Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Evi, przepraszam za brak odpowiedzi z mojej strony, już się usprawiedliwiam.

Z chęcią bym potwierdził udział, ale kurde nie mogę. Nie wiem jak będę stał z finansami i pracą. Dodatkowo rzucił mi się w oczy temat noclegu. Raczej bym zostawał na noc (kto będzie spać na takim zlocie :D ) ale to kolejny wydatek (poza biletami pkp i beczką amareny :) )

Co prawda pracę już mam załatwioną, ale nie wiem jeszcze nic. Dla mnie póki co jest priorytetem organizacja wyjazdu na Tarję do Lipska.

W takim razie może będę takim kotem Schrödingera :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja siostra, którą niedawno pytałam przez telefon, czy dałoby się coś zdziałać w sprawie tego Krakowa i zlotu, powiedziała, że jakby mama mogłaby się zająć jej córeczką Julą, to czemu nie. Także, Invi, jest nadzieja, że zrobię ci wjazd na chatę :D Bo mnie zanocujesz, praaaawdaaaaa? :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Och, och, widzę, że zlot się szykuje. Fajnie, ale ja raczej odpadam bo prawdopodobnie będę pyrgać po Bieszczadach, jak co roku. ;) Szkoda, że nie tego trzeciego sierpnia bo akurat mi urlop startuje i tak mi wypada wolny weekend przed wyjazdem, no ale wiadomo, nikomu się nie dogodzi bo jeszcze się taki nie urodził. ;)

Have fun w takim razie. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selvish, ja 3-go mam Woodstock :P To prawda, nie da się dogodzić każdemu :P Ale gdybyś jednak znalazła czas, na przykład po drodze w Bieszczady lub z powrotem... :>

 

Milla, byłoby super, trzymam kciuki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tam godzina, GDZIE dokładnie w końcu? Kraków Płaszów, Kraków Głowny itd. nie pamiętam ile ale trochę stacji kolejowych wokół jest, a jakbym miała jechać autokarem to też pewnie gdzieś w centrum stacja. Ja się zgubię sama :P Z moją orientacją w terenie... masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można by się na rynku spotkać xd blisko od stacji kolejowej i wszędzie blisko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można by się na rynku spotkać xd blisko od stacji kolejowej i wszędzie blisko.

 

Z tym wszędzie blisko to bym polemizowała :P ale faktycznie tam można by się spotkać i już z przewodnikiem ruszyć na miejsce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam z rynku trasę nad Wisłę i wzdłuż Wawelu, ale można by trochę pobłądzić ;d ulic i uliczek dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam z rynku trasę nad Wisłę i wzdłuż Wawelu, ale można by trochę pobłądzić ;d ulic i uliczek dużo.

 

Tamte okolice znam lepiej chyba niż własne miasto, pół dzieciństwa tam spędziłam :P Ale Kraków duży jest, więc w niektóre miejsca daleko, a ja się jeszcze nie orientuję gdzie dokładnie Karolina przygotowuje nam teren ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego też nie wiem, moim zadaniem jest dotarcie do Krakowa na czas... No właśnie, ja sobie muszę ustawić minibusy! Zapropononujcie jakąś godzinę xd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, w środę będę zbierać info od osób dojeżdżających, trzeba to jakoś pod nich ustawić żeby mieli jak najwygodniej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byloby milo, gdybysmy spotkali sie na rynku i potem gdzies poszli. Wprawdzie niezle znam Krakow, ale nie na tyle, zeby ogarnac autobusy gdziestam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem za spotkaniem na rynku ,np pod pomnikiem Mickiewicza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, ale nie uda mi się dotrzeć, finanse nie pozwalają. Gdyby zlot odbył się po 15.08 to byłbym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem do domu po zrobieniu 1700 km i mogę powiedzieć iż bym się pisał na wyjazd tylko potrzebuje wspólników do jazdy z Lublina ;-)

Bo tak jak mi wiadomo Beata nie jedzie niestety ( chyba że coś się zmieniło między czasie ) więc miałbym wolne 4 miejsca w aucie.

Kto byłby chętny/a ze mną jechać ?

Auto posiada sprawną klimatyzację co jest sporym atutem w trasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wiadomo coś w sprawie noclegu?

I czy te 12 osób nadal deklarują chęć przybycia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie z tej listy, która jest zamieszczona nikt nie zgłosił rezygnacji. Czekam na odpowiedź od Karoliny, jak tylko będę coś wiedzieć natychmiast dam wam znać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kwestii transportu do Krakowa z Lublina zgłosiła sie już Sionqa

Więc mam nadal 3 wolne miejsca dla chętnych

Trasą jaką mam zamiar jechać przebiega przez Kraśnik Annopol Tarnobrzeg Mielec Tarnów i dalej A4 do Krakowa ale mogę po kogoś zjechać z trasy bądź ją nieco zmodyfikować (kierować się wariantami tras proponowanymi przez google na trasie lublin-Kraków)

Kto jeszcze chętny by Nam towarzyszyć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę się złapać z Tarnowa, jesli ni byłoby problemu. Chociaż z Tarnowa do Krakowa pociągi lecą co godzine, więc spoko ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, to my mamy ustalony czas zlotu? Chyba nie, albo mnie coś ominęło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.