Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Optuję za jednym noclegiem - zawsze taniej i nie trzeba brać tyle bagażu. Takie było pierwotne założenie.

Mam do Krk spory kawałek, ale co tam - szaleć to szaleć. ;)

 

ale tak pważnie... jak coś to mogę się zająć jakoś powoli organizacją tego wszystkiego' date=' przedzwonić tam, zapytać o wszystko dokładnie, czy trzeba rezerwacje wcześniej robić itd... tylko chciałabym wcześniej wiedzieć czy jest po co i dla kogo ;) [/quote']

Jeśli możesz to byłoby super. :) Warto się dowiedzieć jak tam sprawa wygląda z ogniskami, drewnem itp.

 

Także ludzie, warto żebyśmy wcześniej ustalili co i jak żeby się mentalnie, fizycznie i finansowo przygotować. ;)

W pierwszym poście jest lista, na którą możecie się zapisywać. Wiem, że zawsze może coś wypaść ale przydałaby się orientacyjna lista ilu jest chętnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, spisuję listę pytań i w przyszłym tygodniu zadzwonię i wypytam o wszystko :) więc jak jeszcze macie jakieś pytania to pisać i mówić kto chętny, może jakąś zniżkę dostaniemy jak nas będzie więcej haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam takie pytanie: Czy nastawiacie się na zwiedzanie Krakowa? Jeśli tak, to czy jest coś konkretnego, co chcielibyście zobaczyć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiedzanie Krakowa to dużo czasu i trochę forsy. Zastanawiam się wciąż nad innym miejscem na zlot- sorki że mieszam:) Takim miejscem "w środku" dla większości są okolice Kielc (tam też jest co zwiedzać np.Jaskinia Raj). Przemyślcie jeszcze, bo ludziom z północnej Polski do Krakowa jest jednak daleko:( Ja nie wpisuje siebie na zlot, bo to czy będę mogła przybyć okaże się w absolutnie ostatniej chwili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mnie dziwi to, że w temacie o Łodzi nikt nie pisze. no bo tak właśnie myślałam - centrum polski, tam chyba jest najlepsze miejsce na zorganizowanie zlotu.

dla mnie to w sumie we tej chwili bez większej różnicy, mogę pojawić się w Krk, a mogę w Łodzi. Kielce to też niezły pomysł :) nie wiem, mówcie co myślicie na ten temat, jest jeszcze czas, można poszukać innych kempingów ;)

 

Nightfall - ja się na zwiedzanie nie nastawiam. kiedyś sporo czasu spędzałam w Krk, więc co miałam zwiedzić to już zwiedziłam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kielce to najgorsza opcja, nie da się tam przyjechać i tak-o wrócić bez obitej twarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Muzyki to na zlocie fanów Nightwish nie może zabraknąć Utworów Nightwish,a jeśli chodzi o miejsca w Krakowie to polecam Muzeum Lotnictwa Polskiego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiedzaniem się nie martwcie. Jak zaliczycie rynek - połowa zwiedzania z głowy :D jeszcze mogę polecić Podziemia Rynku. Byłam tam dwa razy i było fantastycznie. Poza tym zawsze się można wybrać nad Wisłę :) A jeśli chodzi o muzykę, to nie mam pojęcia. Mogę zabrać Lokikirję i Imaginaerum, ale trzeba by to na czymś odtworzyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu nie mogłoby to się odbyć w, powiedzmy, Warszawie? To tak bliżej środka... Krk jest tak daleko... ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

w Wawie jest drogo i łatwo można napotkać nieprzyjemnych ludzi, o czym się sama przekonałam :P nie wiem kto zaproponował Krk, ale wielu osobom to spasowało. jak dla mnie to może się odbyć i bliżej środka, byle nie w stolicy. i najlepiej, żebym nie miała dalej jak 300km :P była propozycja Łodzi ale w tym temacie nic się nie dzieje... dlaczego? ja nie mam pojęcia. nie powiem, mi Krk bardzo pasuje ;) ale jak zaproponujecie coś lepszego i większość się na to zgodzi to i ja bym się zgodziła ;) tylko, że wakacje już się zbliżają. dużo czasu nie zostało. a to wszystko idzie nam jak po grudzie... zastanawiam się czy w ogóle cokolwiek z tego będzie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ech, dla mnie Kraków jest obrzydliwie daleko i raczej nie miałabym jak się tam dostać... A chciałabym pojechać :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to ode mnie to Wawy jest daleko w do grodu Kraka mały dystans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popatrzcie na mapę. Środek to Kielce, Łódz- najwygodniej każdemu, choć pomorzanom bardzo daleko. Krk to serio kawał drogi i ode mnie:(

Ale ja się dostosuje jeśli dam rade być:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeanalizowałam to wszystko i najbardziej sprawiedliwie byłoby gdzieś między Łodzią a Kielcami... tylko tak... sporo osób zgadzało się na Kraków bo mieszkają blisko. czy po zmianie miejsca też chciałyby wziąć w tym udział? podejrzewam, że nie wszyscy... ja, tak jak powiedziałam, jestem raczej dyspozycyjna. może ktoś bardziej ogarnięty ode mnie ma jakiś pomysł jak to zrobić? jakieś głosowanie? ankieta? no nie wiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Czemu nie mogłoby to się odbyć w, powiedzmy, Warszawie? To tak bliżej środka... Krk jest tak daleko... ;(

 

Ja cię popieram. Przynajmniej mam przyzwoity dojazd. W Krakowie się nie pojawię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie z takich przyczyn proponowałam dwa zloty :)

 

i to nie był zły pomysł, nawet bardzo dobry. nie wiem dlaczego Łodzią nikt się nie zajmuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łódź się wykruszyła. Nie uda nam się zorganizować zlotu, który dogodzi wszystkim - musimy iść na kompromis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraków to dla mnie super opcja.

Jeśli jesteście zainteresowani czymś w stylu ogniska to zapraszam do okolic pieknego Krakowa na ' moje miejsce'. Większość ognisk, które organizowałam trwały do rana, więc znajomi raczej nie spali, a jak spali to w śpiworach przy namiocie !

 

Ponadto, w okolicach Krakowa również, pracuje na campingu gdzie spokojnie można wziąć namiot i się przespać .

1 os. - 18zł, postawienie namiotu max 14 zł. ( jak wiemy w jednym namiocie może się zmieścić kilka osob). Jeśli tylko chcecie to zapraszam do kontaku: jeśli nie wypali spotkanie w stylu ogniska można również pomyśleć o spotkaniu zorganizowanym w słynnym Towerze i poprosić kochanego Pana Mariana o paly liste typu Nightwish !

 

PS. Z campingu, który ja proponuje na miejsce proponowane przeze mnie jest 20min autobusem (oczywiscie w określonych godzinach) i równiez koło 20min. busem do Krakowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że trochę się zaczyna już ruszać to chciałabym ustalić wstępnie jakąś datę, bo bez tego nie ruszymy dalej... Ja obstawałabym za lipcem, bo wtedy jednak chyba noce będą cieplejsze więc ognisko byłoby przyjemniejsze, nie? No ale zobaczymy co nam z tego wyjdzie.

Bardzo proszę osoby, które nie wpisały się jeszcze do ankiety, a chcą jechać, żeby jak najszybciej to zrobiły !!!

http://doodle.com/yryca96ekz27ex99

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie już pisałam, jednak powtórzę. Dopasuje się do większości, bo to czy będę mogla pojechać wyjaśni się u mnie najwcześniej dzień przed zlotem. Co do miejsca dla mnie przy Was- dam radę, coś sobie zorganizuję. Ustalajcie więc i zaliczymy pierwszy forumowy zlocik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, z tego co na razie widać w ankiecie to jednak wygrywa sierpień... Nie wiem czy jeszcze ktoś to wypełni, ale wszystko na to wskazuje, że w sierpniu się spotkamy :)

 

@Sionqa - czy tobie nie uda się wykombinować choć trochę czasu w sierpniu?

 

3.08 lub 10.08 - sobota. Poczekam jeszcze kilka dni i będziemy ustalać co dalej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.