Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Właśnie o to chodzi iż brak takowej informacji albo mi jakoś umkneła bo bym podał konkretny czas wyjazdu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wypadałoby ustalić może? :P Raczej wczesne godziny popołudniowe? No tak minimum 3-4 h niektórzy muszą na dojazd przeznaczyć. A może ktoś jeszcze więcej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy co mamy zamiar robić prócz spotkania wspólnego bo do tego trzeba adekwatnie się przygotować (ja do Lublina ma godzinę jazdy więc dla mnie to będzie 4-5 h na dojazd)

Jak dla mnie godzina 15-16 były by w miarę przyzwoite na początek

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, ja o 19.00 będę pewnie musiała wracać, żeby do Tarnowa jakoś dojechać. więc może coś wcześniej? Nie wiem jak tam ludzie mają z dojazdami...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myśle że koło 14:00 ? Zależy jak pociągi albo autokary - bo może się zdarzyć pierwsze połączenie danego dnia z wyjazdem o 6:00, albo dopiero o 10:00...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę w Krakowie jakoś po 15. Wyjazd mam o 7 rano i podróż będzie trwać ponad 8 godzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że proponowana przez Prezesa godzina 16 będzie odpowiednia w takim razie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam bardzo mało autokarów, szczególnie w sobotę. Możliwe że przyjadę pociągiem. Ale to dopiero muszę z koleżanką przedyskutować, ona jeździ bardzo często do Krakowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyżej odprowadzicie mnie potem na dworzec o tej mojej 19.00 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, więc czy każdemu pasuje o 16 na rynku pod pomnikiem Adasia? jeżeli komuś nie pasuje to pisać. Jak pasuje to nie pisać, żeby nie robić bałaganu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja teraz takie głupie pytanie mam gdzie można w pobliżu zostawić auta za darmo ? (ekonomia)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie z tym w Krk jest chyba spory problem... Trzeba poszukać na Zumi. Może gdzieś w okolicach dworca? To nie tak daleko na rynek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można. Dla odważnych :)

Podobno koło cmentarza Rakowickiego można, ale nie wiem czy tam nie jest już płatny, bo dawno tam nie byłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak w ogóle to jakie atrakcje są przewidywane ?

Bo z tego co kojarze była propozycja namiotowa

Noclegu w hostelu

ogniska

zwiedzania zabytków

nie wiem czy czegoś nie pominąłem ?

Bo jeżeli ma to być tylko zwiedzanie zabytków i wypad do jakiejś kawiarni/pubu czy innego miejsca to jak dla mnie lepiej spotkać się wcześniej dajmy na to o tej 13 i na wieczór rozjechać do domów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głównym punktem miało być ognisko :P Wszystko to organizuje Karolina, jako, że jest na miejscu. Czekam na odpowiedź od niej. Szukała miejsc w hostelach i polach namiotowych. Ale jeszcze nie mamy decyzji co do tego co się najbardziej opłaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo jeżeli ma to być tylko zwiedzanie zabytków i wypad do jakiejś kawiarni/pubu czy innego miejsca to jak dla mnie lepiej spotkać się wcześniej dajmy na to o tej 13 i na wieczór rozjechać do domów

Przy takiej opcji to mi się nie chce fatygować (bo i tak musiałabym nocować). Tym bardziej, że akurat wybraliście na zlot jedyny miesiąc, w którym będę mieć do grodu Kraka tak daleko xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do noclegu proszę dopisać moją matulę. :) Jedzie mi potowarzyszyć w pociągu i pozwiedzać Kraków. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawa wygląda tak: nie mam na razie żadnych informacji od Karoliny, a czasu pozostało niewiele. Dlatego pomyśleliśmy z Adrianem o alternatywie. A wygląda ona tak: spotkamy się, spędzimy trochę czasu na powietrzu, posiedzimy może gdzieś na plantach, może pod zamkiem? A później możemy załatwić jakieś miejsca w knajpie na wieczór. Proszę o jak najszybszą odpowiedź czy wam to pasuje bo czas nas goni :P Nocleg też jest już w trakcie przygotowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A powiedzcie mi, czy jak myślicie o noclegu, to bierzecie pod uwagę tylko hostele, czy akademiki studenckie i schroniska też?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślimy konkretnie o miasteczku studenckim AGH ;) Przynajmniej na razie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtańszy nocleg to 30zł/noc. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że uzyskamy zniżkę. Musimy tylko wiedzieć kto się na to pisze - czas goni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ,ja kaske na transport do Krakowa mam ,więc będę ale nie dysponuje jakąś większą gotówką a wiec jakieś płatne atrakcje u mnie odpadają,a co do pomysłu Evi to jest fajny pomysł i mi pasuje tylko żeby pogoda dopisała !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.