy rynku. Ale pewnie cos wymyslimy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja postaram się pojawić wcześniej, koło 15, i spotkać się z Invidią jeszcze przed zlotem. Ale niczego nie obiecuję, zależy od tego jak przebiegnie trasa. Wiecie, mogą być nieprzewidziane wypadki.


Aha, z tymi knajpkami: dla mnie w sumie nie robi to większej różnicy, zresztą, ci co znają miasto wiedzą lepiej, gdzie jest fajnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja podobnie jak Milla będę o czasie lub wcześniej zależy jak się na trasie mi to poukłada ;-)

Rzeczy i tak zapewne pozostawię w aucie i dopiero na wieczór przed snem po nie skocze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślałam o tym żeby zrobić sobie mały spacer. Przejść przez planty, podejść może w okolice zamku, usiąść gdzieś tam na ławeczce albo na trawie i pogadać. Oczywiście jeśli będzie pogoda. Jak pogoda nie dopisze to mamy kogoś z Krakowa, kto doradzi jakąś knajpę czy kawiarnię (jak już to zrobiła Nightfall) i tam się zaszyjemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby jeszcze ktoś zdążył to przeczytać - będę w okolicach Adasia/sukiennic o godzinie 15 prawdopodobnie, więc jak coś to mnie szukajcie :P kolorowe sznurowadła i koszulka kabanosa ;) prawdopodobnie słuchawki w uszach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byloby smiesznie gdybysmy siedzieli kolo Adasia, czekali i sie nie rozpoznali.

Sami to koszulka NW i pasiaste spodnie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Będę duchem z Wami. Włączę sobie zdjęcie tego pomnika i też pod nim posiedzę xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.